Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowo?ci od Gilery


-=Dee Jay=-

Rekomendowane odpowiedzi

Co juz widac na zdjeciach ... ciekawy wyglad, troche "rozplaszczona" sylwetka, niestety odstajace kierunki, brak centralki, b. wysoki przekrok. A co wiadomo ... miejsce na jeden kask pod kanapa, nieznana cena i start produkcji, niewielka waga wahacza dzieki przeniesieniu napedu paskiem...

Odnośnik do komentarza
Co juz widac na zdjeciach ... ciekawy wyglad, troche "rozplaszczona" sylwetka, niestety odstajace kierunki, brak centralki, b. wysoki przekrok. A co wiadomo ... miejsce na jeden kask pod kanapa, nieznana cena i start produkcji, niewielka waga wahacza dzieki przeniesieniu napedu paskiem...

!OK Trzeba będzie pożegnać w?skie kiecki i założyć spodnie hi hi hi :D;)

Odnośnik do komentarza

Ja bardziej ciekaw jestem zuzycia przy predkosciach 120- 160 km/h, bo 200 to skuterem jezdzi sie rzadko... No i czy ta moc nie bedzie za duza jak na skuter... 839 ccm, 75 KM, waga 235 kg...

Odnośnik do komentarza
  A takie  !V  to na zdjęciach w muzeach tylko.

e tam w muzeach

ja Takie to mam w domu :lol:

pozdr...

ortos

ps.

choć przyznam się, że Nowo?ci koncernu Piaggio wzbudzaj? moje zainteresowanie

jest tak jak zawsze: w łamaniu sterotypów Makaroniarze przoduję ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeszcze troche a roznica miedzy skuterem a zwyklym moto bedzie polegala ze ten pierwszy bedzie w automacie i tyle. Ehh nie podoba mi sie ta tendencja. !V

Odnośnik do komentarza
Jeszcze troche a roznica miedzy skuterem a zwyklym moto bedzie polegala ze ten pierwszy bedzie w automacie i tyle. Ehh nie podoba mi sie ta tendencja. !V

Przesadzasz, a Twoja C1 co przypomina? Namiastkę samochodu bez dwóch kół?Trochę luzu Panie i Panowie, po prosto tworz? się różniste formy skuterów, a przebij? się te na które będzie popyt. Nie isniej? jedyne słuszne, gdyż wówczas należałoby skasować wszystkie maxi..., gdyż zaprzeczaj? pierwotnej formule skutera.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Przesadzasz, a Twoja C1 co przypomina? Namiastkę samochodu bez dwóch kół?

No dokladnie i tak tez traktuje C1 :lol: jak mini auto ktore nie stoi w korku.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wkrótce pierwsza szersza odsłona + fotki na stronie głównej www.burgmania.net.

Może nawet jeszcze dzi?... Prace trwaj? :D

Odnośnik do komentarza

strzalka

235kg! :D 75KM :D ! predkosc maxymalna 188km/h :D

brzmi niezle ale to juz nie jest "maxi" tylko "mega"

pozyjemy zobaczymy, ciekawy jestem jaka bedzie cena, czy tez "mega"? !scooter

to jest chyba nastepca t-maxa

arek

Odnośnik do komentarza

następca T-maxa będzie ze stajni Yamahy a nie Gilery ... !scooter

a ze sie spytam .. skad wzi?łes to 188km/h ??

włosi pisz? ze realne 200

Odnośnik do komentarza

Wiele bylo szumu i juz pare lat temu "nastepca Tmaxa" mial byc Nexus. Mial byc taki wspanialy i przescigac XP500 pod kazdym wzgledem. Pozostal ciekawostka, a gdzie bys nie poczytal, kazdy majacy jako takie pojecie o jednosladach nie smie juz nazwac Nexusa nastepca Tmaxa :D .

Uwazam, ze nalezy poczekac do pierwszych kilometrow zrobionych Gilera. Mam nadzieje ze bedzie dobra ... ale na razie to tylko nadzieje ...

PS. Wydaje mi sie, ze nie o nastepce tu chodzi, tylko o cos nowego. I Gilera pokazala cos nowego, wazne zeby GP800 byl bardziej ciekawy od prezentowanego Nexusa, ktory mial byc "sportowym objawieniem" !scooter . Sam bardzo nie lubie tych porownan, bo co ma oznaczac slowo "nastepca"? Niech bedzie sobie Tmax, AN650, SW600 i ... GP800. Jesli ktos szuka sportowiny, to polecam GSXR. Bo nawet GP800 bedzie wyprzedzana :D ...

Zreszta gdzie latac te 180 -200km/h? I czy wtedy nie lepiej kupic moto turystyczno- sportowe? Zamiast meczyc sie w zakresie predkosci nie przystosowanych do skutera :D .

Odnośnik do komentarza
Wiele bylo szumu i juz pare lat temu "nastepca Tmaxa" mial byc Nexus. Mial byc taki wspanialy i przescigac XP500 pod kazdym wzgledem. Pozostal ciekawostka, a gdzie bys nie poczytal, kazdy majacy jako takie pojecie o jednosladach nie smie juz nazwac Nexusa nastepca Tmaxa ;) .

Uwazam, ze nalezy poczekac do pierwszych kilometrow zrobionych Gilera. Mam nadzieje ze bedzie dobra ... ale na razie to tylko nadzieje ...

PS. Wydaje mi sie, ze nie o nastepce tu chodzi, tylko o cos nowego. I Gilera pokazala cos nowego, wazne zeby GP800 byl bardziej ciekawy od prezentowanego Nexusa, ktory mial byc "sportowym objawieniem" :D . Sam bardzo nie lubie tych porownan, bo co ma oznaczac slowo "nastepca"? Niech bedzie sobie Tmax, AN650, SW600 i ... GP800. Jesli ktos szuka sportowiny, to polecam GSXR. Bo nawet GP800 bedzie wyprzedzana :D ...

Zreszta gdzie latac te 180 -200km/h? I czy wtedy nie lepiej kupic moto turystyczno- sportowe? Zamiast meczyc sie w zakresie predkosci nie przystosowanych do skutera B) .

Stylistycznie nowego Nexusa 2006 długo nikt nie pokona zdjecia nezusa po liftingu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...