Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jaki wybór?


Gość stak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
kwestia powracajaca jak "burgmerang" !w00t

z tego co pamiętam jeĽdziłe? też Goldasem po miescie.

a maj?c taaaaak? skalę porównawcz?, rzeczywi?cie 650-ka może wydawać się do?ć zwinna. jednak szeroko?ć i autobusowato?ć robi? swoje.

Oczywi?cie wszystko zależy od punktu odniesienia a także do?wiadczenia... Napisałem to co "ja".

Mimo wszystko uważam, że An 650 jak na swoj? masę prowadzi się bardzo łatwo i wcale nie jest aż tak szeroki jak by się mogło zdawać.

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Udało mi sie kilka razy różnym LudzioM złożyć lusterka w 4-rokołowcach, ale wynikało to tylko z mojej NIEUMIEJęTNO?CI poruszania się "potworem" na 200-kach.

Burgmanator wbrew pozorom jest zwinny, ale "jeżdzić to trza umić".

Kwestia prosta - "Burgmanatory nie s? dla dziewczynek "...

Niech MOC KM będzie zawsze z Nami...

ja-rek.

Odnośnik do komentarza
...Udało mi sie kilka razy różnym LudzioM złożyć lusterka w 4-rokołowcach, ...z mojej NIEUMIEJęTNO?CI  poruszania się "potworem" na 200-kach.

własnie, a jak się "nie umni" i jeszcze niszczy cudz? własno?ć to się nie siada.

tylko uczy na czym?, co jest się w stanie opanować...

B650 s? dla tych co potrafi?, a nie dopiero się ucz?, choć jak zwykle rzeczywisto?ć

niestety jest inna.

Odnośnik do komentarza
I do czego ma służyć. Burgi 650 w mie?cie to totalna porażka

Oj jagroski robisz wiele testów a Burgmanem 650 w korkach ulicznych nie jeĽdziłe?.

Skoro tak piszesz, ja osobi?cie boję się tylko aby nie zahaczyć kufrem o jaki? autobus.

Mylisz się z prawie dwóch tysięcy przejechanych tym turystykiem połowa była w korkach i dla tego tak twierdzę. Przejazd tym "autobusem" wzdłuż aut w korku nie stanowi większego problemu, ale zmiana pasa między stoj?cyymi za sob? autami się nie udaje, gdyż jest za dlugi i albo blokujesz sie przodem, albo tył sie nie miesci. Proponuję wła?nie Tobie przejechać się w prawdziwym korku i mniej utożsamiać się z pojazdem, sam się boisz zaczepienia kufrem, więć???. Troche obiektywizmu. B650 do turystyki jest najlepszy ale w mie?cie najgorszy.

Odnośnik do komentarza
Gość kamilkaras

witam tak jak pisali wczesniej poprzednicy nie masz co porownywac majesty 125 do burgmana 200 ten drugi na pewno bedzie lepszy ale jesli chcesz 125 polecam majesty sam mam taka i uwazam ze jest duzo ladniejsza od suzuki a na pewno lepsza jesli chodzi o caloksztalt ale to wszystko kwestia gustu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...