Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Konto na ebay.com


Rekomendowane odpowiedzi

przecież tam jest przesyłka międzynarodowa za free -  FREE Economy Int'l Shipping

kupujesz a żółta człowieka ma obowiązek zapakować i za darmo wysłać - skoro tak się zdeklarował

Odnośnik do komentarza
Dnia 15.12.2016 o 17:06, Wombat napisał:

przecież tam jest przesyłka międzynarodowa za free -  FREE Economy Int'l Shipping

kupujesz a żółta człowieka ma obowiązek zapakować i za darmo wysłać - skoro tak się zdeklarował

Niestety żółta człowieka pisze że wysyłka standardem jest free ale nie do europy, wraz z wysyłką będzie 46,8$.

 

 

Odnośnik do komentarza

nie wiem dlaczego niektórzy tajwańczycy są megapazerni i twierdzą że koszty wysyłki są kosmiczne. Jeden mnie kiedyś przekonywał że handbary za 8 usd to on mi musi koniecznie bez mała na palecie wysyłać za 140 usd.

Dlatego ja nie koresponduje - International Free Shipping to International Free Shipping. Zamawiam i go obowiązuje deklaracja z aukcji. I albo niech nie piszą głupot bez pokrycia albo niech oddaje kase i ma negatywa. Przesyłki z całego Aliexpress za 50 centów jeżdżą za darmo z całego świata a ten postanowił się 11 dolarów ekstra dorobić.

ja bym to kupił i bez zbędnych pytań oczekiwał przesyłki gratis.

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 15.12.2016 o 17:06, Wombat napisał:

przecież tam jest przesyłka międzynarodowa za free -  FREE Economy Int'l Shipping

kupujesz a żółta człowieka ma obowiązek zapakować i za darmo wysłać - skoro tak się zdeklarował

Niestety żółta człowieka pisze że do europy wraz z wysyłką będzie 46,8$.

 

Szkoda  zawracania dupy. Zamówiłem sobie w polskiej firmie coś podobnego

 

Odnośnik do komentarza

Wombat ma racje. Kupujesz płacisz i zgodnie z deklaracja ma być. Jesli sprzedawca nie dotrzyma słowa "otwierasz spór" i prosisz w nim o rozstrzygniecie. W ogłoszeniu ma być zawarte gdzie nie wysyła lub wysyła za opłata. Np do Europy i Ameryki koszt przesyłki wynosi .... Jesli ma WORLD WIDE FREE to za darmo. Czasem chwile potrwa (tygodni kilka lub kilkanascie)i na koniec jak sie nie wywiaże to negatyw, ale najpierw trzeba spór otworzyć. To nie Allegro i są pewne konsekwencje a płać tylko przez PayPal to nie ma problemu z odzyskaniem kasy. Sam juz to przerabiałem. Jest mniej oszustów niz na allegro i druga uwaga nie wiem jak to jest zrobione ale kupowałem drobne rzeczy za 1 lub 2 funty z Chin i przychodziły bez problemu. Jak ma na stronie ze za FREE napisz do ebay ze oszukuje i żąda zapłaty.Oszustów trzeba tępić. I nie pisz że szkoda zawracania dupy bo... Oszustów trzeba tępić.

Odnośnik do komentarza
Dnia 15.12.2016 o 17:06, Wombat napisał:

przecież tam jest przesyłka międzynarodowa za free -  FREE Economy Int'l Shipping

kupujesz a żółta człowieka ma obowiązek zapakować i za darmo wysłać - skoro tak się zdeklarował

Niestety żółta człowieka pisze że do europy wraz z wysyłką będzie 46,8$.

 

Szkoda  zawracania dupy. Zamówiłem sobie w polskiej firmie coś podobnego 

 

Spoko za 50zł zrobią mi w PL bez żadnych problemów i to 2 sztuki. Wole dać polakowi zarobić niż żółtej dziczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...