Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajd Bieszczady


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie impreza fajna, ale tanio nie jest.

Szczególnie ciekawa jest trasa adventure - w tym roku były dostępne takie trasy które normalnie są zamknięte dla ruchu. Natomiast trasa ROAD ? -  cóż, dla kogoś kto trochę Bieszczady zjeździł - nic nowego nie będzie. Ale nagrody w tym roku naprawdę robią wrażenie.  :o :) 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że koszt nie jest jakiś z kosmosu za wyżywienie i 3 dni super zabawy, a jeśli chodzi o noclegi to nikt nie każe Ci spać w hotelu który oni proponują możesz wybrać opcję namiotu lub po prostu poszukać tańszej alternatywy.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Ania napisał:

Wydaje mi się, że koszt nie jest jakiś z kosmosu za wyżywienie i 3 dni super zabawy, 

Nie pisałem że kosmos, ale tanio też nie jest. Przecież w maju to jeszcze martwy sezon, tu wprawdzie trochę nakłada się weekend majowy, ale i tak jest drogo. Faktycznie w tamtym roku część uczestników wykupywała tylko pakiet startowy. Obserwuję temat - jak ktoś z Burgmani pojedzie (ale na skuterze) pewnie się dołączę. W tym roku byłem (byliśmy) na podobnym rajdzie - Baba Yaga Tour. (Dla porównania - za 3 dni fajnej zabawy płaciliśmy 120,00 zł :) ) i wzbudzaliśmy pewne zainteresowanie jako jedyni na MAXI.   

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
22 godziny temu, EndriuBis napisał:

(Dla porównania - za 3 dni fajnej zabawy płaciliśmy 120,00 zł :) )

Pakiet "start" kosztuje 150 PLN więc różnica.... niewielka, pakiet "biesiada" 250 PLN cena no może nie mała ale też kosmosu nie ma z drugiej strony masz wypas obiadokolację za 50 PLN w piątek i sobotę, śniadania pod namiocikiem we własnym zakresie :)

Kristof i ja bierzemy pakiet Biesiada ale ja jadę "road"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kristof_if nie ma określonego czasu jedynie jest..... ograniczona liczba uczestników.. poczytaj dokładniej regulamin/program, na moje liczenie jest max 150 w piątek a na sobotę max 180 maszyn/osób

@EndriuBis ja mam 99 nr i póki co jestem jedynym na skuterze....... czas abyś to zmienił :) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A więc byłem a właściwie byliśmy razem z Kristof-em na tej imprezie było bardzo fajnie........tak fajnie że zapisuję się na 2 część tego rajdu czyli Paszków Rally w .... Lądku o do samego Rajdu i "otoczki" jechaliśmy z Kristofem razem od Gorzkowa do celu, parę km przed Polańczykiem rozpadało się trochę ale tragedii nie było :) szybka rejestracja i numery startowe 24 i 25, przygotowani byliśmy  na opcję "pod namiot" ale raz z powodu pogody a dwa ceny(30 PLN) zrezygnowaliśmy na rzecz ciepłej kwatery(40PLN) :D

Start odbył się ok 17 konkurencjami sprawnościowymi tzn tor między taśmami i pachołkami, tory były dwa różne dla uczestników tras ADV i ROAD fajne było to że kto przyjechał ten jechał nie trzeba było czekać na swoją "kolej" ani zbytnio spieszyć się :) Ok 20 zaczęła się imprezka pod hotelem jedzonko muzyka Live i poznawanie ludzi i gadanie " o wszystkim i o niczym" :) jedzenia nie szło przejeść a muzyki..... było by fajniej jakby grali ciszej choć sama muzyka bardzo OK, pojedzeni udaliśmy się na kwatery oddalone o jakieś 2 km ( oczywiście na 2oo) od hotelu

Sobota z rana ( czytaj 9:30) wyruszamy  na trasę Rajdu  ja na ROAD a Kristof na ADV a tu mini fotorelacja, ciekawie przygotowana trasa i zadania do wykonania, oprócz jazdy było też troszkę chodzenia :) prawie cały czas słoneczko i ciepło tylko jakieś parę km padało ale to naprawdę drobny szczegół ( choć parę moto widziałem pod zadaszeniami) co ważne nikt z nikim się nie ścigał, był czas na kawę , obiadek i pogadanki ok 16 ukończyłem po 170 km rajd :D o 20 znów imprezka :D ogłoszenie wyników i emocje opowiadane przez uczestników rajdu.... opowieściom nie było końca :D:D . Niestety czas płynął nieubłaganie i trzeba było się udać na kwaterę.....Kristof miał coś pilnego do załatwienie o ok północy pojechał do domu a ja wracałem w niedzielę.... niestety aura nie była łaskawa i większość drogi w deszczu ale i tak nie zepsuło mi to humoru :D

Podsumowanie fajna imprezka.. szkoda że tak mało ludzi było na skuterach..... mam cichą nadzieję że to się zmieni po oglądnięciu zdjęć :D

ps 800 km pykło :)

Odnośnik do komentarza

kurcze, super rajd, fajna opowieść

powiem Ci, że zacząłem się zastanawiać nad Paszkowem

problem w tym, że w tym czasie jest Air Show w Radomiu 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
14 godzin temu, marycha napisał:

problem w tym, że w tym czasie jest Air Show w Radomiu 

żaden problem naprawdę po prostu rezygnujesz z oglądania jakiś-tam samolocików na rzecz dobrze spędzonego czasu na MAXI :)  tak w "międzyczasie" jest BABAJAGA  na której też chyba będę.......

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, robert1973 napisał:

...  tak w "międzyczasie" jest BABAJAGA  na której też chyba będę.......

A może reflektujesz na miejsce na Babe Jage ? Czy planujesz tylko udział w samym rajdzie ? Ja mam opłaconą już tą imprezę a mój udział stoi pod dużym znakiem zapytania. :( Złamana w tym tygodniu prawa ręka. :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

EndriuBis tylko sam rajd :/..... i się kuruj a coś Ty nawywijał że rękę złamałeś??

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem że jak stoisz na drabinie do do góry nie polecisz ;)  jak pech, to pech.  A co do rajdu nie ma tematu - właśnie dostałem INFO od organizatorów że mają chętnych na liście rezerwowej. 

Jak Ty to zrobiłeś że cię w Bieszczadach nie zlało ? Mój syn też był (jechał adventure)  ale tak przemógł że nawet telefon z kieszeni mu wypłynął :D

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, robert1973 napisał:

 tylko sam rajd :/.....

tez bym się wybrał?

trasa road?

kiedy wyjeżdzasz?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
7 godzin temu, EndriuBis napisał:

Jak Ty to zrobiłeś że cię w Bieszczadach nie zlało

Jechałem skuterem:P a tak na poważnie faktycznie raz mocno polało ale znów bez przesady nawet "kondona" nie wyciągałem tylko na kurtkę gore zarzuciłem a spodnie bez membramy (bo wyjąłem z powodu temperatury)  z drugiej strony to góry tu leje  a 3 km dalej mniej lub wcale

 

1 godzinę temu, Kristof_if napisał:

tez bym się wybrał?

trasa road?

kiedy wyjeżdzasz?

tylko ROAD :) szczegóły później jeszcze o tym nie myślę a poza tym jeszcze nie jest otwarta lista "pakietu mini" co parę dni kontroluję sytuację

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...