Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przewodnik po Wrocławiu na motocyklu!


marycha

Rekomendowane odpowiedzi

to jest nas dwóch

trzeba tylko ustalić termin

taka wycieczka będzie nas pewnie coś kosztowała, postaram się dowiedzieć o terminy i cenę

Odnośnik do komentarza

ok, to trochę więcej konkretów

rozmawiałem z przewodnikiem i 5 motocykli to taki jego plan, ale jak będzie nas kliku więcej to nie ma problemu

Aby zaliczyć spokojnie cały plan opisany na stronie potrzebujemy około 5 godzin i wtedy koszt za grupę wyniósł by 300PLN

Pan proponuje nam zostać na noc i poznać wieczorne uroki rynku wrocławskiego

wolne terminy to 6-7 maja, 14 maja oraz 20 maja

dobrze, jak bysmy się do końca przyszłego tygodnia zadeklarowali

Odnośnik do komentarza

Wrocław to piękne miasto, będziecie zadowoleni. Kto wie może i my z Poznania się wybierzemy w jakimś dogodnym terminie. Duże wrażenie robi fontanna multimedialna szczególnie po ciemku z podkładem muzycznym. 

 

Odnośnik do komentarza

słuchajcie, to może jest pomysł na spotkanie regionów

w sobotę jedna grupa z przewodnikiem, w niedzielę druga, a w sobotę wieczorem wyjście do Spiża na małe jasne grupowo

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaa, to za grupę te 300 zł.......a ja myślałem, że od łebka........no to OK. Byliśmy we Wrocku dwa razy w sierpniu 2015. Wspaniałe miasto! Chce mi się jeszcze, ale nie mogę na razie zprecyzować terminu.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, marycha napisał:

słuchajcie, to może jest pomysł na spotkanie regionów

w sobotę jedna grupa z przewodnikiem, w niedzielę druga, a w sobotę wieczorem wyjście do Spiża na małe jasne grupowo

Sprawa do przemyślenia byłoby przyjemnie się spotkać. Jeśli nie we Wrocławiu to pięciu z nas będzie na Burgmani.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...