Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śmietanka zgredów Burgmanii jedzie na narty


Kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ogłoszenie parafialne:

Męski wyjazd wymyślony i zrealizowany w jeden dzień.

Krzytro, Wrzonio i Ja wybieramy się na turbobudżetowy szybki wyskok do Austrii na narty.

Górka średniej wielkości http://www.narty.pl/index.php?id=3915 za to blisko (poniżej 900km)

Hotel udało się już tylko młodzieżowy, przyzwoity ale z pokojami bez łazienek - taka forma odmłodzenia się :)

Łączny koszt z karnetami, paliwem i prowiantem oscyluje w granicach 1000-1200zł od łba.

W tym około

200 spanie

220 paliwo

400 Karnety

30 autostrady

Razem ca 850 zł/głowę głównych kosztów

Ubezpieczenie - jeszcze nie wiem.

 

Wyjazd czwartek 19go godziny wieczorne - powrót niedziela w nocy.

Zastanawiacie czemu Was tym zanudzam bo jest jedno wolne miejsce.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
13 godzin temu, krzytro napisał:

Dla tych co mieli szanie a nie skorzystali 

Piłeś nie pisz ;)

Szusujcie i bezpiecznie wracajcie !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, Sobier napisał:

Trzeba było jechać :)

To nie było  takie proste, śmietanka zgredów na pewno o tym nie napisze, ale przeprowadzili weryfikację kandydatów th?&id=OIP.M8af57092b2ed31ae3d55fdacdb8c442bo0&w=300&h=218&c=0&pid=1.9&rs=0&p=0&r=0

Zasady weryfikacji, w zależności od kandydata, u mnie stwierdzono poważną wadę dyskwalifikującą  -  brak testosteronu th?&id=OIP.M8bcf8dbd22bd18a66a7335808d51877fo0&w=300&h=247&c=0&pid=1.9&rs=0&p=0&r=0

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I to rozumiem, a nie tam zaraz czepiać się że piszę po pijaku.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że szybko podejmowaliscie decyzję ale poniosło Was trochę ;) 900km drogi dla 20km tras? Godzinę drogi dalej mieliście Schladming, Obertauern. W jednym i drugim po ponad 100km tras. Ośrodków po kilkanaście km tras jest kilka na Słowacji nie wspominając o 40km na Chopoku... Ale... Austria, to Austria :)

Pozdrawiam,
Corleone

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co prawda nie prosiliśmy nikogo o ocenę zasadności naszego wyboru ale skoro łaskaw byłeś nas oświecić to informujemy Cię, że Twój post został odczytany i skomentowany przez uczestników wyjazdu (100%). Po odfiltrowaniu słów uznanych za niecenzuralnie zostało mniej więcej takie przesłanie:

NIE FILOZUJ!

:P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, Corleone napisał:

Rozumiem, że szybko podejmowaliscie decyzję ale poniosło Was trochę ;) 900km drogi dla 20km tras? Godzinę drogi dalej mieliście Schladming, Obertauern. W jednym i drugim po ponad 100km tras. Ośrodków po kilkanaście km tras jest kilka na Słowacji nie wspominając o 40km na Chopoku... Ale... Austria, to Austria :)

Pozdrawiam,
Corleone
 

Czyżby fisiowanie ? :)

Temat był o zaplanowanym wyjeździe, a nie o tym gdzie jechać na narty. Tym bardziej, że dajesz "dobre rady" już po naszym powrocie.

23 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

Piłeś nie pisz ;)

SUPER.  

Odnośnik do komentarza

Pisze teraz, bo dopiero wpadlem na ten watek. Nikogo nie oceniam pod kątem wyboru miejsca. Wspomniałem o Schladming i Obertauern, bo byłem akurat tam ostatnio na weekend (z Krakowa 750km). Pogodę widzę super mieliście a i ludzi zdecydowanie mniej niż na Slowacji na pewno...

Pozdrawiam,
Corleone

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...