Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwarte Zachodniopomorskie Spotkanie u Rybaka


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dziękujemy za przemiłe spotkanie i pyszną rybkę.

Podziękowania dla Marka za podtrzymywanie tradycji, Adasiowi za pełnienie obowiązków kucharskich i pozostałym organizatorom za wszystko. Do zobaczenia za rok.

9dbab19d710adfa1d2dc69d61a3a76a8.jpg

a092c0efea6fe2f23589044c827ba811.jpg

d7c97b730a867d315e082f689a86126b.jpg

27a98f803a23e5eba0eb39996b143106.jpg

35d264c8ea475e80c07e6856960a7f73.jpg

Odnośnik do komentarza

874dc9b70dfa1aa4dbc61dd073041fbd.jpgccc7b047a606cc872718414640dda789.jpg97cc02f7ee467b3c2c5f75e82ef83d90.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Dziękujemy bardzo za przepyszna rybkę i wspaniałą imprezę wszystkie sałatki i ciacha były niesamowite, wspaniałe towarzystwie dziękujemy jeszcze raz za bardzo mile spędzony czas

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My również dziękujemy za sympatyczne towarzystwo na Czwartym Zachodniopomorskim Spotkaniu u Rybaka. Szczególne podziękowania dla Marka za organizacje i Adama za kucharzenie.

Rybka jak zwykle przepyszna, a wszelkie sałatki i ciasta wyśmienite.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom i pozdrawiamy.

GZ, do zobaczenia za 4 tygodnie w Świnoujściu, na III Majówce Zachodniopomorskiej.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za miłe spotkanie w tak doborowym towarzystwie na kolejnym spotkaniu u Rybaka, wielkie dzięki dla organizatorów, Marka za organizację, Adasiowi za przygotowanie potraw na patelni, wszystkim paniom za przygotowanie pysznych potraw, ciast itp i do zobaczenia na kolejnych takich lub podobnych spotkaniach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oliwka była blisko epokowego zwycięstwa nad Panią Zosią -:) Poprzednio myślałem, że fileciki były best of. Dzisiaj wiem, że szaszłyki są best of- również fajne sałatki- sałatka z chińskiej zupki była mniam mniam mniam (najbardziej zadziwiająca w konstrukcji). Dziękuję wszystkim i mniam mniam Wam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W imieniu Żony i moim, dziękuję za miłe spotkanie, jak zwykle bardzo udane. Dzięki Marku za organizację, bo pracy miałeś mnóstwo, a Adasiowi za pomoc przy rybce. Panie spisały się na medal - miały dobry humor i przygotowały znakomite przysmaki. Zosiu, jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy wszystkim przybyłym byliście SUPER, bez was oczywiście nie było by wspaniałej imprezy. Mamy nadzieję że lekka zmiana formuły spotkania czyli dodanie konkursów oczywiście z nagrodami wam się spodobało. Przepraszam wszystkich że nie było z nami Arka i Izy, jak to w życiu bardzo ważne obowiązki rodzinne uniemożliwiły im spotkanie z nami. Arku dziękujemy za nieocenioną pomoc i udostępnienia nam terenu.

Odnośnik do komentarza

SAŁATKA Z ZUPEK CHIŃSKICH

2 zupki ostre 1 zupka łagodna

kruszywa makaron

dodajemy wszystkie przyprawy z zupek, por,czerwona papryka świeża pokrojoną drobno, kukurydza z puszki, sałata pekińska i na koniec majonez. Wszystko razem mieszamy i odstawiamy do lodówki na jakieś 4 godz.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

SAŁATKA Z ZUPEK CHIŃSKICH

2 zupki ostre 1 zupka łagodna

kruszywa makaron

dodajemy wszystkie przyprawy z zupek, por,czerwona papryka świeża pokrojoną drobno, kukurydza z puszki, sałata pekińska i na koniec majonez. Wszystko razem mieszamy i odstawiamy do lodówki na jakieś 4 godz.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

dzięki Gregor- sałatka była niezwykłą- zastanawiałem się nad nadzwyczajną technologią gotowania ryżu (myślałem, że to jakiś dziwnie preparowany ryż jest) - zresztą co tu mówić- każda sałatka była fajna, była też jakaś z pomidorami suszonymi, też fajna i inne, których nie pamiętam- ale każdą spróbowałem. Wasza jednak spowodowała, że próbowałem jej ciągle i ciągle- poszukując składu. Mam też nadzieję, że "dziecko- tatuś cię kocha" dostało niezwłocznie podwójne kieszonkowe?- niewiele brakowało, żeby pokonać Zosię, naprawdę Marku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...