Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tanie OC na auto dla świeżego kierowcy.


Rekomendowane odpowiedzi

Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał... - Wiecie może gdzie najkorzystniej wykupić pierwsze OC na samochód,dla 23-letniego kierowcy bez zniżek? Z tego co sam poszukałem to wychodzi ok 3 tyś. i trochę mnie zamurowało...

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma miejsca gdzie można najtaniej bo to zawsze indywidualna oferta zależna od pojazdu, regionu, kierowcy, deklarowane wykorzystania.. itd (całej czapki innych parametrów). Ja mam np niezłe oferty z Liberty i Link4 a motocyklowe z PZU a zawsze drogo wychodzi Proama. Ale tu nie ma reguł. Broker ubezpieczeniowy doradzi ci najlepiej.

Ale jak to pierwsza fura to i tak bedzie drogo. Natomiast może to bedzie 2200 a nie 3000.

Odnośnik do komentarza

Witaj kolego

Ja wybierając ubezpieczenie dla skutera wybrałem PZU (róznica była nawet 70zł w porównaniu do innych), natomiast samochód to dzwoniłem po L4, axa.....i udałem się do Pani co ma kilka firm i wybierałem najtańsze. Co do kwoty to Ci nie pomogę bo mam już max zniżki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za podpowiedzi. Polisa już wykupiona w towarzystwie Gothaer - cena 1950zł. mBank zaproponował tyle samo.

A teraz taka ciekawostka o agencjach. Tam wiele jednak zależy od chęci pracownika, bo pani w agencji kilka ulic dalej wyliczyła taką samą polisę i również w Gothaer na 3700zł. Pewni haczyk tkwi w tym, że na tej polisie kupionej jest zapis, że posiadacz ma wykupioną również u nich polisę majątkową za 150zł. Zresztą jak ubezpieczałem skuter w Allianz to też mi dużo taniej wyszło ubezpieczyć mieszkanie ze skuterem niż sam skuter. 

Czyli "koniec języka za przewodnika" i rajd po agencjach w poszukiwaniu ludzi, którym się chce.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam , może kogoś zainteresuje ubezpieczenie utraty dochodu w wyniku choroby, wypadku z opcja jazda na motocyklu powyżej 125 cm. No i wypłata w wyniku zgonu. Dodatkowa opcja sprzęt, rehabilitacja, dostosowanie mieszkania domu w przypadku inwalidztwa . Pomagałem w zawarciu takiego ubezpiczenia dla osoby zamożnej na 10mln pln. Dla mnie na 1 mln w zależności od opcji wychodzi 1400- do 4000zl rocznie. Ważne przy ubezpieczeniu: zawód , roczne dochody i zakres jaki chcesz mieć . Ubezpieczyciel może wypłacać przez 24 miesiące 65% twojego wynagrodzenia . Rzadko spotykane ubezpieczenie. Przy 10 chętnych możliwy będzie rabat. Wtedy i ja się przyłącze .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN
4 godziny temu, alempicki napisał:

Witam , może kogoś zainteresuje ubezpieczenie utraty dochodu w wyniku choroby, wypadku z opcja jazda na motocyklu powyżej 125 cm. No i wypłata w wyniku zgonu. Dodatkowa opcja sprzęt, rehabilitacja, dostosowanie mieszkania domu w przypadku inwalidztwa . Pomagałem w zawarciu takiego ubezpiczenia dla osoby zamożnej na 10mln pln. Dla mnie na 1 mln w zależności od opcji wychodzi 1400- do 4000zl rocznie. Ważne przy ubezpieczeniu: zawód , roczne dochody i zakres jaki chcesz mieć . Ubezpieczyciel może wypłacać przez 24 miesiące 65% twojego wynagrodzenia . Rzadko spotykane ubezpieczenie. Przy 10 chętnych możliwy będzie rabat. Wtedy i ja się przyłącze .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a masz gdzieś dostęp do regulaminu takiej polisy, bo trzeba się na spokojnie zapoznać niż potem wybulić kupe kasy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...