Skocz do zawartości
Forum Burgmania

skutery Net ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witay ... zapytaj o to administratora s.net albo górali oni wiedz? więcej :lol: ,

pewnie padło , bo i tak tam się nic nie działo i nikomu się nie chciało dalej przy tym portalu działać.

Bo portal to ludzie .... a tam ich zaczęło brakować (exodus warto?ciowych jednostek do bardziej przyjaznych klubów :) )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kolego, wpadasz z glupia franc z takim pytaniem. A gdzie dzien dobry etc. moze cos o tobie. Twoje pytanie brzmi podobnie gdybym ja sie zapytal "co sie stalo na forum SkyScraper City forum" tam tez pisuje ale nie zadaje im pytan co sie stalo na Burgmani, czy innym forum. Napisz moze do wladcy dywanow co sie stalo a nie zadawaj tu idiotycznych pytan. Moze laskawym okiem raczy odpowiedziec tobie szarakowi. :) Nie powiem ci witaj, a raczej dorosnij a potem wpadnij gdzies gdzie kultura nie jest abstrakcja.

:lol:

ps.

poprosze o zamkniecie tego watku

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jak pytacie sie w kiosku o nowy nr Swiata MOtocykli to najpierw opowiadacie kioskarce historie swojego zycia ??

Nie, ale proszac o Gazete Wyborcza nie szukam w niej textu opublikowanego w Swiecie Motocykli. Skoro juz jestesmy przy przykladach, to czy dzwonisz do redaktora naczelnego np Gazety Wyborczej z pytaniem o najnowsze publikacje Zycia Warszawy. :lol:

Odnośnik do komentarza

Zadzwonilbym do redaktora Zycia Warszawy , niestety gluchy telefon , wiec dzwonie do kolegow po fachu moze cos wiedza

moze redakcja sie spalila

moze epidemia i trzeba wiac z miasta

moze redaktor mial wypadek albo chory ...

ale rozumiem ze ci z Zycia Warszawy rzuca sluchawka

niby wszyscy siedza w dziennikarstwie ( duzej rodzinie ) ale co tam beda sie wysilac na chociaz strzep informacji

P.S. To jest przykladzik :lol:

Odnośnik do komentarza

przestań sie burzyc i przykładami rzucac :)

akurat nas to co sie dzieje na dywanomani nie bardzo obchodzi ... co niektórych bardziej pasjonuje historia zeszłorocznego ?niegu ...

a tworca tego w?tku mogłby wziac pod uwage zasady jakie tu panuj?...

:lol:

Odnośnik do komentarza

Dajcie sobie luz, bo znowu się kto? z burgmanii wypisze :)

Pavulon - spokój ! Jeste? bardziej aktywny od zadaj?cego pytanie Kubusia 32 !?

OdpowiedĽ brzmi: NIE WIEM - pytaj Admina skutery.net

Kurcze, rzeczywi?cie brakuje niektórym zimy, tak to przynajmniej mogli by sie ?nieżkami porzucać :lol:

Pozdrawiam Was serdecznie

RobB. :)

Kubu?32 jak wchodzisz do kogo? to się choć przedstaw, a tu z Twoich danych tylko Yamaha Neos. Naprawdę niczym więcej z Nami się nie chcesz podzielić ?!

Odnośnik do komentarza

Eh.. s.net już od pewnego czasu miało problemy.. Widać, że się chyba jednak poddali. Jednak trochę żal tych materiałów co się ukazały tam, jednak trochę ich było.

Zamiast przekazać komu? innemu przewodnictwo nad wortalem, woleli zwiać i znikn?ć.

Cóż ważne, że s? inne fora i ludzi dalej można poznawać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

zgodze sie z moim przedmowca, ze bylo bardzo duzo ciekawych artykulow i testow...

a jesli chodzi o forum, to z tego co mi sie zdaje, to zostalo chyba przeniesone na inny adres

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,nawet Artixa.

"glupia franc","idiotycznych pytan","tobie szarakowi","Nie powiem ci witaj","dorosnij a potem wpadnij" etc...

Drogi Atixie jesli te zwroty maj? ?wiadczyc o Twojej kulturze to do zobaczenia gdzie? "gdzie kultura nie jest abstrakcja.".

O ile można wybaczyć Pitaspowi jego zachowanie ( w końcu "młody" na tym forum),to zachowanie takiego jak Ty "starego" forumowicza raczej o Tobie dobrze nie ?wiadczy.Podobno nie ma głupich pytań,sa tylko głupie odpowiedzi.

Nie rozpisuje sie o sobie,z natury jestem skryty :lol: .Pozdrawiam

P.S

"co sie stalo na forum SkyScraper City forum"?

Odnośnik do komentarza
wpadasz z glupia franc
Frant Artixie, nie franc. o jeszcze komu? przyjdzie na my?l forma żeńska tego słowa i nieporozumienie gotowe :lol:
A gdzie dzien dobry etc. moze cos o tobie.
Czytuję forum Burgmanii od kilku miesięcy (wpierw anonimowo) i wydaje mi się, że do?ć często osoby niezorientowane w zasadach panuj?cych tutaj, a chc?ce tylko i wył?cznie zapytać o co?, poprosić o pomoc, zamie?cić ogłoszenie itp. a nie zaprzyjaĽniać się z braci? skuterow?, integrować, poznawać itp. s? traktowane niewspółmiernie brutalnie do swojej "winy". To oczywiste, że "stałych użytkowników", co więcej - znaj?cych się z realu i od lat - takie "wloty" mog? irytować, ale czy na prawdę nie byłoby łatwiej założyć np. specjalnej kategorii (podforum) zatytułowanej dajmy na to: "nagła pomoc i pilne pytania"? To chyba ułatwiło by życie wszystkim i pozwoliło by na uniknięcie takich czczych dyskusji o niczym.
Twoje pytanie brzmi podobnie gdybym ja sie zapytal "co sie stalo na forum SkyScraper City forum"
Nie zupełnie się z Tob? zgodzę. Pytaj?cy założył, że skutero-maniacy mog? zagl?dać nie tylko na jedn? stronę. My?lę, że postępuje tak większo?ć z nas - nawet jeżeli nie na wszystkich ma się loginy, to zerkn?ć tu i tam, sprawdzić co nowego to chyba nie grzech? St?d też istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że kto? z grona Burgmanii może przypadkiem znać powód zniknięcia z sieci strony skutery.net. Nie wiem czy pamiętasz, ale skoro zagl?dasz na SkyScraper'a to pewno tak - jak przez kilka dni (chyba "remont strony") forum to było niedostępne? Otóż w tym czasie na lokalnym poznańskim forum Gazety.pl w sekcji Inwestycje padło co najmniej kilka razy pytanie "co ze SkyScraper'em" - i nikt nie dostał za to po uszach, ba, nawet kto? znał prawidłow? odpowiedĽ, i był tak miły, że jej udzielił...
Napisz moze do wladcy dywanow
akurat nas to co sie dzieje na dywanomani nie bardzo obchodzi

Możecie rozwin?ć ten w?tek? Bo domy?lam się, że chodzi o jakie? międzyklubowe animozje, ale co maj? dywany do serwisu skutery.net to nie łapię?

P.S. To jest przykladzik
Bardzo trafny moim skromnym zdaniem. W opisanej przez Ciebie sytuacji przypuszczam, że mógłbym post?pić podobnie.
Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Frant Artixie, nie franc. o jeszcze komu? przyjdzie na my?l forma żeńska tego słowa i nieporozumienie gotowe

Masz racje Ionel "Frant" ale slowo to wzielo sie od imienia Franciszek i pierwotnie bylo uzywane jako Franc, potem sie znieksztalcilo do obecnej formy Frant. Ja wole jednak pierwotna forme. Ale z forma zenska faktycznie ciekawie by wyszlo, choc to akurat bardziej dotykalo facetow :lol:

niezorientowane w zasadach panuj?cych tutaj, a chc?ce tylko i wył?cznie zapytać o co?, poprosić o pomoc, zamie?cić ogłoszenie itp. a nie zaprzyjaĽniać się z braci? skuterow?, integrować, poznawać itp.

Nie trudno sie tu zorientowac jakie sa zasady, jak sie wchodzi do czyjegos domu to chyba wypada sie przywitac i przedstawic. Zdobyc informacje - hmm czyli potraktowac forum jak wyszukiwarke typu google. Mozna oczywiscie, po to jest tyle tematow ze ktos kto nie chce pisac zawsze cos znajdzie dla siebie, ale zadajac juz pytanie skoro ja mam zrobic wysilek w odpowiedzi to chyba nie trudno zrobic wysilek w wywpelnieniu profilu i przywitaniu sie. Czyli forum to ma sluzyc jako uproszczona forma allegro ? ale tam sa oplaty, a tu wystarczy wypelnic profil i powiedziec glupie czesc.

Pytaj?cy założył, że skutero-maniacy mog? zagl?dać nie tylko na jedn? stronę. My?lę, że postępuje tak większo?ć z nas - nawet jeżeli nie na wszystkich ma się loginy, to zerkn?ć tu i tam, sprawdzić co nowego to chyba nie grzech?

Hmm a co ja moge przeczytac na tamtym forum, jak spalic kapcia, postawic na kolo, czy jaki wydech zalozyc do mojej 50-tki, a moze jak odblokowac Burgmana 400 zeby wyciagal 300 km/h majac karte motorowerowa albo i tego nie. Maxi skutery sa zdziebko wieksze i maja inna problemy. Wiec nie wiem po co tam zagladac, tym bardziej ze i roznica wieku jest zdecydowanie za duza, a i poziom inny.

A co do goscia z nick name qrdemol, jakos nie widze zebys sie przywital, wypelnil profil. Hmm. Moze faktycznie zostan kolego na zoltym trojkacie. Czy jesli ktos wejdzie do ciebie do domu, rozwali sie na fotelu a z lodowki wezmie piwo mowiac "TV mi sie zepsul zobacze sobie tu mecz" nie zadasz mu pytania kim jestes i co tu robisz. Powiedz gdzie mieszkasz wpadne do ciebie z banda ludzi oznajmiajac, dzis robimy impreze u ciebie, bo u mnie nie ma pradu. :)

Wlasnie dlatego nie podoba mi sie zalew ludzi ktorzy tylko wymagaja a nic od siebie nie chca dac.

Odnośnik do komentarza

Drogi,wręcz kochany Artixie :lol:

W pierwszych słowach mojego poprzedniego postu padł zwrot:"Witam wszystkich,nawet Artixa"-to chyba było powitanie,mam nadzieje :)

Odnosze wrazenie że nie do końca zrozumiałes co miałem na mysli,już tłumacze.

Oczywi?cie miałe? racje zwracaj?c uwage na odrobine obcesowe wej?cie kubus32,ale forma z jak? to uczyniłe? była taka.....no troche.....no wiesz.

Tu podaje dwa skrajne przykłady:

1)....Kolego kubus32,na tym forum jest przyjete ze wszyscy sie witamy,wiec prosze abys i ty to uczynił..........

2) ty w d__e j___y k_____e,jak nie umiesz sie przywitac to s______j na bambus...

Jak widzisz w obu przykładach przekaz jest ten sam,tylko forma mocno sie różni :D

Ty wybrałes forme mniej wiecej posrodku.To że siedzisz na tym forum jakis tam czas w sumie do niczego Cie nie upoważnia,a raczej zobowi?zuje do trzymania jakiegos poziomu kultury,a przykład dałes raczej kiepski :) .Ja już sie napatrzyłem na forumy(a) które schodziły na psy,a to jest na tyle fajne że szkoda.

Oczywi?cie zapraszam do siebie,tylko problem bo nie mam TV,ale co? sie wymy?li!

Odnośnik do komentarza

Witam. Przepraszam za to że sie nie przywitałem - zrobie to w najbliższym czasie .

Czy kto? z was byłby tak miły i podał mi email do admina skutery.net ??

Przepraszam za problem

W?tek można powoli zamkn?ć

Odnośnik do komentarza

wIIItam (:

Szanowny kolego qrdemolu jakos tak sie wasc panie w zyciu ulozylo ze z zalozenia jesli wchodzisz w jakies towarzystwo to dostosowujesz sie do zasad w nim panujacych.

Zmiany wprowadzac na starcie nie wypada.Tym bardziej ze jak dla mnie jestes zlepkiem sluchych znaczkow na monitorze ktore chca mnie zreformowac a tego sie tak latwo nieda.Po prostu religia zabrania mi zmian.

>....Kolego kubus32,na tym forum jest przyjete ze wszyscy sie witamy,wiec prosze abys i ty to uczynił..........

2) ty w d__e j___y k_____e,jak nie umiesz sie przywitac to s______j na bambus...

A ze sie grzecznie spytam wasc pana.Kto uprawnil cie do siania takiej demagogi???

Jestes tu nowy 3 posciki i juz moralesy prawisz??A kim Ty "YYYnteligentny" czlowieku jestes????

Co do sekty zoltego trojkata to jesli sie tak na wszystkim znasz powinienes wiedziec ze nie jest to lubiana nacja przez wzglad na zachowanie jedynie slusznego wielkiego brat ktory na forum z avantaru spogladal.

Ale to nie o tym bajka bo nikt nie bedzie tutaj ten tego na dywany wszak szlachta z plebsem sie nie bawi.

Tak wiec wyluzuj choc w skuterach to trudne i albo przystan na Nasze warunki albo ze tak powiem idz i zniknij silo nieczysta.

PS z duzych liter z szacunkiem to pisze do :

-Tych ktorych znam in real

-Tych ktorych posty sa zawsze na poziomie z sensem i cos soba reprezentuja.

zas reszta ...

A tak swoja droga wiesz po czym mozna poznac nowych??

Po tym ze na poczatku swojej obecnosci maja najwiecej do powiedzenia i umoralniania bez wzgledu na wszystko.

Wszak duzo postow-> duza aktywnosc->bede mega wyjadaczem z super tytulem w dwa tygodnie.

Zas co do maila nie czuje sie uprawniony do podawania cudzych adresow ale zastanow sie jesli domena miala adres skutery.net to a mega guru mial jakis nick to jak dodasz jedno do drugiego to wyjdzie????? Taka mala zagadka

Szacuneczek

Dziwak Óć

Odnośnik do komentarza

Hm,Witam.Jako nowy oczywi?cie czytałem regulamin,tu cytuje: "Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub niezarejestrowania użytkownika, który używa wulgaryzmów lub słów obrażaj?cych innych użytkowników. Użytkownicy maxi skuterów ... Ł?czcie się!".

Krótko i na temat: prosze o porównanie mojego pierwszego postu,oraz postu Atrixa,i prosze o obiektywna odpowiedĽ który z nas uzył słów obrazajacych innych użytkowników?.Dochodze do wniosku że to chyba rzeczywi?cie był bład rejestruj?c sie tutaj( nie jestem godzien).

Pisanie do kogos z duzej litery nauczono mnie w domu(Matka polonistka),no ale to tez mój bład.

Ok,ok.Zostańcie w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji.

Życze wielu sukcesów

Qrdemol-miasto Uć.

P.s

Tak na koniec: zagadki z ł?czeniem skutery net i guru nie zrozumiałem :lol: ,i chociaż o wytłumaczenie prosze(je?li którys z łaskawców zechce)

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Eh chłopcy, chłopcy...

Daliby?cie sie chłopakowi wykazać wiedz? z zakresu zasad dobrego wychowania i pisowni języka polskiego. Może to dla NIEGO bardzo ważne i nie należy podcinać orlęciu skrzydełek :lol::) .

Przez skórę czuję kolejn? awanturkę ;);) .

Na stres dobra jest Sonna, całkiem smaczny syropek i nawet bez recepty :):D

Pozdrawiam

PS. Hmmm je?li podpisałe? sie miasto "Uć" znaczy zę jeste? z Grupy Uć, w zwi?zku z czym b?dĽ łaskaw zachowywać sie tak by nie przynosić wstydu innym klubowicz? Łódzkiej Grupy Skuterowej :D:D . Poza tym wypełnij profil zeby chociaż skuterzy?ci z TWOJEGO miasta wiedzieli z kim maj? doczynienia i wyci?gnęli wnioski na przyszłosć...

Odnośnik do komentarza

Zrobie taki mały OT, ale widzę że każdy juz robi więc chyba nie zrobi to wielkiej różnicy ...

Czy Wy naprawdę nie macie co robić tylko się sprzeczać, wytykać błędy etc. ? To się pomału robi żałosne. Od ostatniego czasu staram się co? przeczytać, to wszędzie kto? z kim? w ostry sposób przekazuje swoje pogl?dy, co mi się bardzo nie podoba ... Chyba co poniektórym bije do łba taka pogoda i próbuj? rozkręcić atmosfere, ale chyba w złym kierunku :lol:

W ogóle nie wiem po co ten temat nadal się ci?gnie... Gdyby było tutaj choć parę m?drych osób to zostawiły by ten temat i umarł by po jakim? czasie ?mierci? naturaln?, ale NIE przecież jest powód to sprzeczki :)

Osobi?cie to co dzieje się od ostatniego czasu na burgmani/dywanomani czy jak tam jeszcze mówicie zaczyna mi się nie podobać. Te forum ma ł?czyć ludzi, a nie dzielić !

Odnośnik do komentarza

Cóż ja już wypowiedziałem się na ten temat nieco.

Jednak moja osoba została wywołana - nie wiadomo dlaczego? Czy ja jaki? bł?d popełniłem? Młody to może i jestem, ale nie tak porywczy jak tutaj co niektórzy...

Co do pytania kubus32 - to netrunner@skutery.net ( choć w sumie w?tpię aby Tobie odpowiedział).

Pozdrawiam i także stwierdzam, że temat ewidentnie do zamknięcia. Co miało być powiedziane to zostało.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A kto? ostatnio mówił, że nasze forum kładzie zbyt duży nacisk na moderowanie :lol:

Wystarzy jeden dzień aby pojawiły się aż dwa tematy, które ewidentnie nadaj? się do zamknięcia a jeden wręcz do bana.

Jak ja tęsknie za chwilami, kiedy żaden moderator nie był u nas potrzebny :) . Niestety nic co piękne nie trwa wiecznie.

Co do tematu o inny portal. My?lę, że wszystko już zostało powiedziane.

Ja osobi?cie nie znam adresu admina, nie wiem dlaczego strona padła a je?li się nawet domy?lam to nie zamierzam pisać o tym u nas na forum.

A co do tych dywanów to ?mieszne wspomnienia i tyle... :D

U nas dywanów nikt dla nikogo nie szyje i niech tak pozostanie. :)

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...