Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ladownosc AN400


Gość SikorP

Rekomendowane odpowiedzi

Instrukcja obsługi mojego AN400K4 mówi, ze w bagażniku przewozić można ciężar tylko do 10 kg :-o A gdzie sie miesci reszta ładowno?ci ? W ludziach, tudzież dodatkowym kufrze ? Czy to możliwe, że podsiodełkowy bagażnik ma tak ograniczone możliwo?ci załadunkowe jesłi chodzi o ciężar ? Macie jakie? do?wiadczenia w tej sprawie ?

Pozdrawiam,

Sikor

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Reszta ładowno?ci to płyny, ludzie i akcesoria dodatkowe.

Instrukcja jedno, rzeczywisto?ć drugie. Lepiej włożyć więcej do bagażnika w ?rodku, niż zakładać sakwy boczne, które zdecydowanie zmieniaj? sposób prowadzenia antka.

Apatrzyłe? w instrukcji na ładowno?ć kufra? Max 6kg i jechać nie więcej niż 120;)

Nie znam osoby, która przed zapakowaniem waży wszystko, a po zapakowaniu jedzie dokładnie z tak? prędko?ci? maksymaln?.

Odnośnik do komentarza
Nie znam osoby, która przed zapakowaniem waży wszystko, a po zapakowaniu jedzie dokładnie z tak? prędko?ci? maksymaln?.

Ja też nie znam takich osb.

Mó motocykl ma ładowno?ć 200kg liczon? od stanu "gotowy do drogi" i nie uważam, żeby to było za wiele. Dzięki wadze f-anki daje mnie się go nie przeładowywać.....

Pozdrówka

P.s. Jaka jest ładowno?ć An 400??

Odnośnik do komentarza

Ci?nij ile się da, upychaj dup? i dalej ci?nij. Nie wiem sk?d się wzięły takie ograniczenia ale chyba przyjęli w nich trochę za duży margines bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza

Pakowalem do kazdego maxiskutera ponad 30kg do tylnego kufra i jedynie co zmienialo to wlasciwosci jezdne. Kufer nie odpadl mimo srednich tras. Pod kanape laduje tez full i jest to na pewno ponad 10kg. Dodatkowo, czesto "zamykam" kanape na nia siadajac. Z drugiej strony prawie zawsze jezdze sam i nie udalo mi sie jeszcze przeladowac skutera.

Odnośnik do komentarza

No własnie Bigu. Zawsze chciałem zapytac co ty wozisz tym kuferku, że waży aż 30 kg?? Cement??? :lol:;) . JA nabijam maxię ile wlezie i zawsze waży jakie? góra 15kg.

Odnośnik do komentarza

OK, będę upychał dupskiem i słuchał czy nie trzeszczy ;-) Co do wagi bagażu to sam mój łańcuch Abusa waży 3,7kg, więc przeraziłem się, że już niewiele więcej wejdzie :-o

Pozdrawiam,

Sikor

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moje doswiadczenie wlasnie w pakowaniu AN400 moge chyba uznac za spore. Trasa 6500 km: kufer jakies 20 kg, na kufrze przypiete karimaty i buty, pod siedzeniem jakies 40 kg, torba przekrokowa okolo 20 kg. No i na koncu moj ukochany plecaczek i ja. Razem to wszystko wazylo sporo. Skuter troche inaczej sie wtedy prowadzi ale bez obawy o bezpieczenstwo. Po zdjeciu gratow i jezdzie solo ma sie wrazenie ze jedzie sie 50-tka ;) Konkluzja, nie wiem co musialbys wozic zeby przeciazyc skuter :lol:

Odnośnik do komentarza
No własnie Bigu. Zawsze chciałem zapytac co ty wozisz tym kuferku, że waży aż 30 kg?? Cement??? :D  :D . JA nabijam maxię ile wlezie i zawsze waży jakie? góra 15kg.

:D . Kufer V46 wazy 4,5kg, torba do kufra 1,2 kg to juz mamy 5,7kg(Maxia wazy wiecej). Po nabiciu torby ciuchami i czasopismami wazylem raz Maxie 52l i wyszlo okolo 38- 40kg :D . Miala co prawda reling, oparcie i swiatla stopu, ale nie wydaje mi sie, aby to wplywalo zbytnio na wage. Powiem ze przy wyjazdach, ok. 25 kg tylnego kufra to u mnie raczej normalka... z w zaleznosci oczywicie od skutera :D .

Odnośnik do komentarza
[...] Dodatkowo, czesto "zamykam" kanape na nia siadajac. [...]

No i ja nieraz zamykam kanapę na siłę. Ale za każdym razem obawiam się o to, czy ta kanapa się nie zniszczy.

Z przodu jest zawias. Służy on generalnie otwieraniu i zamykaniu kanapy, a nie rozci?ganiu (przy przepakowanym bagażniku) z duż? sił?.

To samo z tylnym zamkniem - chyba nie jest on zaprojektowany, by go zawarto?ć bagażnika rozsadzała.

Niby jak usi?dę na kanapie, to bagaż przestaje już przeć w górę (my?lę o sile wynikowej).

Czy na pewno nikt z Was nie słyszał, by kanapa się zniszczyła od przepakowania (zamek i zawias)??

Je?łi takie przypadki nie s? znane, będę spokojniejszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...