Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piątkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie (opcja zimowa) w C66


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Komunikat dla Mazowsza!

Po ostatnich dyskusjach  ustaliliśmy, że sondażowo, w tym sezonie zimowym (jak się sprawdzi to i w kolejnym) spotkania grupy Mazowsze po zmianie na czas zimowy przenosimy na PIĄTEK, Piąteczek, piątunio :msn-tongue:. Jednym z argumentów jest to, że w zimie mniej osób wyjeżdża na weekendy a piątek to czas kiedy po tygodniu fabryki każdy chętniej wpadnie na spota i np. przechyli małe !piwko . Oczywiście absolutnie do tego nie namawiamy, bo soczek pomidorowy jest lepszy :turned:! Ale pozostawiamy jako opcję... tym bardziej, że jeden z naszych, który jeździ dużym luksusowym busem zaoferował ewentualne rozwożenie piątkowych spotowiczów do domów :clap: 

Innym z argumentów jest fakt, że są w grupie osoby, które z różnych względów mogą przyjeżdżać tylko w piątki... więc to także ukłon w ich stronę w czasie zimowym !OK

Podsumowując: Odpalam nowy wątek >Piątkowo-zimowy< (letni czasowo przymykamy) a Najbliższy spot w C66 na Prymasa odbędzie się w piątek, tj 4 XI roku bieżącego. Kolejne w każdy następny piątek tygodnia... aż do przejścia na czas letni, kiedy to powrócimy do spotkań w czwartki.

Godzina niezmienna 19:00 - 21:00 (lub dłużej) w Caffe66. Aleja Prymasa Tysiąclecia 74,01-424 Warszawa.

> > L O K A L I Z A C J A < <

Do zobaczenia  !gora

 

 

Odnośnik do komentarza

No to bardzo fantastyczna informacja :)

2 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

Innym z argumentów jest fakt, że są w grupie osoby, które z różnych względów mogą przyjeżdżać tylko w piątki... więc to także ukłon w ich stronę w czasie zimowym !OK

 Bardzo dziękuje za ukłon :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Spot w pełni :)
fa69e881a7e9bfeeb265490d5614a96d.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za spota, miłe pogaduchy, ale przede wszystkim Andrzejowi za urodzinowe słodkości.
Fajne te czwartki w piątki :-)
d9b54b612305b306552a2839bfb49fb0.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miły lajtowy bo piątkowy spot :) dawno tak nie chachałem. Dzięki chłopaki :)

Nie poruszyliśmy jednego wątku do którego proponuję wrócić na następnym spocie - Szlachetna Paczka.
Do czasu zamykania tematu przez URBIego będę pojawiał się z symboliczną puszką i przekażemy naszą mazowiecką spotową zbiórkę na wskazane konto. Tutaj każda drobna wpłata będzie cieszyć. Oczywiście indywidualne wpłaty na ten cel też mają znaczenie - wg możliwości.

Odnośnik do komentarza

Witam - jestem tu nowy i chcialem się też przyłączyć do piątkowych spotkań w miarę możliwości. Czy macie jakiś konkretny stolik zarezerwowany zawsze czy patrzeć na zdjęcia ludzi w tym wątku i porównywać z oryginałem w rzeczywistości? ;):)

Odnośnik do komentarza

Stoliki rezerwuje się na specjalne okazje a Nas poznasz bo nigdzie indziej Takich Egzęplaźy nie znajdziesz

Przepraszam i oczywiście Pięknych Kobiet

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też wczoraj byłem i z Andrzejem się nachlałem.
Dziękuję za spotkanie i Daniłowi za słodkości.
Do następnego

Odnośnik do komentarza

Chlales chlales nie wiem jak do chaty dotarlem Andrzej nie płacz mam dwa rumaki osiodlane tylko pusc cynk a na łączce polatasz

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...