Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    28

  • Rogierro

    21

  • romeo1971

    21

  • Joshua_77

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja bym podjechał, lecz też nie piję, bo nie chce mi się dla jednego, czy nawet dwóch piwek potem do domu 1,5 godz. wracać, więc będę 4oo.

Jakieś lodziki ;), albo śmieciowe żarcie zawsze chętnie jak coś :)

Odnośnik do komentarza

czyli jak rozumiem pod Pleciugą?- a potem jedzenie?- oki będę, będę 4 kółkami, chętnie kogoś pijącego wezmę- Arturze- podjechać po Ciebie abyś mógł dać upust swojemu alko nałogowi?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrze, dziękuję za propozycję. Niestety mój alko nałóg jest (jak sama nazwa wskazuje) silniejszy ode mnie... Dzięki za jego wsparcie! :D

 

PS

Widać go na zdjęciu obok...

1 godzinę temu, burgifan napisał:

Ja bym podjechał, lecz też nie piję, bo nie chce mi się dla jednego, czy nawet dwóch piwek potem do domu 1,5 godz. wracać, więc będę 4oo.

Jakieś lodziki ;), albo śmieciowe żarcie zawsze chętnie jak coś :)

Mój synek miał dziś odebrać prawo jazdy i by Ciebie zawiózł po imprezie. Ale nie odebrał i nie odwiezie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, ArtCho napisał:

A to ciekawe! Proponujesz spota na piwo i piszesz, ze nie lubisz piwa. emoji2.png

Spot na piwo ma na celu spotkanie się, ja np. napiję się herbatkę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zazdraszczam... Co prawda piwo w szklankach... Trochę to wygląda jak próbki... siusiu (pierwsza wskazywałaby na problemy z kamieniami nerkowymi), ale pewnie smaczne :lol::P:lol:

 

dab8e5970bf5b86659af048705cb309b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zazdraszczam... Co prawda piwo w szklankach... Trochę to wygląda jak próbki... siusiu (pierwsza wskazywałaby na problemy z kamieniami nerkowymi), ale pewnie smaczne :lol::lol:
 
dab8e5970bf5b86659af048705cb309b.jpg.02d25d5bcb18246a69344f7f4c3b2e06.jpg


Bo to są próbki. Różne piwa. Pszeniczne, bursztynowe, jasne i ciemne pszeniczne. Po dokonaniu próby, wybrałem ciemne pszeniczne.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 godzin temu, Rzelu napisał:

Złośliwie poszliście na piwo akurat wtedy kiedy jestem niedysponowany. Żal.

Jacek to nie złośliwie, kto nie jeździ ten choruje. Masz szanse pojeździć za tydzień.

Odnośnik do komentarza

No i stało się.

Mam takiego trochę doła. To syndrom zimy.  Znów (jak co roku o tej porze) napada mnie na maxa, nie mogę przestać o tym myśleć, w mojej głowie siedzi tylko jedno; czy rano, czy wieczorem, jak zasypiam, jak wstaję i jem śniadanie, ciągle o tym myślę. Moja głowa zaraz eksploduje. Znów czytam o skutach, znów napalam się na każdego którego oglądam. Nawał informacji, wszystko na raz. Strasznie tęsknię. Chcę wreszcie jeździć ! Kiedy ta cholerna wiosna. Szlag mnie trafia. Stężenie myśli o tematyce skuterowej sięga maximum. Nie mogę się skupić nad niczym innym. W głowie mam mętlik. Myślę tyko o skuterach. Każdy wolny czas spędzam przed kompem czytając po raz kolejny te same artykuły. Znam już to na pamięć. A jednak. Zawsze można znaleźć coś nowego. Nowe filmiki, nowe wieści, z każdej nowinki cieszę się jak dziecko. Każdy nowy test nowego skutera pożeram z wielkim zaciekawieniem. Spotkałem dziś Rzela w jego robocie, po kilku zdaniach doszliśmy do tych samych wniosków. Syndrom zimy. W tym roku jest surowsza, niż rok, dwa temu. Żadnych przejażdżek, nic. U mnie na podwórku cały czas leży śnieg i lód. To jakaś paranoja ! Powinni tego zabronić ! Chodzę do garażu, głaskam go (skut), czasami posłucham jak chodzi i zaciągnę się dymkiem z rury, ale to wszytko jest mi za mało ! Chcę więcej ! Też tak macie ? Czy też nie możecie doczekać się wiosny ? Czy jest coś ze mną nie tak ?

Odnośnik do komentarza

"Bura SUKA", zima zła jeszcze miesiąc z hakiem i się skończy... bynajmniej astronomiczna. W moim przypadku to i tak bez znaczenia mogę sobie pozwolić i dać jej extra ze trzy tygodnie na przybycie. No ale od Wielkiejnocy niech już zagości i da się cieszyć jazdą na moto.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wytrzymałem i dwa dni temu zasiadłem na skuta i zrobiłem kilka kółek. Ubrałem się porządnie i godzinkę pokulałem. Na wyświetlaczu było -2 ale warto było, znowu się uspokoiłem i teraz czekam na ocieplenie. :D

Odnośnik do komentarza

Pogoda dzisiaj rzeczywiście dopisała Jak tak dalej będzie to też wyciągnę już swoje 2oo z garażu

 

Wysłane z Samsung SM-A500FU za pomocą Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...