Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgman an 400 lekkie szarpanie


Kamil an400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem świeżym nabywcą suzuki burgman an 400 k5 skuter lekko szarpie przy prędkości 30 40 km/h potem jest ok czy ten typ taka czy coś do naprawy .pomocy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj Kamilku... Fajnie, że się zdecydowałeś odezwać i mam nadzieję, że dołączysz do aktywnych Burgmaniaków w Szczecinie i okolicach :)

Co do Twojego pytania, napisz ciut więcej o swoim Burku (przebieg - przynajmniej licznikowy, skąd pochodzi?)... Skutków szarpania może być przynajmniej kilka, jak stan paska napędowego, wariatora (powierzchnie główne i przeciwtalerza), sprzęgło, dzwon... Trochę danych nam daj, pojaw się na spocie w czwartek pod Pleciugą, to może mistrz Melmecie zajrzy w puchę Twojej przekładni...

Odnośnik do komentarza

Przebieg licznikowy  jest 2400 mil to szarpanie jest miękkie bez żadnych niepokojących odgłosów kiedyś w suzuki epicuro 125 miałem szarpie ale skrzypiało wymieniłem korektor prędkości i sprzęgło i problem minął a w czwartek postaram się być chciałbym dołączyć do grona Burgmaniaków pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super... Uzupełnij ankietę, bo nie wiemy, który rocznik Twojego Burka... Czyli prawdopodobnie "anglik".

2400 mil to niecałe 4 tysiące kilometrów... Gdyby to był model K7, może bym uwierzył... 24000 mil już prędzej i wtedy pasek lub inne komponenty  już dawno powinny zaliczyć wymianę...

Odnośnik do komentarza

Przebieg licznikowy  jest 2400 mil to szarpanie jest miękkie bez żadnych niepokojących odgłosów kiedyś w suzuki epicuro 125 miałem szarpie ale skrzypiało wymieniłem korektor prędkości i sprzęgło i problem minął a w czwartek postaram się być chciałbym dołączyć do grona Burgmaniaków pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć Kamil an400, cieszę się, że kupiłeś sobie pięknego skuta ;) 

Tak jednak myślę sobie, że Twój post zdecydowanie lepiej pasowałby do działu TECHNICZNE na forum.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Kamil an400 napisał:

Przebieg licznikowy  jest 2400 mil to szarpanie jest miękkie bez żadnych niepokojących odgłosów kiedyś w suzuki epicuro 125 miałem szarpie ale skrzypiało wymieniłem korektor prędkości i sprzęgło i problem minął a w czwartek postaram się być chciałbym dołączyć do grona Burgmaniaków pozdrawiam

Cześć.jak bys chcial zajzec do napedu to moge uzyczyc tobie klucze do blokowania wariatora i dzwona sprzegla.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, grota10 napisał:
13 godzin temu, grota10 napisał:

Ap ropo kluczy Krzysiu.Potrzebowal bym klucz do mojego kymkacza.Chyba jeszcze go masz?

Leży u mnie w garażu.

Klucz, nie Qrzysiek :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...