Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czarnobyl - Odessa - Lwów, czyli Ukraina 2016


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ja już dawno w domu. Podróż bez kłopotów, nie licząc dziwnego kręcenia żołądku po dzisiejszym śniadaniu :wacko:

Oj, kto mógł jechać, a nie pojechał, niech żałuje. Chyba najlepszy z moich dotychczasowych skuterowych, zagranicznych wyjazdów. Rzeczywiście, przepona bolała. Czasem z czego myśmy się śmiali, to nie wiem.

Ot, taka historia: Zaraz po przyjeździe do Odessy, Mirek został sam w pokoju. Wg jego relacji, z rozgrzanego kufra wyciągnął jogurt, taki w kubku z wieczkiem z pazłotka. Wstrząśnięty rozgrzany kubek dosłownie wybuchł. Cały pokój upaćkany jakimś białym paskudztwem. Jak 5 facetów mogło zareagować na taką opowieść? Oczywiście nikt Mirkowi nie uwierzył w tą wersję o jogurcie ;) Cały dzień śmiechu :lol:

Tym bardziej, że takie widoki z okna miał Mirek. Zresztą wszyscy mieliśmy.

BrXkcj-wjuhBxUd5jiA7GtRTzny0Cu-30CNZRXr4

Jeszcze parę fotek z Odessy.

Limuzyna Stalina

PvALOGJ1LYGbwgWG0O4b9rtZdTXh8LA81kY9cTZX

u0FEgUhlEezqnp1lk6-LTlLJ7nOhVXUJahpK8yTO

Odeskie Schody Potiomkinowskie. Była taka słynna scena w filmie Pancernik Potiomkin, gdy podczas masakry robotników na tych schodach w dół turlał się dziecięcy wózek. No... to my tak planowaliśmy na motocyklach ;) Nie wiem czemu jakoś nie wypaliło :dontgetit:

RXEU0pl1AqJM0tptKmldePlfI6LDBcnpSdcbdEd7PA6VdWaBRaWAWe7QivFnsZWdrODqEQOivx2jEnIY

Krowie języczki :eek:DxCtjyesGZ4A437ocB5sLRyKaJQP2_phASG9VXQd

Gulasz z cyckiem. Piotrek, daj jeszcze jakieś zdjęcia z cyckiem :)

IiuXiZHkRGQXxk7sl1S2_4TgCC8NFyjUF2_GNEaC

Dziękuję wszystkim za doborowe towarzystwo, szczególnie Zdunowi za organizację wyjazdu, a Mirkowi za wspólne chrapanie i jogurt w pokoju.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jack

    24

  • zdun13m

    12

  • gumis

    3

  • RONIN

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Jeżeli chodzi o śmieszne sytuację.

W naszej grupie był: Piotrek, Jacek, Krzysiek,Mirek, Adam i Janusz.

Janusz co dzień był nie w ten czas. I tak. W Lwowie szukam wszystkich, żeby zebrać nas do kupy. Widziałem że weszli do jakiegoś sklepu. Więc idę tam. A w tym sklepie widzę tylko Janusza. Więc pytam? Jest tu ktoś od nas ? Janusz odpowiada TAk jest Piotrek i Sławek. Patrzę na niego i mówię. Piotrek to Ja. A Janusz na to. To jeszcze Sławek został. Myślę sobie: ( ale przecież w grupie nie ma Sławka ) :blink::question:

I jeszcze kilka zdjęć z tej smutnej części podróży : Czyli przedszkole lub żłobek.

 

 

P1060156.JPG

P1060135.JPG

P1060142.JPG

P1060148.JPG

P1060159.JPG

P1060176.JPG

P1060182.JPG

P1060095.JPG

P1060139.JPG

P1060140.JPG

P1060146.JPG

P1060149.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hotel Argo. Shevchenko Street 186, L'viv, Lviv Oblast, Ukraina, 79000.

Daleko od centrum, ale tak chcieliśmy, żeby rano mieć dobry wyjazd w stronę Polski. Za to doznaliśmy niezapomnianych, wręcz rajdowych wrażeń podczas jazdy taksówką do centrum. Stwierdziliśmy, że nawet my na motocyklach tak nie jeździmy. Warszawska szarańcza wymięka przy lwowskich taksówkarzach :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I kolejna wesoła historia tego wyjazdu.

Przed Lwowem Jack mówi : pojedźmy obwodnicą Lwowa, hotel jest bliżej i będzie szybciej. Ok Jacku prowadź. I dowiedziałem się co znaczy na szarańczę. hi hi. Kamerka umieszczona na kolegi Gie-esie. Dla przypomnienia jedzie sześć maszyn. Ci którzy jeździli TAK w tyle osób zrozumieją że było śmiesznie.

Fajnego oglądania:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pietrek, cóś nie bangla :(

 

Przepraszamy, wystąpił mały problem (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Strona, którą próbujesz wyświetlić, nie istnieje (ಠ╭╮ಠ)

Kod błędu: 1S160/2

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie przypadkiem obejrzałem na Tvnturbo program "Powrót do Czarnobyla". Okazuje się, że Novarka (czyli nowy sarkofag) został nasunięty już pod koniec listopada 2016. Czyli byliśmy jednymi z ostatnich, którzy mogli "na żywo" widzieć konstrukcję starego sarkofagu sprzed 30 lat. Wydawało mi się, że za 100USD nie było warto....  A może jednak warto. W końcu to część historii ludzkości. 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ukraina-elektrownia-w-czarnobylu-ma-nowe-zabezpieczenie,695797.html

Jutro o 23:15 powtórka na Tvnturbo. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...