Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2016/2017 PROŚBA O WSPARCIE, dotyczy jednego z NAS - Burgmaniaków – 1% z podatku


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nadszedł kolejny rok - 2017 i na wstępie chcę bardzo podziękować wszystkim za odzew i pomoc jaką dostałem od Was do tej pory.

To czwarty rok gdy  możecie być  ze mną i pomóc.  Jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście komu przekażecie 1% to może tą osobą będę Ja. Jest wielu potrzebujących pomocy, a wśród nich jest moja  osoba. Proszę pomóż mi 1-nym % z podatku dochodowego.  Nie tracąc nic pomagasz mi w zebraniu funduszy na potrzebne mi badania, medykamenty, na rehabilitację i mnóstwo rzeczy potrzebnych do funkcjonowania w nadchodzącym roku. Mam nadzieję że mogę na was liczyć jak w poprzednich latach.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Proszę bardzo, udostępnijcie wiadomość na swoim Facebooku lub  prześlijcie link na mail znajomym.

https://www.facebook.com/23jordan9/media_set?set=a.1430565626987989.1073741847.100001036973838&type=3

 A może ktoś z waszych znajomych również będzie chciał przełączyć się do pomocy.

Pozdrawiamy z Karoliną i do zobaczenia

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/kubiak_michal.html?highlight=WyJrdWJpYWsiXQ==

20161.jpg

20162.jpg

avalon 1.JPG

sms.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani dostajemy sygnały że odliczacie 1 % na rzecz Michała za co bardzo serdecznie dziękujemy :wub:, jesteście wspaniali. każda złotówka która trafia na jego subkonto w fundacji jest wydawana na cele rehabilitacyjne i medyczne dla niego, nic się nie zmarnuje :wub: 

Jeśli ktoś jeszcze nie zdecydował gdzie chciałby przekazać swój 1 % ma jeszcze czas się zastanowić :) może tym razem przekaże swój jeden procent mojemu Michałowi :wub:

jeszcze raz baaaaaardzo dziękujemy :wub:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wstawiłem podziękowania na FB bo akurat pozwolił mi na to czas. Teraz znalazłem troszkę czasu by podziękować wam na Burgmaniiza 1% z podatku 2016. Dziękuję raz jeszcze z Karoliną i Mateuszem i prosimy Jak byście mogli, żebyście byli z nami w przyszłym roku. A jak okoliczności pozwolą to pewnie z niektórymi zobaczymy się na kongresie, na otwarciu sezonu i na Burgmanii. Wszystko zależy między innymi od miejsca spotkania.  Jeszcze raz wszystkim wam dziękujemy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...