Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Norwegia - wspomnienia


ZYBEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zmobilizowałem się i mogę się podzielić z Wami podróżą.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Fajny fiilmik! Spoodobała mi się jazda połączona ze zwiedzaniem, zaliczaniem atrakcji turystycznych a nie tylko nabijanie kilometrów i powiększanie kolekcji naklejek jak to niektórzy mają w zwyczaju.  Suuuper wycieczka!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zbychu, filmik petarda :). Ujęcia, zdjęcia, montaż, muza .... dla mnie mistrzostwo. Oglądałem z przyjemnością i zazdroszczę wspomnień. Pogoda, widoki zapierające oddech, Mikołaj a nawet gówno renifera - wyjazd marzenie :clap:.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

KriSSo napisał wszystko to co myślałem oglądając film.

Wiec nie będę się powtarzał.

 

Wielkie dzięki za wspaniałe pół godzinki przed pracą.

Odnośnik do komentarza

Fantastyczny wyjazd oraz oprawa filmowa, gratki!!!!!

Dzięki za obraz. Miło było wrócić w znane miejsca. 

Ach te przestrzenie........

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu ale mi wyskakuje ze film niedostepny (proba odpalenia na telefonie)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
8 minut temu, krys70 napisał:

Może to przez tapatalka

Na komórce to nawet nie ma sensu tego oglądać. Jakość, widoki, muza, atomosfera - tylko do obejrzenia na kompie stacj. i porządnym TV.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ten wypad napewno przechodzi na ten moment jako najdalszy i najbardziej wymagający ... bo jak z temperamentem polskim wytrzymać drogę z prędkością 60 km/h


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurczę, ten filmik tak mi się spodobał, że drugi raz obejrzałem - tym razem przy kawce z rodzinką :). Synek siedział wniebowzięty, a prawdziwy Mikołaj, renifery i ta ich kupa były hitem. Świetna muzyka. Teraz mnie męczą w domu, żeby zatoczyć ten pierścień samochodem :). 

Odnośnik do komentarza

Wspaniała wyprawa,widoki takie że aż się chce, tylko tą drogę to ja miałbym stracha samochodem zrobić a co dopiero motocyklem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No robi wrażenie... Moje klimaty na takie wyprawy właśnie. Ja byłem dumny z ubiegłorocznej wyprawy 3058 km, w tydzień, a tu 9K w 18 dni.

PS - ten upadek na postoju, przy którym mi prawie serce stanęło, to przy schodzeniu z moto było, czy z jakiegoś innego powodu? Pytam, bo ze dwa lata temu podobnie "orła" wywinąłem na Versysie 600, więc te moto, wysokie jak kozy, tak mają niestety czasami, że nóg zabraknie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiele czynników sie przyczyniło do spektakularnych gleb. Kolega trochę jak Napoleon na koń wskakuje i parę centymetrów brakuje a jak do tego dochodzi przechył jezdni i zmęczenie to GS glebi ale trzeba tez oddać ze myśl BMW na takie akcje jest przygotowana i Napoleon dalej na koń i do przodu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Filmik z wyprawy świetny, przepiękne widoki. Gratuluje, wyprawa robi niesamowite wrażenie !OKK

Odnośnik do komentarza

Gratki :D . Trasa bardzo podobna do mojej, tylko, że ja "przeprawiałem się" przy powrocie z Finlandii do Szwecji... Estonia, Lotwa i Litwa około roku 2000 była "mało fajna" ;) ... 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fajnie udokumentowana wyprawa. To są chwile, które na długo zostają w pamięci.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rzadko oglądam do końca filmy z wypraw. Ale ten ? Zbyszek zostałeś moim guru. Dzięki za te dwadzieścia kilka minut. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...