Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kupiłem WYMARZONEGO maxi


Zenek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Hejka!

Wkońcu udało mi się kupić wymarzony skuter Honde Silver Wing 600. Nie jest to coprawda Burgman, jednak chciałem się z Wami podzielić moim szczę?ciem. My?le, że się spotkamy na jednym ze zlotów w przyszłym roku.

Mam jeszcze takie małe pytanko: jako, że coraz bardziej identyfikuje się ze stron? burgmania.net , jako stron? o maxi skuterach : czy jest możliwo?ć zakupić naklejke, naszywke z logiem burgmani??

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzie? na trasie

Piotrek vel Zenek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zenu?, gratulowałem Ci już nawet w realu, ale jeszcze raz BARDZO GORˇCO GRATULUJĘ!!! Jak już Ci mówiłem, sprzeta masz superowego, image ?wietny(choć ta druga tarcza z przodu mogłaby być :angry: ), silnik ŻYLETA, jak mnie przewiozłe? to nadal to czuję :D i wogóle wogóle... WsZYSTKO GIT...

Jednym słowem Mój Burgi może godnie jechać za Twoj? 2-kolorow? strzał? ;) ...

Więc ja już mam kompana do wyjazdów na zloty, a więc PRZYBYWAMY ;) nie Zenusiński?? :P

AAA i jeszcze może w tym sezonie uda się zrobić sesję Naszym pierdzi pędom, więc zarzucimy je TU, żeby Zenu? mógł się pochwalić nabytkiem od strony wizualnej :D (mój Burgi chętnie posłóży jako BackGround)

Jeszcze raz Gratki...

Pozdrówka, Kuba

Odnośnik do komentarza

Gratuluje udanego zakupu :angry: , cieszy juz sama mysl ze grupa maxi sie rozrasta. Miejmy nadzieje ze w 2005 na zlotach grupa bedzie jeszcze liczniejsza...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witamy w gronie z nowym sprzętem. Silver Wing 600 to bardzo dobry maxi skuter i napewno będziesz z niego zadowolony.

Pewnie z rozpędu popełniłe? bł?d w słowie wymarzonego ale już poprawiam :angry: Wiem jak to jest jak się ma nowy sprzęt :D

Co do naszywki i naklejek to pode?lij mi na maila swój adres a wszystko Ci wy?lę.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratuluje oczywiscie nowego sprzetu i ciesze sie ze grupa maxi rozrasta sie a Burgmanie uwazasz za strone domowe :angry: Do zobaczenia na zlotach, wtedy napewno osobiscie zloze ci gratulacje i opijemy nowy nabytek. Oby bylo nas co raz wiecej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej

GRATULACJE !!

Szalenie się cieszymy (Ewa i Ja) z takiej wiadomo?ci.

Milo posłuchac jak kto? zmienia sobie na lepsze, tym bardziej, że wiedzieli?my jak o to byłę? zaagażowany i walczyłe? i ile czyniłe? starań i różnych przemysleń : ))

Tylko na następnym zlocie, za żadane skarbynie bierz mojej Ewy na plecaczka bo będę miał do wysłuchiwania, przez pół roku jaki to wygodny skuter ma kolega, . (bł?d ten popełniłem na zlocie w Bożkowie z Andrzejem vel Pigo na X9 w roli głównej. hehhe.)

heh teraz to mam ndzieję,że czasami na szosie poczekasz za troszke mniejszymi pojemno?ciami od twojej :angry:))

Pozdrowienia Z Torunia

jeszze raz naj naj od nas.

ERMi

Odnośnik do komentarza

Witam , ale nie w gronie maxi skuterów bo przeciez Ty miałe? już maxi wcze?niej - Helix z tego co wiem ma 250 poj. , a od tego zaczyna się okre?lenie maxi skuter . Czasy się zmieniaj? więc chyba teraz powinno powstac nowe okre?lenie typu maxi-maxi-skuter , lub mega-skuter ( choc to chyba po przekroczeniu 1000 poj. :angry: ) , albo może big-skuter .

Tak czy tak gratuluje zakupu , życze jeszcze parę ciepłych dni abys mógł się troszeczkę powozić no i do zobaczenia w gronie maxi-skuter na drodze .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

No Zenek Gratulacje :D Poprostu doszedłe? do samej góry hehe. Ciesze sie bardzo że udało Ci się znaleĽć taki piękny skuter.

Heh teraz już na pewno trasy na zloty będ? pokonywane szybciej i wygodniej :angry:

Do zobaczenia na zlocie :D

Odnośnik do komentarza

Stary.. Gratuluję ci pięknego skuterka... i powiem ..ZAZDROSZCZĘ CI !!!!!!!!!!!!!!!!!!.......... Silverving to był pierwszy skut na którego zwróciłem uwagę....... i już prawie miałem się na niego zdecydować.... Ale cóż... względy finansowe zadecydowały na co? mniejszego - ( czytaj - Żona nie zgodziła się na taki luksus dużego chłopczyka - czytaj - mnie :D ) - ale na wiosnę będzie burgi 650 albo jednak silverving - majesty pojdzie dla oportunistki - czytaj -żony. :angry: . Tak czy siak..... gratuluję....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziekuje za ciepłe słowa i gratulacje. Nie mogłem wcze?niej odpisać bo mam niestety "cienki" dostęp do netu (mam nadzieje ze to niedługo się zmieni). Kilometry na nowym sprzęcie lec? :angry: . Do zobaczenia na zlotach i na trasie.

Do Mariusza_Burgi: Wiadomo?ci które wysyłam na Twojego maila wracaj? spowrotem. Więc podam tutaj mój adres: Kraków ul. Na Błonie 9a/50. Mój adres e-mail zenek24@o2.pl

Pozdrawiam Zenek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Do Mariusza_Burgi: Wiadomo?ci które wysyłam na Twojego maila wracaj? spowrotem. Więc podam tutaj mój adres:...

OK. Po niedzieli wy?lę Ci naklejkę i naszywkę z logo Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...