Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wielkopolska jedzie na XIII Zlot Burgmanii


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już mleko się na forum rozlało zadam dwa pytania:

1. Czy Przemo był prowadzącym?

2. Czy na trasie koledzy wyrywali się przed prowadzącego i jak często?

Krótkie odpowiedzi bez ściemy.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SzymonSeptic

    27

  • MISIEK

    19

  • kris02

    15

  • 1912michał

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze
4 minuty temu, 1912michał napisał:

Jak już mleko się na forum rozlało zadam dwa pytania:

1. Czy Przemo był prowadzącym?

2. Czy na trasie koledzy wyrywali się przed prowadzącego i jak często?

Krótkie odpowiedzi bez ściemy.

 

Tak Ptze

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Był prowadzacym .....Na światłach poprosiłem aby się zatrzymał za chwilę bo przejechaliśmy już 100km i chcemy 5min przerwy,po czym jedzie dalej 20km nie stając na żadnej stacji czy parkingu.Wtedy go wyprzedzilem i popedzilem sobie do przodu żeby stanąć na parkingu tak aby mnie widzial.Po czym Przemus prEjechal Koło mnie jakby nigdy nic........A może qrwa miałem awarie??????

Po postoju pytam czy następny zrobimy za okolo godzinę czy 70km bo trzeba będzie zaatakować to on mi na to ze on nie musi tankować a jak ktoś musi to niech sobie staje na własną reke.....

Nie chce mi sie klepać całości bo referat na 5stron na tym telefonie bym musiał napisac

Dodam jeszcze ze dzisiaj prowadzący zmieniali się 3 razy..I każdy z nich wykonał swoją pracę o niebo lepiej niż Przemek....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie dyskutuje z Tobą już wogole .Temat uważam za zamkniety.Jeśli się nie zmienisz to moje zdanie jest takie ze lepiej będzie bez Ciebie.I nie wymyslaj mi tu niestworzonych historii z podwójną ciągłą i zakretami bo nie lubię jak ktoś kłamie na temat mojej osoby.Obdzwon jeszcze parę osób ,nawymyslaj,poproś żeby napisali posta na forum......

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 minut temu, 1912michał napisał:

Chyba w czwartek  na spocie i uszy mi zwiędną :unsure:

O 19stej wyjeżdżam na skuter w bieszczady w czwartek...także mnie nie bedzie.Ale proszę żeby ktoś zadzwonil do mnie na glosnomowiacym powiem wrazie w co mam do powiedzenia

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ale Przema znam z tego, że pisze za dużo i w nerwach popełnia gafy. Ten temat pokazuje, że nie tylko Przemek w nerwach pierze na forum.

Odnośnik do komentarza

Ufff... jestem... 

Trzeba wyjaśnić kilka spraw ponieważ po kolejnej "fermentacji forumowej" jesteśmy źle postrzegani.

 

1. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jechałem w pierwszej porannej grupie.

2. W godz. popołudniowych dowiedziałem się, że Przemek wraca w połowie trasy i nie jedzie na zlot. Czytając przedzlotowe wypowiedzi Przemka, wywnioskować można ze Przemek jedzie na zlot bardzo niechętnie i pełen obaw, że będzie źle postrzegany i niedoceniany na zlocie. Widać incydent, o którym napiszę nieco niżej, był kropka nad "i"... W rozmowie z Przemkiem prosiłem, że do tematu wrócimy NA SPOKOJNIE po zlocie. I prosiłem by NIC nie pisać na forum, ponieważ forum nie jest odpowiednim miejscem by dyskutować, ani tym bardziej siać ferment... Zabrakło cierpliwości... No i niestety stało się. Chciałbym zapewnić wbrew niektórym głupim wypowiedziom, że Elita się nie sypie. I działa sprawnie !

3. Bardzo proszę wszystkie osoby które mogły źle zrozumieć lub być nawet omyłkowo wprowadzone w błąd, a nie widziały i nie znają sytuacji do której doszło o nie wypowiadanie się !

4. W czasie rozmowy z Przemkiem zostałem poproszony o dyscyplinarne usunięcie z klubu dwóch osób. Powód: wyprzedzenie prowadzącego przez dwie osoby... bo chciały się zatrzymać i zapalić fajkę... po czym dogonili grupę - według mnie nie jest to powód do usunięcia kogokolwiek z klubu. Potem doszły problemy z dogadaniem sie z prowadzącym grupę o zatrzymanie się na tankowanie, na co padła odpowiedź: "przecież ja mam paliwo" ... no i problem był gotowy - prowadzący po niedogadaniu wrócił do Poznania. Ot cały problem. Przemo ! Chciałeś wrócić... O.K. i NA TYM POWINNO SIĘ SKOŃCZYĆ. Uważam, że ten ferment forumowy jest całkowicie niepotrzebny !!!

5. Uważam, ze na zlot nie jedziemy się kłócić tylko dobrze sie bawić. Jeśli chcemy sie kłócić to nie trzeba jechać na zlot wystarczy zostać w domu i pokłócić się z żoną.

6. Padło kilka niegrzecznych cytatów pod moim adresem? Pytam się dlaczego.? Na zlot nie jechałem po to by poświęcić go kłótniom forumowym i telefonicznym. Na zlot jechałem by coś zrobić. ! Działać i tworzyć ! Taka czuję potrzebę ! Nie miałem ani czasu, ani ochoty, ani też nie chciałem się denerwować tą sytuacją. Czas był na inne ważniejsze cele, które zrealizowałem !

7. Niestety musiałem odebrać kilka telefonów od osób które nie pojechały na zlot a bardzo się denerwowały cóż STRASZNEGO się stało. Nie podoba mi się Przemku, że na siłę szukasz wsparcia u osób całkowicie niezorientowanych w sytuacji. Mamy już wypowiedzi o niechęci należenia do "takiego" klubu, niechęci wspólnych przejażdżek a nawet spotykania się z nami. Proszę więc nie dokonywać rozłamu w klubie i nie psuć jego dobrego imienia.

8. Jak wspomniałem, nie byłem w drugiej ekipie, ale osoby w niej jadące wystarczająco opisały tą sytuację i dodały wyczerpujące opinie o całej tej sytuacji.

9. Zaznaczę "wystraszonym" osobom, że na zlot dojechała i wróciła bezpiecznie z nami osoba jadąca na 125-tce. Jest bardzo zadowolona i szczęśliwa w pierwszego jej zlotu. Chwali sobie dojazd i bardziej powrót. Taka informacja dla innych użytkowników 125-tek. !

10. Kurcze... po co te idiotyczne dyskusje, po co ten cały ferment... nie chce go nikt z ELITY, tylko szarga nasze dobre imię i naszą historię. Nigdy nie miało to miejsca. !

11. Zostałem poproszony jednogłośnie przez wszystkie osoby, które dojechały na zlot, bym zajął miejsce w tej sprawie. Przykro mi napisać Przemku, ale to co miało miejsce było całkowicie niepotrzebne. Nie można zachowywać sie jak dziecko i po głupotach "zabierać foremki" i wychodzić z piaskownicy i iść do domu, wcześniej depcząc jeszcze babki z piachu innym dzieciom. Przykro mi ale musisz nauczyć sie rozmawiać z grupą, Musisz nauczyć się iść na kompromis. Zasady sa zasadami i z tym sie zgodzę, ale nie mogą być z żelbetu.

12. Niestety nie jest tak, że tylko ty absolutnie i zawsze masz rację - i te sprawy trzeba umieć omówić przedyskutować... ale nie tutaj ! Po to są spotkania klubowe. Po których należy wyciągnąć wnioski. Proszę nie przynoś wstdu swoimi wypowiedziami klubowi który ma bardzo bogatą historię i może jeszcze dobre imię !

13. Punkt 13 jak numer zlotu na którym byliśmy... zaznaczę, że sam zlot oraz trasę uważamy jednomyślnie za udany. !

 

Proszę o powagę całej tej sprawy i nie pisanie dalszych GŁUPOT na forum !!! 

 

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY !

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przemysławie Kosick... , jako członek elitarnego klubu którego miałem okazje tworzyć i mieć wpływ na relacje i szacunek wobec kolegów i koleżanek NIE AKCEPTUJĘ Twojej formy wypowiedzi. Bardzo Ciebie proszę o zastanowienie się o czym i jak piszesz. Przypomnę że formalnie na 10 -leciu klubu PES założyciel klubu przekazał oficjalnie prawa do zarządzania marką PES logiem Michałowi "Misiek". Jeżeli nie umiesz tego uszanować i respektować słów Michała to znaczy że daleko Tobie do idei założyciela klubu w którym najważniejsze są relacje międzyludzkie ktore komponują sie wokół wspólnych zainteresowań. Jesteśmy wolnymi ludźmi i nikt na nikogo się nie obraża ze nagle coś wyskoczyło i nie pojedzie, ze komuś puściła ułańska fantazja i wyrwał się do przodu. Szacunek i wzajemne relacje są podstawą dobrej wspólnej zabawy.
Pozostaje mi tylko zaprosić Ciebie na czwartkowe spotkanie aby gremialnie omówić postawę którą reprezentujesz i jak twierdzisz poznać argumenty z drugiej strony.
Zapraszam.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Przemek Nie Akceptuję twojej formy wyrażania opinii na temat Kolegów i na temat PESu. Misiek jest liderem PESu i jego stanowisko jest ostateczne i proszę się temu podporządkować. Zapraszam na spotkanie w czwartek. To co napisałeś o wspólnej jeździe brzmi jak jakiś przykry żart. To co piszesz to jest niezgodne z podstawową ideą PESu. Każdy wspólny wyjazd ma powodować chęć i wolę następnego wspólnego wyjazdu. Przecież kto jak kto ale ty to powinieneś rozumieć. Twoje wpisy temu przeczą.

Odnośnik do komentarza

Przemku.!  Nic do Ciebie nie dociera...   beton... beton... i nic.

Chciałeś wrócić i nie pojechać na zlot - O.K. szanuję - twój weekend, twój zlot... I  twoja decyzja. I na tym powinno to się zakończyć.!

Tak się umawialiśmy. A ty obdzwaniasz klubowiczów i wyolbrzymiasz mały problem, który w oczach innych urósł do katastrofy.! Noooo...i  P.E.S. się sypie... Skąd ten wniosek... Bo się obraziłeś jak dziecko i wróciłeś sam do domu. Na zlocie właśnie bardzo wzmocniły się nasze więzy.! Mogliśmy razem być dłużej niż tylko dwie godzinki tak jak na spocie, wiele spraw można omówić. Omówić i wyjaśnić NA ŻYWO, nie na forum - to jest bardzo ważne.!

Cały ten szajs forumowy i zamieszanie próba dzielenia klubu na tych złych i tych "dobrych" popierających Ciebie jest nie jest miejscu. Nic nie pisałem bo nie było na to czasu - nie po to jechałem na zlot, a przede wszystkim... dlatego, że nie tutaj - nie na forum.

Przede wszystkim BRAK CI CIERPLIWOŚCI. Mieliśmy spokojnie pogadać, ale ty wolałeś dolewać oliwy do ognia który znów sam podłożyłeś, wylać ponownie ferment na forum i niszczyć tym dobre imię klubu na arenie całej Polski. Takie zachowanie JEST ABSOLUTNIE NIEDOPUSZCZALNE.! Czy Ty znowu nie widzisz co się dzieje na forum... czy tylko widzisz swoje racje i swoją krzywdę. 

Zobacz co zrobił 1912michal.? O to Ci chodziło ?  Napisałem dwa priva do Administracji o usunięcie obraźliwego przerobionego naszego logo z którego jestem dumny od 10 lat. Hmm... A co na to twórcy loga.?

Klubowicze budzą mnie do mnie dzwoniąc i wysyłają Smsy o północy...

Być w "Elicie" w Poznaniu zawsze to był przywilej, a tu jazda niczym z forum "Cityraidera" - Wstyd i hańba. 

Noszę to logo i nosić będę z dumą dalej.! 

Proszę o zaprzestanie niszczenia dobrego imienia klubu tymi wypowiedziami na forum.

W imieniu klubowiczów proszę (po poważnym i spokojnym twoim przemyśleniu) o oficjalne przeprosiny i sprostowanie sprawy. 

Spotykaj się z nami jeździj, ale po przeprosinach lepiej nic nie pisz póki naprawdę nie zrozumiesz co tu robisz lub możesz zrobić.

Przemo.! Mnie chodzi tylko o ten niepoważny ferment, tylko o ferment na forum... 

Dobranoc wszystkim. Mam nadzieję że ranek przyniesie lepsze wieści.!

Odnośnik do komentarza

Kolejne sprostowanie: z tego co wiem Kaktus nie przeprosił Cię za żaden "gnój na drodze" tylko... za to, że chciał "dać ci po ... !pomidor

 

Przemek.! JESZCZE RAZ CI NAPISZĘ: UMAWIALIŚMY SIĘ NA CYWILIZOWANĄ ROZMOWĘ PO ZLOCIE.

Wróciłeś z połowy trasy nie informując grupy. Nie wiedzieli co się stało... Dzwonili z Łasku do Ciebie - Ty już byłeś w Uniejowie. OBIECAŁEŚ nic nie pisać  by nie było fernentu... ale ZABRAKŁO Ci cierpliwości.

Wywołałeś wielokrotnie wszystkich do tablicy. Stąd tyle narobiło się odpowiedzi. Burgmania musi wiedzieć, że nie doszło czasie podróży do żadnej niebezpiecznej sutuacji zagrażającej życiu jadącym grupie - bo są teraz takie zapytania. Trzeba było przyjechać na zlot, usiąść przy stole i wytłumaczyć sobie wszystko. My to zrobiliśmy. 

Jestem za zasadami... wszyscy są.

Nikt nie krytykował na forum ciebie za małe potknięcia, nie krytykuj publicznie i ty i przede wszystkim nie wyolbrzymiaj ich. Naucz się rozmawiać, również naucz się przyjąć czasem uwagi do Ciebie. Nie wytrzymałeś i nawet mi się kilka razy oberwało, baaaa... nie tylko od Ciebie, że zajmuje się zlotem a nie problemem. Na zlot pojechałem by się zająć złotem i niczym innym - nie uszanowałeś tej sytuacji.

Brzydko się zachowujesz, że każesz wybierać klubowiczom "jesteś ze mną - czy przeciwko mnie"...

My zdążyliśmy omówić wiele spraw na zlocie bo był na to czas... Na spotkaniach jego nie ma!  

Ze zlotu wróciliśmy w fantastycznej atmosferze i przede wszystkim bardzo bezpiecznie.

Informacja dla wszystkich przestraszonych: Grzegorz (Forza 125) jest bardzo zadowolony z pierwszego swojego zlotu, dojazdu i powrotu. Nikt go nie poganiał, nikt nie uciekał - grupa wyjechała razem i grupa wróciła razem ! 

Na jednomyślnie prośby klubowiczów muszę poprosić Szanowną Administrację o tymczasowe zablokowanie pisania postów naszemu koledze Przemkowi. Tu nie miejsce na niedomówienia bezsensowne dyskusje. Przemku, bardzo proszę abyś przestał roztrząsać i pisać, przede wszystkim ochłonął i pojawił się na spotkaniu. Przedstawisz swoje uwagi i wysłuchasz uwagi i odpowiedzi innych - inaczej nigdy się nie dogadamy. 

Wszystkich też proszę o zakończenie tematu na forum. Niezorientowanych - o nie zabieranie głosu. Omówione i wyjaśnione zostanie wszystko na czwartkowym spotkaniu.

Burgmanię pragnę uspokoić, że w klubie nie ma rozłamu i problemów, które mogą zaważyć na jakiejkolwiek naszej działalności.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Dziękujemy .Nasze marzenia się spełniły ; ) 
 
 
 
IMG_3327.thumb.jpg.b840986f14d5dd97caf3b6b8b56c6195.jpg

Witam
Nie jestem pewien ale chyba przypadkowo uchwycilem moment wodowania
231678be6a1c57f16f8dd1c0c8803adb.jpg

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, atat13 napisał:

Witam
Nie jestem pewien ale chyba przypadkowo uchwycilem moment wodowania emoji2.png

Dokładnie :) Dzięki za foto :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
34 minuty temu, MISIEK napisał:

Zdjęcie "rozwodowe":

 

mms_20170605_102307.jpg

Nie przesadzaj,jest bezpieczny dystans 25cm :D

4 minuty temu, kris02 napisał:

Wodowanie jak i rejs  - pierwsza klasa :D

Jak miałeś takiego Majtka na pokładzie to wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, przemo honda napisał:

Ta  droga na ktorej  stoisz Misiek to przypomina mi  droge na Chojnik  tylko tam była troche bardziej  stroma , prawda?

Zamek Chęciny....

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, przemo honda napisał:

na Chojnik.

Przemek, jeśli na Chojnik to na samym początku pomiędzy domkami jednorodzinnymi, bo później jest normalna droga leśna i na samym końcu droga jest usłana takimi kamyczkami o średnicy metra :D

Dnia 3.06.2017 o 14:02, SzymonSeptic napisał:

Dziękujemy .Nasze marzenia się spełniły ; ) 

 

 

 

IMG_3327.jpg

A ta w ogóle to wam zazdroszczę na pewno zabawa była przednia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...