Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomoc w zakupie


TGBF409

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  serdecznie wszystkich, 18 marca zamierzam kupić w okolicach Powidza Suzuki Burgman K7 rocznik 2008. Czy jest ktoś życzliwy dysponujący wolnym czasem przed południem kto doradzi chłodnym i fachowym okiem w zakupie.

Po więcej szczegółów proszę o kontakt na PW

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tego 18 to nie mogę ale w tygodniu pod wieczór mogę podskoczyć do Powidza i obejrzeć ten sprzędy jak chcesz.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za tak szybki odzew, chęć pomocy nowemu urzytkownikowi i mam nadzieje, ze przyszłemu właścicielowi maxi skutera.

Odnośnik do komentarza

Daj namiary na tego sprzęta to się umówię i pojadę go obejrzeć - to jakieś ogłoszenie? Możesz nawet podesłać na komórę mam ją podaną w profilu.

Odnośnik do komentarza

Wnioski bardzo pozytywne, poznałem bardzo życzliwych ludzi w WLKP. "Burgolot" szczęśliwie wylądował, transport mega profesjonalny wszystko załatwione jednym mailem i telefonem. Firma jest z Inowrocławia i specjalizuje się w przewozie motocykli (dla zainteresowanych podam namiary). Bus z najazdami, GPSi i stojakiem do motocykli. Teraz czas na chłodne oględziny i jak poprawi się pogoda na testy ale mam nadzieję, że wszystko wypadnie pomyślnie.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Elicie Poznańskiej za pomoc w zakupie.3

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...