Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bezpieczny motocykl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Widziałem ten filmik już wcześniej, świetna sprawa i sprawdza się w obecnych elektrycznych gadżetach do jeżdżenia. W wersji z większą masą, pewnie nadal dość kosztowne, skoro za najprostszą  Elektryczną Deskorolkę trzeba dać około 1K złotych, ale pomysł świetny. Kwestia tylko strat przy zasilaniu i obsłudze (elektronika, łożyskowanie żyroskopów)...

PS - Dla kogoś, kto wcześniej nie znał... Doskonała muzyka Joy Division, a po śmierci lidera  Iana Curtisa przekształcone w projekt New Order...

 

Odnośnik do komentarza

Sławku po prostu doskonała muzyka, i akurat jak ja chodziłem do dyskoteki, trafiłeś w mój gust. Również uwielbiam słuchać Jean Michel Jarre podczas jazdy na moto.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak on się kładzie na zakrętach skoro żyroskopy mu nie pozwolą się przechylić,poza tym jaka z tego przyjemność pokonywania winkli :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak się spotkamy kolejny raz, to możemy godzinami pogadać o Electric Pop i New Wave... To nurt, któremu jestem wierny do dziś :) To tak off topem do tego fajnego tematu żyroskopów...

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Valdek_Tychy napisał:

Ciekawe jak on się kładzie na zakrętach skoro żyroskopy mu nie pozwolą się przechylić,poza tym jaka z tego przyjemność pokonywania winkli :D

Również się zastanawiałem, chyba nie wchodzi w zakręty jak pociąg na szynach, niby na wizualizacji jest pokazane ale to tylko komputerowo.

 

12 minut temu, SlawoyAMD napisał:

Jak się spotkamy kolejny raz, to możemy godzinami pogadać o Electric Pop i New Wave... To nurt, któremu jestem wierny do dziś :) To tak off topem do tego fajnego tematu żyroskopów...

 

Trzymam Cię za słowo, a tu masz jeszcze jedną z moich ulubionych muz, chociaż wiem że innych ona doprowadza do szewskiej pasji he he 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kraftwerk... Prekursorzy stylu Pop... Znam i cenię, choć z racji bliskiej granicy, nie cierpię ich niemieckich wykonań :P

Ale mieli wielki wkład z muzykę i inspirowali wiele późniejszych zespołów. Mógłbym wiele przytoczyć, bo Vince Clark zapożyczał wiele z tego stylu, ale chłopaki z Depeche Mode nie chcieli iść drogą dyskoteki, więc rozstali się i nagrali ten mało promowany utwór, ale jakże doskonały... Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo Vince Clark stworzył genialny duet Yazoo z Alison Moyet...

 

Tekst

 
Szesnastolatka, miała wszystko przed sobą
Podcięła sobie żyły znudzona życiem
Nie poskutkowało, dzięki Ci Panie
Za odrobinę miłosierdzia

Jej matka płakała, czytając ponownie pożegnalny list
Szesnaście świec płonie w jej myślach
Winę bierze na siebie, zawsze jest tak samo
Pada na kolana i modli się

Nie chcę wywoływać bluźnierczych plotek
Uważam jednak, że Bóg ma niezdrowe poczucie humoru
I kiedy umrę, z pewnością będzie się śmiał.

Osiemnastolatka pokochała wszystko dookoła
Znalazła nowe życie w Jezusie Chrystusie
Potrącona przez samochód skończyła
Na maszynie podtrzymującej życie

Tego pięknego dnia, którego odeszła
Śpiewały ptaki na letnim niebie
A potem spadł deszcz i jeszcze jedna
Łza spłynęła z oka jej matki

Nie chcę wywoływać bluźnierczych plotek
Uważam jednak, że Bóg ma niezdrowe poczucie humoru
I kiedy umrę, z pewnością będzie się śmiał.
 

Coś rozwaliłem system... Może pomoże kolejny wpis...

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...