Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Pojezierza Drawskiego


1912michał

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda pogodą spotkanie bezcenne a za resztę zapłaci moja żona kartą mastercard . Nie róbmy scen. Było jak było jeśli ograniczymy się do super ładnej pogody to wyjdzie że jeździmy trzy dni w roku .Było zimno nie powiem ale spotkanie bezcenne i to zostanie w pamięci. Po latach "ty a pamiętasz wypad do Złocieńca? No ba jeden z lepszych w żyć " i to się liczy

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, przemo honda napisał:

A  widziales w zalączniku   google maps ,trasy jakie dzis zrobilem?  

 zapewne nagralo sie jedno z gradobic w czasie jazdy :) 

Dodam tylko ze zdjec mam 100 a wkleilem tu 18  wiec  sobie wyobraż ,   ile  tu bylo atrakcji  wydarzen przygod spotkan rozmow  zartów sytuacyjnych  i opowiesci różnej tresci ....echhh .     na  filmie masz gradobicie , kule lodowe wielkosci 0,5- 1,0 cm  dzieki mufom na rekach nic nie czułem  a w kasku spory huk , jak pod obstrzałem  hehehehe :)

030.AVI

To jest flaga Suliszewa ? To chyba furorę zrobiłeś -super pomysł ! !OK

Jak będę u ciebie to sobie zgram jakiś fajny filmik !

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MISIEK napisał:

To jest flaga Suliszewa ?

Misiek ty sobie nie żartuj !guns

Przemo zrobiłeś mi mega niespodziankę, wielkie wielkie dzięki.:D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, dziadzia napisał:

Misiek nie ma sprawy, każdy ma prawo do błędu;)

Przemo mnie zmylił ! Mamy taki zwyczaj, że zakładamy flagi jak gdzieś jedziemy -zresztą wiesz o tym.

I myślałem, że skoro jedzie z  Poznania do Suliszewa do założył flagę Poznania i... Suliszewa, nawet nie pomyślałem o Szamotułach - a on po prostu chciał Ci zrobić fajną niespodziankę !

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MISIEK napisał:

a on po prostu chciał Ci zrobić fajną niespodziankę !

No i zrobił i to zaje..stą, Przemo jesteś WIELKI,  jeszcze raz pięknie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, przemo honda napisał:

Nic nie montuje  skoro nie  znam sie na tym ...jak ktos  tu przyjdzie i mi pomoze to sobie filmy poogladacie , ale jak mi niekt nie pomoze to filmy zostaną wylacznie dla moich wspomnien . :(

 

Przemek to ja tak samo mnie komputery nie słuchają hi hi :D

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, przemo honda napisał:

Nic nie montuje  skoro nie  znam sie na tym 

Z takim podejściem to się nie nauczysz. Przesyłanie filmu na yt jest proste. We wyszukiwarce zadajesz pytanie " jak przesłać film na yutube" i masz setki podpowiedzi. Trzeba się nie bać tylko kożystać z instrumentu. Pamiętaj, że dla chcącego nic trudnego.

 

Przemo po obejrzeniu filmu sam się będziesz z siebie śmiał. Jak dodać film do yt: 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...