Skocz do zawartości
Forum Burgmania

P.E.S. - 10lat Klubu (marzec 2017)


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Navigatorem przyjedziemy nieco wcześniej by ewentualnie przygotować to i owo...

A jak wracam - zależny będę od powrotu Przema.!

Bardzo wygodny dojazd pociągiem (kilka osób chyba ma zamiar jechać) lub autobusem z Ronda Rataje.

Powrót już nieco utrudniony. Ostatni pociąg o 22-iej, ostatni autobus ok.22:20. Lub jako pasażer z kimś kto będzie miał wolne miejsce w autku...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    37

  • dziadzia

    12

  • kris02

    9

  • 1912michał

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlatego proponuję wyjątkową punktualność.!

Każda godzinka spóźnienia bardzo skraca imprezę.

I tu pytanie do wszystkich: czy nie lepiej wystartować z imprezą wcześniej.?

Odnośnik do komentarza

zapłacone: 

Mikołaj

 

Na obecną chwilę 29 osób.

 

zapłacone:

Majkel i Karolina

Jest nas razem 31 osób.!

 

dodano:

DREK I ASIA - zapłacone

Jest nas razem: 33 osoby.!

Odnośnik do komentarza

Na zebraniu klubowym i po decyzjach klubowiczów na forum, przesuwamy nieco godzinę rozpoczęcia imprezy.

25 marca -sobota - spotykamy się o godz. 16:30

Zajazd Non-Stop ul. Dworcowa 1

http://www.zajazd.com/

 

Bardzo proszę o punktualność. Do uczestników imprezy wyślę osobne powiadomienia SMS-em.

Wygodne połączenie jest pociągiem (spora grupa pojedzie właśnie tym pociągiem):

wyjazd z Poznań Główny o godz. 15:47, przyjazd do Gądek o 16:04 (pociąg do Jarocina -według dzisiejszego rozkładu z peronu III tor 6)

Ze stacji jest kilka minut spacerku -ok. 500m.

 

Odświeżam listę:

 

1. MISIEK

2. NAVIGATOR

3. CAPPO

4. ASIA

5. MAJKEL

6. KAROLINA

7. ZYBEX

8. MIKOŁAJ

9. MARIAN

10. DREK

11. ASIA

12. OMBRE

13. WIOLETTA

14. KRIS02

15. KAKTUS

16. MAYONES

17. SIWY

18. 1912MICHAL

19. GRZEGORZ

20. DZIADZIA

21. JER2Y

22. FORESTQ

23. ANIA

24. MAREK377

25. LEO 60

26. DAREK

27. DANKA

28. SZYMON

29. DOMINIKA

30. ROMAN

31. MIHU

32. BILETY

33. ZOSIA

34. TERMI_N

35. WIOLETTA

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Że tak zapytam w najważniejszej kwestii organizacyjnej . Wszyscy wódkę FINLANDIE przynoszą ??:) (coby nie mieszać)

Odnośnik do komentarza

Kto lubi czystą - niech będzie Finlandia, a kto to nie lubi... to przyniesie to co lubi... :wine: !piwko

 

Jeszcze trzeba by się zastanowić nad toastem. Trzeba zakupić dla każdego po symbolicznej lampce " szampana". Powinno wystarczyć 4 - 5 szt.

Odnośnik do komentarza

 

Proponuję mały rekonesans Zajazdu NON STOP w Gądkach.

Moja propozycja to sobota.

Jeśli pogoda nie dopisze pojedziemy jakimś autkiem.

 

Kris02 - czy menu mamy dograne.?!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MISIEK napisał:

Moja propozycja to sobota

A tak mniej więcej o której?  poleciał bym z wami tylko od rana jadę po spodnie dla żonki na moto

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie jestem małolatem. Jeśli się zobowiązałem lokal załatwić to jest wszystko dograne. Nie potrzeba mi przypominać.

Odnośnik do komentarza

 

Dnia 15.03.2017 o 18:47, kris02 napisał:

Nie jestem małolatem. Jeśli się zobowiązałem lokal załatwić to jest wszystko dograne. Nie potrzeba mi przypominać.

Krzysiu... :rolleyes: Hee... nie :no2: chodzi o jakąś kontrolę Twoich działań w temacie rezerwacji ale o dogranie pewnych szczegółów

-np. podłączenie sprzętu do wyświetlania zdjęć, filmików itp i takie tam inne drobne organizacyjne, które szykujemy razem z Navigatorem i Zybexem,

żeby potem nie było, że brakuje nam jakiegoś przewodu, przejściówki, przedłużacza i innych drobiazgów, które mogą nam zepsuć organizacje imprezy.

 

Dodano 17/03/2017 godz. 6:40:

Umówieni jesteśmy w Zajeździe Non-Stop w Gądkach w najbliższą sobotę na godz. 12:30.

Pogoda zapowiada się deszczowa więc jadę samochodem. Jak ktoś jest chętny na zabranie się ze mną, to zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Pozostaje problem do przegłosowania:

 

czy pozostajemy z takim :confused1: modelem na torcie 

figurka_1.JPG

 

czy też kupujemy na tort wesołego zajączka na skuterze wielkość ok. 10x10cm: http://chocolito.pl/kontakt 

figurka 2.JPG

 

szkoda, ze nie wiedziałem wcześniej, ze jest taki problem w Polsce z czekoladowymi skuterami ???

To by się kogoś poprosiło, kto wraca z Berlina i kupił by w A10 Center takie cudo:

https://www.hussel.de/p/schoko-motorrollerbella-italia-160g/

 

figurka 3.JPG

 

Teraz "na ostatnią chwilę" trudne będzie znalezienie znajomego który jedzie w najbliższych kilku dniach do Berlina !

Odnośnik do komentarza

Włoski skuter z czekolady 160g za 10 euro, no, no, ale rękodzieło w końcu. Zajączkowej to chociaż można polizać !jump, a w ogóle komu przypadnie konsumpcja skutera :D

Odnośnik do komentarza

Wesołe trzy zajączki zostały zamówione (jako wersja rezerwowa).

Ale jeszcze liczymy, że kolega Krzysztof (marycha), który właśnie jest po tamtej stronie granicy, przy okazji "upoluje" nam takie niemieckie cuda !

 

A przy okazji pochwalę się, że doszedł nam jeszcze jeden uczestnik imprezy -przedstawiciel Burgmanii z Bydgoszczy !

Odnośnik do komentarza

jadę na impreze autem. wyjazd z Naramowic okolo 15:40 -16:00. jakby ktos chcial się zabrać to pisac mam 4 miejsca. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...