Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Tia ... jak by nie paczeć :) Nowy Rok nam nastał ... raz jeszcze najlepszego dla wszystkich ...

Cóż, nie będę się rozpisywał bom jest trochę zmęczony ... powiem krótko ... nowy miesiąc i jednocześnie nowy rok uważam za otwarte ... :)

A wiosna ? ... cóż ... wiosna już tuż, tuż ... :)

Odnośnik do komentarza

Taka tradycja, aż mnie roznosiło żeby być pierwszym :) ale mówię nie, poczekam na Mirka, jeszcze raz Bezpiecznego Nowego Roku

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mirku Mirosławie kierowniku tradycja jest tradycja honor i ambicja nie pozwoliła mi na jej złamanie

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie zapomnijcie tylko zabrać nart bo chyba zapowiada sie "fajny" tzn mrożny weekend, na razie śniegu brak ale coś tam zapowiadają że popada:) i jaka pogoda by nie była to "duch puszczy" Was rozgrzeje:). 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, putek napisał:

Nie zapomnijcie tylko zabrać nart bo chyba zapowiada sie "fajny" tzn mrożny weekend, na razie śniegu brak ale coś tam zapowiadają że popada:) i jaka pogoda by nie była to "duch puszczy" Was rozgrzeje:). 

O będziemy blisko ciebie, w Białymstoku i w Kaniukach.

Teraz, bilety napisał:

O będziemy blisko ciebie, w Białymstoku i w Kaniukach. A w twojej miejscowości byliśmy trzy lata temu.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Swinoujscie nie zapomina o spotach czwartkowych. Co prawda frekwencja niezbyt satysfakcjonującą ale za to treściwa:)25449bba491e9471e03f60838785d566.jpg

Odnośnik do komentarza

Tia ... jak najbardziej ... Elvis na kozie popierdziela na torze ... wyprzedził motóry, wyprzedził ścigacze i z radości teraz skacze ... !jump!TAZ!jump ... jednym słowem miszcz nad miszcze ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 5.01.2017 o 16:58, Robsson napisał:

Swinoujscie nie zapomina o spotach czwartkowych. Co prawda frekwencja niezbyt satysfakcjonującą ale za to treściwa:)25449bba491e9471e03f60838785d566.jpg

Faktycznie sam FILAR i Kwiat Świnoujskiej GZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i wróciliśmy, dziękuje grupie mazowieckiej za miłe przywitanie na spocie, macie fajny lokal tylko po zazdrościć. W Białymstoku widziałem pizze rozwożoną na skuterach przy -17C, a w Warszawie przy -20C, SZACUN dla gości, dodam że wcale nie byli jakoś mocno poubierania, normalnie spodnie dżins normalna kurtka zimowa i adidasy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...