Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JEDZIEMY NA F1 Grand Prix Węgry 2017


kordziuk

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ogarnałem i czekam na deklaracje do 15 marca, urlopy pewnie mamy już zaplanowane:)

Wyjazd motocyklem w czwartek godziny ranne z Warszawy i lecimy bez spinki w stronę Ostrawy gdzie robimy nocleg sprawdzałem oferty około 50 PLN od osoby. Po trasie na co liczę będziemy zabierać w kolumnę kolejnych amatotów F1. Jakieś małe piwko na dobranoc i po śniadanku ruszamy dalej.

Ze względu na klimat imprezy i przewodnika (Burgi obiecałeś) parkujemy w spokojnym miejscu które polecił Pan rypak za co dzięki. Mam uzgodnione z właścicielką tylko muszę potwierdzić ilość namiotów. Koszt to 10 Euro od osoby za noc. Przelot z Ostrawy powinien nam zająć około 5-6 godzin a więc możemy jeszcze udać się na trening lub rozbijamy namioty przy dzwiękach muzyki popijając tokaja.

Planowane zakończenie czyli parada zwycięzców kończąca GP przewidziana na godzinę 16 co oznacza że pewnie w niedzielę nie uda nam się wracać a jak pisałem na wstępie to wyjazd bez spinki powrót w poniedziałek czy Ostrawa czy też coś w naszym kraju na nocleg to już czas pokaże.

Koszt wyjazdu to stałe koszty noclegu i biletów wstępu około 130 EURO x 4,5 = 585 PLN Węgry, paliwo tu każdy wie ile pali jego 2oo lub 4oo (5l na 100 x 1600 km x 5 za litr PLN = 480PLN), tokaj plus leczo gulasz + 2 noclegi w trasie 100 PLN czyli zamykamy się około 1200 PLN.

Czekam na zainteresowanych wyjazdem listę przygotuję po zgłoszeniach.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Corleone

    20

  • kordziuk

    19

  • krzytro

    13

  • ik26

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Kordziuk a co Ci Spinka zrobiła że nie chcesz Jej wziąć .

Spinka przepraszam I serdecznie zapraszam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

A nie chcecie jechać na Kielce,Radom,Tarnów,Gorlice,przejście graniczne Konieczna,Preszow, Koszyce (można jechać obok autostrady bez opłat niecałe 40km),Miszkolc (przed możecie zahaczyć o Tokaj) i meta F1.Trasa z W-wy około 720km

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tyle osób się deklarowało na spotkaniu ,a teraz taka cisza w temacie?


Po przeanalizowaniu lokalizacji miejsca noclegowego względem miejsca gdzie odbywać się będą zawody sportowe uznałem, że to za daleko. Będę szukał kwaterki gdzieś w bliskości toru F1. Gdyby ktoś uznał podobnie piszcie.
Odnośnik do komentarza

IK26 trasa jak najbardziej do zaakceptowania rozumiem wciągam Cię na listę, Piotr dawaj propozycję proponuje wspólny wyjazd dlatego zamieściłm wątek ale jeśli będziesz chciał sam :( ok

Odnośnik do komentarza

Proponuje dużo ciekawsza, krótszą ale niespecjalnie szybsza trasę przez Chyżne, Ruzomberok, Donovaly i Bańska Bystrice. Wspaniała droga w szczególności z Donovaly do Bańskiej. Zresztą wcześniej w okolicach Dolnego Kubina i później w okolicach granicy Slowacja-Węgry też jest malownicza...

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
52 minuty temu, Corleone napisał:

Proponuje dużo ciekawsza, krótszą ale niespecjalnie szybsza trasę przez Chyżne, Ruzomberok, Donovaly i Bańska Bystrice. Wspaniała droga w szczególności z Donovaly do Bańskiej. Zresztą wcześniej w okolicach Dolnego Kubina i później w okolicach granicy Slowacja-Węgry też jest malownicza...

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka
 

A Ty jedziesz z nami?czy tylko piszesz jak mamy jechać? 

Odnośnik do komentarza

Krzychu nie pisze jak trzeba jechać tylko, która droga jest warta przejazdu... ;) Akurat koniec lipca, to kiepski okres u mnie w pracy ale staram się tak wszystko poukładać żeby pojechać. Jestem jednak tak jak Piootr zwolennikiem zakotwiczenia bliżej toru... Jeżeli będę jechał, to na pewno w piątek rano.

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na tę chwilę ważne jest ile osób jedzie żeby coś zarezerwować,a jaką drogą pojedziemy to ustalimy tuż przed wyjazdem .

Odnośnik do komentarza

To podsumuje jadę ja i Krzytro pozostałe osoby mile widziane zawsze możecie sie zdecydowac lub siedzieć w domu i obejrzeć transmisje w tv

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorry, ale nie mogę się na razie w 100% zdeklarować. Za dużo się ostatnio wokół mnie dzieje i zmienia. Polecę najwyżej na dwa uda - albo się uda, albo się nie uda.

Zresztą i tak tylko 4oo.

 

Pozdrawiam Piootr

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja na 100% na chwilę obecna nie mogę się zadeklarować, bo koniec lipca mam odbiory budowy. Na 90% się dołączę albo dojadę w piątek wieczorem. Będę dokładniej wiedział pod koniec maja... Ten sezon F1 zapowiada się ciekawie, więc będę się starał

Może przy okazji Trasa Transfogarska w Rumunii ?

Odnośnik do komentarza

No panowie byłem na Hungaroringu 3 lata pod rząd i nigdy nic wcześniej nie rezerwowałem .Wyjazd w czwartek rano popołudniu można pospacerowac po torze i przy garażach .Pole namiotowe jak najbliżej toru tak że codziennie od rana było słychac ryk silników poszczególnych serii wyścigowych no i zabawa wokół toru od wieczoru do samego rana dnia następnego i uwierzcie mi dojazd na tor w dni weekendowe to koszmar korki , wypadki , i Bóg wie co jeszcze a tak macie 4 minutki spacerkiem do wejścia głównego gdzie od rana zjeżdzają sie kierowcy  . Bilety i można nabyc w budkach przy torze co 100m budka miejsca są zawsze pole namiotowe od czwartku do niedzieli plus samochód koło 120 euro ,  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mirek o którym wyżej wspominałem organizuje prowizoryczny kemping na podwórku 1600m (15-20min. spacerkiem) od wejścia na tor (wschodnie wejście). Kontaktowałem się z nim i w tym roku ma bilety po 70€ (normalnie 90) oraz pobyt na kempingu za 5€/os./noc. Trzeba mu dać znać najlepiej do połowy lipca... Nie są to luksusy, bo prysznice i toalety są wykonane tymczasowo ale ja z bratem 4 lata temu podczas powrotu z toru marzyliśmy żeby jak najszybciej wejść pod ten prysznic podczas ponad 35 stopniowych upałów.

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Nie mam niestety zdjęć otoczenia...78eb71f3418023470daccf8b50e37839.jpg7982a717f66735e62960cdf6f11c3384.jpg

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie się wybiorę ale przy założeniu, że będzie w miarę dobra pogoda. Nie chce mi się jechać na deszczowy weekend (chociaż wtedy jest ciekawszy wyścig). Na pewno w piątek ale nie wiem jeszcze czy rano, czy około 13 z KRK, bo w czwartek muszę być w pracy.

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...