Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrocław- rozpoczęcie sezonu_Specjalnie dla Przema


1912michał

Rekomendowane odpowiedzi

MOTOKROPLA 2017- WROCŁAW- OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO

http://zlotymotocyklowe.pl/MotoKropla-2017-Wrocław-Otwarcie-Sezonu-Motocyklowego-2702

Startujemy z pod stadionu, godzina 7.30 na miejscu około 10.30

W programie po imprezie zwiedzanie Wrocławia, wieczorem pokaz fontanny multimedialnej skrócony tak by wrócić do Poznania około północy :gun_bandana:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, przemo honda napisał:

 zaprosic  klubowiczow  burgmaniackich  z grupy zachodniopomorskiej  i sie tam  spotkac na  pare  godzin :)  

Było by bardzo miło spotkać się z GZ, jestem za a nawet przeciw he he jak to kiedyś ktoś powiedział.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piszecie o Tym Suliszewie? -> Suliszewo Mapa

Jak tak, to ja bym chętnie się przeleciał, tylko nie znam jeszcze grafiku na przyszły miesiąc, więc nie powiem teraz na 100%...

Odnośnik do komentarza

 

37 minut temu, przemo honda napisał:

22.04.2017 III Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Pojezierza Drawskiego

 

Przemo będę niegrzeczny, tu  jest jak wół dokładnie, tak jak w temacie o Gnieźnie. Misiek zwrócił nam uwagę na porządek obrad, tu uwagę zwracam ja.

Jak na forum ma być burdel to tak on właśnie wygląda.

Temat dotyczy Wrocławia i chodziło o pokazanie Tobie jak utworzyć wątek z wydarzeniem, Ty zdaje się już to robiłeś w temacie nieczynnych linii kolejowych prawda. Zaraz tam wpadnę i rozpocznę pisanie o statkach i okrętach, które spoczywają na dnie Bałtyku - OK. 

Weź się wreszcie ogarnij i nie mów, że nie umiesz stukać paluszkami po klawiaturze.Temat Suliszewa utworzyłem za Ciebie i tam już podawaj szczegóły tej wyprawy.

 

Do Wrocławia moglibyśmy się wybrać to piękne miasto i nie musimy tam jechać koniecnie 22-04, może to być inny termin.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No właśnie, Koledzy :). Przyznam, że już się pogubiłem. Tzn wchodząc w temat liczę na Wrocław, a tu Suliszewo i naprawdę nie wiadomo już o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 1912michał napisał:

 

Jak na forum ma być burdel to tak on właśnie wygląda.

 

:rolleyes: :wacko:

 

:helpsmilie: chyba poproszę o funkcję moderatora na nasz dział regionalny !YES

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SlawoyAMD napisał:

Piszecie o Tym Suliszewie? -> Suliszewo Mapa

Jak tak, to ja bym chętnie się przeleciał, tylko nie znam jeszcze grafiku na przyszły miesiąc, więc nie powiem teraz na 100%...

To nie jest to Suliszewo

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MISIEK napisał:

:rolleyes: :wacko:

 

:helpsmilie: chyba poproszę o funkcję moderatora na nasz dział regionalny !YES

Misiek, czy do tych uprawnień o których napisałeś to jakaś specjalna petycja jest potrzebna. Towarzystwo jakieś takie niereformowalne. Normalnie beton :D

Ja chętnie wybiorę się do Wrocławia no może jak miałbym jechać sam to odpuszczę.

Wiem, że tym wpisem wprowadzam rozłam w grupie, ale jest przynajmniej teoretycznie demokracja.

Jeśli chodzi o trasę Google przewiduje na trzy godziny. Zaproponowałbym jeden postój na tankowanie i  szybką kawę z bułką na stacji :D tak około 15 minut postoju.

Jeśli chodzi o Wrocław to chyba nie trzeba nikomu mówić, że malowniczość miasta (starówki) ilość mostów, jazda po kostce brukowej :P to niezapomniane atrakcje.

 

 

Beznazwy-2.jpg

 

Umieszczam jeszcze raz z uwagi na wcześniejszy bałagan.

Oczywiście jeśli byliby chętni na mszę możemy wyjechać wcześniej, a i najważniejsza sprawa to pogoda. Temperatura przynajmniej w okolicach 14 stopni, droga daleka i powinna to być przyjemność, a nie droga przez mękę. To samo dotyczy powrotu wieczór ciepły. Zasadniczo kwiecień to plecień i jak będzie kto jest w stanie przewidzieć

 

Zapraszamy na MotoKroplę, 22 kwietnia 2017r. we Wrocławiu. Tego samwego dnia otwieramy Sezon Motocyklowy we Wrocławiu.
Zapraszamy wszystkich niezrzeszonych motocyklistów i pasjonatów motocykli.

 

Moto Kropla to ogólnopolska akcja krwiodawstwa organizowana przez niezrzeszonych motocyklistów na rzecz ofiar wypadków komunikacyjnych. 
W 2016 roku zebraliśmy w ciągu jednego dnia 121 litrów krwi w samym Wrocławiu. W całej Polsce około 200 litrów.
Imprezę zaczniemy o godzinie 10:00 Mszą Św. w Katedrze na Ostrowie Tumskim. Po mszy i poświęceniu motocykli przejedziemy paradą przez całe miasto na parking Centrum Handlowego Magnolia Park.

ok godziny 11, gdzie będzie można oddać krew. Podczas Moto Kropli odbędą się pokazy ratownictwa medycznego, 
koncerty, prezentacje pojazdów i wiele innych atrakcji. Na terenie imprezy będzie kilkanaście stanowisk do poboru krwi. 
Każda osoba, która odda krew dostanie pakiet gadżetów Moto Kropli min koszulkę, znaczek, naszywkę.

 

Plan imprezy:
10:00 Msza Św w Katedrze, Ostrów Tumski
11:00 Formowanie parady
11:00 – 15:00 Rejestracja dawców krwi 
11:30 Wjazd parady na miejsce imprezy
11:30 koncert zespołu TBA
13:00 koncert zespołu TBA
14:30 koncert zespołu TBA
16:00 Zakończenie imprezy.
Imprezy towarzyszące:
11-16 Wystawa Aut Amerykańskich i Klasyków
11-15 Komisarz Rex- Znakowanie rowerów
11-15 Maskotka Krwinka

Organizator akcji:
-Motozloty.com ( Kudłaty )
-Stowarzyszenie Pokrewna Kropla
www.pokrewnakropla.pl
-Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza

Przemo sercem byłem we Wrocławiu. Lubię to miasto. Nawet gdybym mógł tam jechać to w taką pogodę jaka była nie jechał bym.  

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 14.03.2017 o 21:56, 1912michał napisał:

Oczywiście jeśli byliby chętni na mszę możemy wyjechać wcześniej, a i najważniejsza sprawa to pogoda. Temperatura przynajmniej w okolicach 14 stopni, droga daleka i powinna to być przyjemność, a nie droga przez mękę. To samo dotyczy powrotu wieczór ciepły.

Przemo umiesz czytać ??

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, przemo honda napisał:

umiem czytac 

To już dużo, ale samo czytać to za mało.

Przemo nogi do zimnej wody i ochłoń. Przeczytaj temat tego wątku i przypomnij sobie dla czego powstał ten jak i o Drawsku temat. Może zaskoczysz i się sam zoriętujesz.

Odnośnik do komentarza

Przemo zapomniałeś chyba ze Michał ma jeszcze drut w połamanym obojczyku to jak miał jechać ??? Tak zapytam.  Wygarniasz mu słomiany zapał , chyba lekko bez sensu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przemo, proszę postaraj się przeczytać i zrozumieć co się do  Ciebie pisze. Wszyscy według Ciebie są "be" a ty "aja". Coś chyba nie tak. Wszyscy czerpią przyjemność z jazdy w miarę w ludzkich warunkach a tylko Ty jedyny masz przyjemność jazdy w ekstremalnych warunkach. Większość ma rodziny, żony, dzieci więc życie i zdrowie jest najważniejsze (coś na ten temat wiem). Uszanuj decyzje kogoś kto w ostatniej chwili rezygnuje z wyjazdu ze względu na warunki atmosferyczne lub sytuacje rodzinną.

Napisałeś: "ja mam frajde  z deszczu".

Jesteś jedyny, którego jazda w takich warunkach kręci. Przemyśl to :wacko:

Odnośnik do komentarza

Hmmm... chyba muszę się wytłumaczyć że 22 kwietnia byliśmy na innym rozpoczęciu. Frajdy deszcz i niskie temperatury mi też nie dają by jechać gdzieś daleko. Dzisiaj jestem zmęczony po ciężkim i wyjątkowo nerwowym tygodniu w pracy (Przemo wie dlaczego), wczorajszej inwenturze w pracy, czekają obowiązki domowe... a jutro mam 16 urodziny córki... A 2 maja jestem na inwenturze w Gorzowie... Hmm... Wystarczy.?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, przemo honda napisał:

ja udowadniam ze  jak chce jechac  to nic mnie nie zatrzyma  a  to co  tu wkleiles to wlasnie   dowód na moje slowa   planują  kombinuja  czekają na ten dzien by pojechac  i  sruuuu pada  deszcz nie jade .  słoamiany zapał ,  nie planujcie wyjazdow jak w  deszczu nie chcecie jechać . proste. 

to jest post z tego wątku, dla przypomnienia karwasztwamasz ;), ach obciąłem tekst tak byś zrozumiał, a pisałem Przemo do Ciebie. Później się już nakręciłem i chciałem jechać do Wrocławia, ale desperatem nie jestem jeżdżę motocyklem dla przyjemności, a  więc jeśli wiem, że pogoda się nie poprawi nie wyjadę w deszczu pomimo odpowiedniego zaplecza.

Dnia 14.03.2017 o 18:23, 1912michał napisał:

Temat dotyczy Wrocławia i chodziło o pokazanie Tobie jak utworzyć wątek z wydarzeniem, Ty zdaje się już to robiłeś w temacie nieczynnych linii kolejowych prawda. Zaraz tam wpadnę i rozpocznę pisanie o statkach i okrętach, które spoczywają na dnie Bałtyku - OK. 

Weź się wreszcie ogarnij i nie mów, że nie umiesz stukać paluszkami po klawiaturze.Temat Suliszewa utworzyłem za Ciebie i tam już podawaj szczegóły tej wyprawy.

 

Do Wrocławia moglibyśmy się wybrać to piękne miasto i nie musimy tam jechać koniecnie 22-04, może to być inny termin.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...