Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Aprilia Atlantic 300 - opinie


markali

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik taki jak w Vespie GTS 300 i.e raczej bezawaryjny i długowieczny, poza wtryskiem (wtryskiwacz od 400 do 550 pln w zależności od źródła zakupu). W Vespie pada jeszcze pompa paliwa ale jak to jest w Atlanticu trzeba dopytać.

 

wysłane z Nokii 6210.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Co do samej technicznej strony za bardzo się na temat wtryskowej 300tki nie wypowiem (chociaż to również rodzina silników Leader) , natomiast reszta jak rama i ergonomia bardzo się raczej nie zmieniły względem 200tki z rocznika 2004 którą posiadam. Linia nadwozia w zasadzie bez zmian i to zaliczam do zalet. Bardzo udane połączenie gabarytu i kompaktowego manewrowania w mieście. Przestrzeń bagażowa spora ale integral pod siedzenie w mojej nie wchodzi. Dedykowany kufer centralny na 2 kaski załatwia sprawę. Zawieszenie miękkie ale czasem czuć małe dziury w jezdni bardziej niż się można spodziewać. W wersji 300 usztywnili zawieszenie jeśli się nie mylę. Bardzo dobra jakość plastików w mojej 200 więc można się tego samego spodziewać po późniejszych rocznikach. Dwie osoby jadą komfortowo, nie ma wchodzenia sobie na plecy.

Nie wiem czy to zmienili w 300, ale u mnie pas napędowy chodzi głośno zanim napęd się zagrzeje (części niewile zużyte lub nowe więc zapewne ten typ tak ma).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...