Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda SW 400 - 600 ma ktoś w okolicy?


markali

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku przyszłego roku planuję zakupić lub wymienić się swoją tdm-ką na maxiskutera. Chcę coś co ma 2 cylindry więc myślę o gł. o SW 400-600. Ma ktoś w okolicy taką Hondę? Chciałem się przymierzyć i może kawałeczek przejechać jak się będzie dało. Czy pozycja jest taka sama jak np. w t-max 500? Może coś innego co ma 2 gary i jest dobre? Pozdrawiam forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na Śląsku jest sporo SW. Podjedź na wiosnę do Chudowa  na spot czwartkowy (masz raptem godzinkę ) przymierzysz się. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, arturo-bb napisał:

Na Śląsku jest sporo SW. Podjedź na wiosnę do Chudowa  na spot czwartkowy (masz raptem godzinkę ) przymierzysz się. 

Dzięki za zaproszenie! Jeśli będę mógł to skorzystam. 

Ps. przypomniało mi się jak pojechałem w tym roku do Gliwic do Parku Chopina przymierzyć się do jednego włoskiego sprzęta.  Nie chciał odpalić chociaż miał kilka lat. He, he...:D

No ale Hondy bym o to nie podejrzewał.:D

13 minut temu, Sebek MAX napisał:

No Mariusz już się zdecydowałeś? No nie wiem.

Ale ja wiem! :D Tak na 99,99 procent! Maxi bardziej mi się przyda i będzie bardziej uniwersalny. 

Pozdrawiam Was! Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak na marginesie ostatni mój motocykl przed przesiadką na maxi to właśnie była TDM

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, arturo-bb napisał:

Tak na marginesie ostatni mój motocykl przed przesiadką na maxi to właśnie była TDM

Mało brakowało a bym jej nie miał. :D Kupiłem tedzię krótko po tym ja się zarejestrowałem na tym forum (pierwsza połowa 2014). Wtedy nikt tu nic mi nie polecił a pewien człowiek z Wrocławia chyba jeśli dobrze pamiętam nie odpisał mi na @ w sprawie Burgmana 650 którego chciałem kupić. Wyszło jak wyszło. Z TDM przez ten czas do chwili obecnej "0" problemu ale nie planuję bardzo dalekich wyjazdów, tym bardziej po szutrach, będzie więcej krótkich przejazdów oraz jazdy po mieście więc decyzja zapadła. Honda (miałem devi 650 i też "0" problemu) lub yamaha.

Nie wiem co mnie podkusiło aby zainteresować się włoszczyzną - a wiem: to było przy okazji:DPooglądałem w Parku Chopina trochę H-D i Indianów - było ich trochę. Na darmo nie jechałem.

Zobaczę co się trafi w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sebek MAX napisał:

Mariusz to coś ty za włocha oglądał?

Oglądałem griso i brevę 850. Jeden i drugi V i wał (jak wszystkie MG) Griso piękne a breva ładna. Griso za niskie a breva źle się zareklamowała!

Na darmo nie jechałem bo kilkanaście starych motocykli na pokazie było. Polecam tego typu spoty.

7f02155034579a41med.jpg

ae1df5d943fc1cd0med.jpg

624532e7c9202a3amed.jpg

Oglądałem konkretnie 2 wyżej pokazane sztuki MG. TDM-ka była chyba zazdrosna bo odwdzięczyła mi się trzecim bezproblemowym sezonem.:P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...