Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor Show Poznań 06-09.04.2017


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witajcie,

wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Targów Motoryzacyjnych Motor Show 2017 w Poznaniu... To największa tego typu impreza motoryzacyjna w Polsce. W tym roku wiele atrakcji dla miłośników szeroko pojętej motoryzacji, m.in. oczekiwane przez nas premiery maxi-skuterowe: Honda X-ADV i Kymco AK 550, więc tym bardziej wypada tam być.

Niestety, jak co roku, pierwszy dzień targów - czwartek 6 kwietnia to PRESS DAY - uczestnictwo w tym dniu to dużo większy wydatek (koszt biletu 100/120 PLN) albo specjalne zaproszenie (trudne do zdobycia dla zwykłych zjadaczy chleba), więc myślę, że większość z nas zdecyduje się na odwiedzenie targów w kolejnych dniach czyli od piątku 7 kwietnia do niedzieli 9 kwietnia (ceny biletów od 15 do 30 PLN/os. - zależne od dnia i sposobu zakupu).

Ja tradycyjnie wybieram się tam w piątek 7-kwietnia, a gdyby jeszcze dopisała pogoda (minimum 15*C), to z przyjemnością pojadę skuterem. W innym przypadku wycieczka samochodem. Wyjazd ze Szczecina planuje około 7.30, żeby mieć czas na zwiedzanie między godz. 10 a 18. Powrót do Szczecina przewiduje na godz. 21.00.

Czy może ktoś z kolegów i koleżanek planuje odwiedzenie targów w tym roku....?

Pozdrawiam i zapraszam do rozważeń w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli będę na targach to zapewne w sobotę. Szkoda mi już brać kolejne wolne dni w pracy -tym bardziej, że pozostał mi nie rozpisany na ten rok tylko... właśnie jeden może dwa  dni !

I muszę go/je zostawić na jakąś ewentualnie bardzo ważną sprawę.

Ale bardzo chętnie się z Wami spotkam porozmawiać choć na chwilę po targach i odprowadzę potem do granic miasta.

Odnośnik do komentarza

Ja planuję się wybrać. W poprzednim roku byłem w sobotę ale to była porażka, za dużo ludzi. W tym roku chcę pojechać w piątek.

Odnośnik do komentarza

A ja o piątku mogę zapomnieć, praca. O sobocie jednak myślę intensywnie, 2 lata temu byłem właśnie w sobotę i było ok. Oczywiście najchętniej pociągiem, lecz nie koniecznie. Dlaczego właśnie pociągiem? Wygoda, luz psychiczny, 2 godz. z groszami jady, koszt nie duży, pociąg jedzie co chwilę i staje pod samymi targami.

Odnośnik do komentarza

Jesli uda mi sie wyrwac urlop w piatek to jadę oczywiscie na 2oo. Jesli nie to zostaje sobota.

Wysłane z Samsung SM-A500FU za pomocą Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jeszcze jaki mam grafik ale co by nie było to sobota może być: wlakiem, może być autem, a najlepiej to pająkiem bo pająkiem jest blisko

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również planuję wypad i raczej w piątek bo nie lubię "tłumów mugoli". Oczywiście jak pogoda pozwoli to na 2oo

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety moje plany uległy zmianie i nie będę mógł wybrać się tym razem do Poznania na Motor Show. 

Życzę Wam wszystkim wybierającym się na targi miłych wrażeń i wielu atrakcji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Urbi napisał:

Niestety moje plany uległy zmianie i nie będę mógł wybrać się tym razem do Poznania na Motor Show. 

Jestem jak zwykle zaskoczony taką sytuacją...

Ala mimo wszystko życzę miłego weekendu 

Odnośnik do komentarza

Witam.

Wyjątkowo będę nie w sobotę a w piątek na Motor Show. Trochę będę zajęty bo zwiedzać będę z córką - to ona właśnie mnie namówiła i jej poświęcę ten czas. Ale jak się spotkamy to możemy wymienić kilka słówek.

Będę dość rozpoznawalny bo założę czarne ciuchy z naszywkami klubowymi PES-U i BURGMANII.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że szału nie ma z tworzeniem się grup wyjazdowych na targi. Pogoda raczej nie sprzyjająca do jazdy tyle km na 2oo a samemu autem cisnąć to się nie opłaca. Wyjdzie na to, że ominie mnie w tym roku ta impreza, no trudno :-(

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Rogierro napisał:

Widzę, że szału nie ma z tworzeniem się grup wyjazdowych na targi. Pogoda raczej nie sprzyjająca do jazdy tyle km na 2oo a samemu autem cisnąć to się nie opłaca. Wyjdzie na to, że ominie mnie w tym roku ta impreza, no trudno :-(

Jedz pociagiem a i tak wszystkich spotkasz w Poznaniu

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktoś chciał to z dużym prawdopodobieństwem będę jutro rano (ok 8) jechał z dzieckiem do Poznania na targi samochodem - teoretycznie miejsca z tyłu są wolne 

Odnośnik do komentarza

Ja jadę w sobotę pociągiem o godz. 8,49, w Poznaniu jest o godz. 11,09, cena biletu 40 zł. Powrót o godz. 16,20 (w Szczecinie 18,58), lub 16,45 (w Szczecinie 19,08), cena również 40 zł. 

Chętni ? 

Pisać.

A jak lubicie jeździć swoim kochanym samochodem, to sobie jedźcie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...