Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Roztoka wczesno jesiennie 2 października - sezon 2016


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

@wojtek_pl : szybko się uwinąłeś z tym "filmem drogi" i całkiem fajnie wyszedł bo nie ma dłużyzn z prostej drogi.  No i się załapałem :) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
3 godziny temu, GrzechoCnik napisał:

Pogoda dopisała a wąsy mi tak dymem nasiąkły, że przez tydzień będę czuł natarczywy zapach ogniska.

Tydzień pozytywnych wspomnień :D

1 godzinę temu, krzysiu napisał:

Tak jak było obiecane pogoda była super

No ba :renske:

1 godzinę temu, zdun13m napisał:

ITak jak przewidywałem było super.

Prorok czy co? :P

Dzięki za taaaak liczne przybycie :wub:. Lista listą ale finalnie mieliśmy wiele niespodziewanych gości co nie ukrywam - bardzo cieszy. Dzięki za wspólnie spędzoną niedzielę, za pogaduchy, serdeczności i... nawinięte razem km'y na !scooter

Specjalne THX dla naszych przyjezdnych spoza Mazowsza !OK

Do zobaczenia !OK

Ps. Jeszcze kilka fotek z mojego słoika po ogórkach :photo:

9fa9ff61017502fc33c5974610dc9fd2.jpg

97ce2b89c2379b0b8875c5b337e3537e.jpg

5255e1fd11b6595db6e34dfc335f6463.jpg

01e5950eb6896dbfff1f906ee4cb334e.jpg

Ahaaa, się pytam... co to za model?? :D

PA020685.JPG

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 minut temu, MariuszBurgi napisał:

Ahaaa, się pytam... co to za model?? :D

To oryginalny Lokales :D Nietuningowany

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GrzechoCnik napisał:

@wojtek_pl : szybko się uwinąłeś z tym "filmem drogi" i całkiem fajnie wyszedł bo nie ma dłużyzn z prostej drogi.  No i się załapałem :) Dzięki.

Jedno wiem na pewno: muszę kupić kamerę ze stabilizacją obrazu lub jakąś stabilizowaną podstawę zrobić/kupić.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pogoda dopisała, kiełbaska smakowała, towarzystwo doborowe, krótko mówiąc miło spędzone popołudnie. Dzięki wszystkim i do następnego razu :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie było się z Wami zobaczyć w tych okolicznościach. Mam nadzieję że to nie ostatnie ognisko w tym miesiącu:)

Dorzucam kilka fotek po których widać jak fajnie i miło dzisiaj było :)

DSCF2125.JPG

DSCF2110.JPG

DSCF2112.JPG

DSCF2118.JPG

DSCF2132.JPG

DSCF2127.JPG

DSCF2128.JPG

DSCF2121.JPG

DSCF2122.JPGDSCF2130.JPG

DSCF2131.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie było ponownie zobaczyć Wasze oblicza:)Jak zawsze po takim spotkaniu przepona porządnie przećwiczona:)Szczególne podziękowania dla dżentelmena który zawiązał mi buty podczas jazdy:)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

1ff83e231cff83c915fd11b90f4d8d44.jpg

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Łódzkie przyjechało na ognisko a tu nie ma nikogo.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

6298c8f019fc69f092d067c6332ecf88.jpg

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odświeżam ubiegłoroczny temat.

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, ale czy spotykamy się w tym roku na ognisku w Roztoce ? Czy czekamy na sprzyjająca aurę, przynajmniej bez deszczu ?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Stopniowo wracam do rzeczywistości... i sytuacja z Roztoką wygląda tak: Teren nie jest już zarządzany przez człowieka z którym zawsze wszystko ustalałem i mieliśmy bardzo dobry kontakt. Mieliśmy...Tak było od przeszło 10 lat. Niestety teren ma już innego zarządce z którym także kontaktu brak. Zresztą pewnie niewiele by to zmieniło bo na miejscu widać nadchodzące zmiany.

5755715393475031295%253Faccount_id%253D1

Brak już także budynku BARu na wjeździe.

Reasumując: Ogniska w Roztoce już pewnie nie zrobimy. Pozostaje poszukać nowego miejsca, co powoli zaczynam czynić. Mam już jedną opcję w której kiedyś często bywaliśmy za dawnych czasów Starej Gwardii Skuterowej i w którym byliśmy ostatnio w czwartek na rekonesansie. Klimat bardziej komercyjny ale to niekoniecznie musi być wadą. Gorzej, że są to Płudy więc ciut za blisko, żeby dobrze wygnać pająki z wydechów.... ale poza tym miejsce jest bardzo ok -> KLIK

Rozglądam się dalej i jak zapadną decyzję podam szczegóły do wiadomości !OK

Odnośnik do komentarza

Koło Piaseczna jest taka miejscówka gdzie można sobie ognisko zrobić:

https://www.google.de/maps/place/Zimne+Doły/@52.0400556,21.041428,14z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x6d9a9a0f1c381878!8m2!3d52.0401249!4d21.0414845?hl=pl

Co prawda nigdy tam na ognisku nie byłem, ale o miejscówce słyszałem, więc wstawiam. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zimne doły w Zalesiu Górnym są fajne, ale jak jest w miarę sucho. Obawiam się, że w tym roku można będzie utopić sprzęty w błocie. A Dzik-a wspominam z łezką w oku :)

I żal tej Roztoki...

pzdr

Odnośnik do komentarza

20364f95c5e43ce2116099694b5a2468.jpg54d11ca9c9c2b2b788aad449c27f29e8.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Pomyślałem o polanie w Powsinie.Tam na legalu można palić ogniska.Są takie wiaty,na ogół są gałęzie przygotowane do spalenia.Jak coś to można wcześniej ogarnąć,przygotować co trzeba. Mieszkam blisko z Piotrem a i pewnie znajdzie się paru Burgmanniaków w pobliżu .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobry pomysł Grzegorz, musielibyśmy tylko zapewnić legalny wjazd wszystkim do parku kultury w Powsinie. Poza tym wszystko inne jak najbardziej OK.


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...