Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ASO Kymco , gdzie polecacie kupić skuter ?


Wódz

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat rosła we mnie ta decyzja , żeby zanabyć skutera i zobaczyć czy po 25 latach wożenia się na "normalnych" sprzętach mi to siądzie . W końcu się zdecydowałem . Po wielkim , wielodniowym dymieniu czachy , gdy przerobiłem wszystkie sprzęty , wszystkie za i przeciw , to stanęło na Kymko xciting 400i . Trochę się bałem wcześniej tej marki , a z kolegi który to sobie kupił z 4 lata wstecz , to nawet miałem lekki ubaw :wacko:. Ale po zgłębieniu stwierdziłem że zwyczajnie pojęcia nie miałem o tej marce . 

No ale wracając do tematu . 

Problem wylazł jak zacząłem szukać gdzie toto kupić . Mieszkam w okolicach Żywca . No to włażę na stronę Kymko i widzę JEST ASO ! Zadowolony pakuję się w brykę ( jest zima ) i jadę . Już z zewnątrz lekki zdziw , no ale włażę . W środku same rowery , jeden motorower jakiś w rogu stoi . Zagaduję o "czterysete" i jest krótki odszczek , że maksi nie handlujemy . No to do chaty , w internet i znajduję że jest też w Bielsku  i w Tychach coś .  No to zaś w brykę i zaś jadę . W Bielsku i owszem , jest przynajmniej baner KYMKO :D ale w środku posucha , nic do pooglądania , nic do pomacania , chociaż fajne chłopaki , pogadaliśmy nawet po motocyklowemu . W Tychach wygląda już mocniej fachowo , ale jakoś tak w ogólnym rozrachunku też kicha . Stoją jakieś 125 , jedna 300 . Łażę po geszefcie z 10 minut , zaglądam na sprzęty . NIC ! Nikt nie podłazi , nikt nie zagaduje . No to OK , uderzam ja do pana za ladą i pytam o 400 . Czy mają , czy można się przysiąść , bo wie pan .... kupić u was chcę .  Nie wiem , może nie wyglądam jak skuterzysta ( jeszcze ) :ph34r: , ale koleś mnie najpierw zmierzył , potem wskazał palcem na newDowtowna 300 i gada " tego niech pan sobie zobaczy , to to samo jest" .  Zrobiłem lekki zdziw , bo niby się nie znam jeszcze , ale wydaje mi się że to zupełnie inne sprzęty są . Podlazłem do tej 300 , posiedziałem i wylazłem z geszeftu . 

CHOPY ! Co jest ?:unsure:To jest normalne ? Może ja , kurna , za długo motocyklami BMW się woziłem i lekko mi się w główce powywracało B)? Bo jestem przyzwyczajony do lekko innego podejścia do klienta , do wyboru i tak generalnie do obsługi w salonach z bikami . Oświećcie mnie , czy przy KYMKO normą jest tak kiepski stan rzeczy ? Gdzie skierować swe kroki , żeby DOBRZE kupić w Polsce KYMKO ? Żeby też potem oddać im sprzęt na serwis bez zastanawiania się czy mechanik potrafi naprawiać tylko rowery i czy sam nie zrobię tego lepiej .

ps . w grę wchodzi JAKAKOLWIEK ASO w Polsce , dla mnie to bez znaczenia mogę kupić i nad morzem nawet .Ważne żeby znali się na KYMKO i mieli doświadczenie z tymi sprzętami trochę większe niż przerzucanie stron w kolorowych katalogach .   

      

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Polecam, Moto-Mucha w Jaworznie. Kymko to ich główna marka przez co dobrze się znają na tych sprzętach. Tam kupiłem swojego i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem gdzie najbliżej Ciebie może być solidny salon, ale najpewniej Warszawski Motor-Land, który jest oficjalnym przedstawicielem Kymco na Polskę. Chłopaki fajne, bo znane z Burgmanii. Nie wiem jak teraz (pewnie Mariusz Burgi wiecej moze powiedzieć na ten temat), ale kiedyś na haslo Burgmania były nawet zniżki.

 

Odnośnik do komentarza

Proszę edytujcie post i poprawcie te KYMKO tak jak powinno być na KYMCO.! Bo aż oczy bolą... 

Jak miałem... KYMCO, to też obił mi się o uszy warszawski serwis Motor-Land.

Te wokoło mnie nie napawały optymizmem.

Hee... Tak w ogóle o dzisiaj DZIEŃ OPTYMIZMU.!

 

 

dodano: dziękuję

Odnośnik do komentarza

Motor Land w Warszawie, byłem, pomacałem, poprzymierzałem i... kupiłem w Szczecinie. Ale i tak jechał w kartonie z Motor Landu :-) A tak na marginesie może chcesz używkę doinwestowaną, stan igła, będę się przesiadał niedługo na inną markę.

Odnośnik do komentarza

Tak , Robertos :D to sem ja !  Ty też skuterujesz ? No to zaś będzie okazja żeby coś razem pośmiagać ;)

Chopy , sorry za te Kymko , będę pamiętał następnymi razami :rolleyes: żeby było Kymco .

Generalnie dzięki za namiary , będę zgłębiał .

Rogierro , używańca raczej nie szukam , będę leasingował , kosztów szukam :ph34r: .  Ale prześlij mi na  giemul.r1@wp.pl   jakieś foty i poopowiadaj coś o sprzęcie , może mnie skusisz .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

 

Dnia 3.02.2017 o 21:55, Wódz napisał:

 

Tak , Robertos :D to sem ja !  Ty też skuterujesz ? No to zaś będzie okazja żeby coś razem pośmiagać ;)

 

Widzę że zdradzasz Biało-Niebieskie Śmigło.... ale dobry wybór, co do śmigania jeśli czas mi pozwala nie odmawiam :) zapraszam do Kobióra(czytaj Śląskie czwartkowe) Marek (MarP) dosiada sprzęta który chcesz kupić i trochę przejechał już Kymkaczem więc możesz się dowiedzieć co-nieco 

ps skuteruje.....już troszkę czasu :) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Wodzu , na temat xcitinga od Marka (Marp) powstało powiedzenie " a Kymco jedzie dalej" . Było  to po wyprawie w Pireneje .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...