Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Oldtimerbazar Niedziela 12 marzec 2017 Silesia Expo


AREQ

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

12 marca   (niedziela ) od 7:00 - 14:00 odbedzie sie kolejna giełda Oldtimerbazar na której bedzie sie można doposażyć przed wyjazdem na Burgmanie 2017 w brakujące ciuchy gadzety dla siebie i naszych łooogierów

bilet 15zł

wiecej szczegółów na stronce

http://<span style="...pan></span>.pl/

Expo Silesia

ul. Braci Mieroszewskich 124

41-219 Sosnowiec

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam. A czy będzie tam możliwość zakupu ciuchów nowych lub używanych bo mam zamiar kupić coś dla swojej połowicy?

Odnośnik do komentarza

oczywiście są takie  i takie to zależy od ciebie co wybierzesz

jezeli bedziesz kupował zawsze pytaj o gwarancje  i paragon  bo używki pochodzą z reklamacji i czasami są niepełnowartościowe

Odnośnik do komentarza

Byłem zobaczyłem, kupiłem, a czy będę zadowolony to czas pokaże ;). Kupiłem budżetowe ubranko dla żony z firmy SECA, kurtka  DISCOVERY a spodnie HYBRID II. Dla siebie też kurtka SECA DISCOWERY a spodnie z firmy RST. Spodnie niestety muszę odesłać, bo były uszkodzone, nie zauważyłem :mellow:. Jestem niski i standardowe rozmiary nie pasują, więc nieźle się napociłem zanim coś dopasowałem :unsure:. Buty które sobie upatrzyłem, ktoś mi kupił jak wróciłem po nie na stoisko, tzn nie było już mojego rozmiaru więc będę szukał dalej. Ogólnie nie żałuję, że się wybrałem, było co oglądać, choć bez szału ;).

Odnośnik do komentarza

Ja też kupiłem spodnie dla żony i buty ze skóry glany powyżej kostek dla mnie. Nie żałuje że pojechałem, warto było, duży wybór. !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...