Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 403
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    40

  • ArtCho

    34

  • marekb9t

    32

  • Rogierro

    31

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja na razie nie wiem czy pojadę bo mam meble do skręcania u córki. Już tak skręcam dwie niedziele. Co poskładam to jadą następne. Jak by się plany meblowe zmieniły to pojadę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
20 minut temu, darecki2059 napisał:

Ja na razie nie wiem czy pojadę bo mam meble do skręcania u córki. Już tak skręcam dwie niedziele. Co poskładam to jadą następne. Jak by się plany meblowe zmieniły to pojadę.

Proponuję w sobotę popołudniu powalczyć z meblami... Nie może córka taty od 'tlenu" odcinać na tak długo...

 

 

Duży EDIT: Aha, chłopaki, ważna sprawa, bo po całej ceremonii (w kościele, jak ktoś chce), jest przejazd przez miasto i lecą na żeberka w Przybiernowie... Wiem po zeszłym roku, że jeśli chcecie tam się udać na obiad, to trzeba będzie uciekać przed paradą, bo później już kolejka jest niebotyczna...

Odnośnik do komentarza

Kielbaske i jakiś bigos tez będzie mozna zakupić na placu po paradzie i utopieniu Marzanny . Msza też nie jest obowiązkowa mozna dotrzeć na miejsce po mszy albo w trakcie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, SlawoyAMD napisał:

Proponuję w sobotę popołudniu powalczyć z meblami... Nie może córka taty od 'tlenu" odcinać na tak długo...

Jakoś daje radę :D. A sobota pracująca i popołudniu się już nie chce rozpoczynać bałaganu. Dlatego robię w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, darecki2059 napisał:

Jakoś daje radę :D. A sobota pracująca i popołudniu się już nie chce rozpoczynać bałaganu. Dlatego robię w niedzielę.

Jak to mówi minister zdrowia... Wybór należy do Ciebie :P

 

4 minuty temu, romeo1971 napisał:

Kielbaske i jakiś bigos tez będzie mozna zakupić na placu po paradzie i utopieniu Marzanny . Msza też nie jest obowiązkowa mozna dotrzeć na miejsce po mszy albo w trakcieemoji4.png
 

No grochówa była i coś jeszcze, ale wiesz, do żeberek to się nie umywa :D Oki, szczegóły żarcia, ustalimy (zobaczymy), na miejscu...

Odnośnik do komentarza

Darek w niedzielę poskręcasz nie dokładnie źle spasujesz, a tak to wiesz niedzielna praca w g....... się obraca i na co Ci to

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

 

No i się udało... Byle tylko nie padało... 26 marzec godz.11 spotkanie w Gryficach Topienie Marzanny

1 romeo
2 marekb9t
3 Elvis

4 Rzelu

5.kunisz

6.Bodzio 61

7.SlawoyAMD  + Gosia (jak nie będzie padać)

8.Robsson  (jak nie będzie padać)

9.Marek62

10.kamil an 400

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kota gdzieś zjadłeś :D Poprawiam...

No to proponuję (Świnoujście), na prom na 9.00, by bez zbędnego pośpiechu tam jechać, bo powietrze jeszcze ostre...

1 romeo
2 marekb9t
3 Elvis

4 Rzelu

5.kunisz

6.Bodzio 61

7.SlawoyAMD  + Gosia (jak nie będzie padać)

8.Robsson  (jak nie będzie padać)

9.Marek62

10.Kot45 (jak nie będzie padać)

11.Kamil an400

Odnośnik do komentarza

 

14 godzin temu, NooSzymoN napisał:

A o której nowego czasu rusza Szczecin? Mam nowe okulary i chyba przegapiłem to info:lol:

Tak mniej więcej żeby zdążyć

Odnośnik do komentarza

Właśnie zaczęło kropić, ostatnio z Romanem mieliśmy przejażdżkę w deszczu i przyjemnie nie było. Zobaczę jak będzie z pogodą, nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja dziś nie dojadę na spot z powodu obowiązków domowych, także życzę wszystkim udanego spotkania, bez deszczu !OK.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

40 minut temu, ArtCho napisał:

Ja też nie dojadę. Nie zdążę z Mettmann... emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Gdzie ta Meta???

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, ArtCho napisał:

a1f03dc75132230dd06ee8b49fa9c9a4.jpg

Dla zainteresowanych ok.roku 2000 wlascicielem Szcxecinskiego browaru byl Bitburger i takie piwo bylo warzone w Sczecinie.

Odnośnik do komentarza

Uwaga Grupa Spacerowa wybierająca się do Gryfic spotykamy się na Orlenie w Dąbiu ul. Goleniowska o godz. 9.45 dziękuję za uwagę

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W sobotę (25.03) o godzinie 11:00 zapraszam na 123 w Lubieszynie. Cel: wycieczka aż do zmroku:) po czarodziejskiej krainie zwanej DDR !OK.

  1. KriSSo
  2. ArtCho
  3. ....

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...