Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mierzeja Wiślana 21-23.10.2016 r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

My zwyczajowo wyjeżdżalismy ostatni :-) więc i dojechaliśmy pewno ostatni :-) Bardzo dziękujemy za kolejne spotkanie Siemikowi i spółce oraz wszystkim przybyłym, i oczywiście najmocniej z całego serca wszystkim dzięki którym mój mąż też mógł pochodzić po plaży :wub:

Odnośnik do komentarza
Dnia 4.08.2016 o 21:19, siemik napisał:

Reklamować ośrodka i naszego spotkania nie będę, gdyż większość z nas ma już wyrobione zdanie. Osoby, które przyjadą pierwszy raz nie będą zawiedzone. Tak myślę

Grzesiu całkowicie się z tym zgadzam :)

Bardzo dziękujemy wszystkim za miło spędzony weekend w wyśmienitym towarzystwie ,super zabawę i niezapomniane chwile ,a organizatorom podziękowania za zorganizowanie imprezy 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wczorajszy powrót bezproblemowy :)

Fajnie było się z Wami spotkać !piwko

Podziękowania dla Siemika za organizację jesiennego spotkania !OK 

Specjalne THX dla Ewika i Wrzonia za transfer !flower

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po krótkich odwiedzinach w Gdańsku również i my wróciliśmy do bezpiecznie do domu. Dzięki organizatorom i uczestnikom za świetną imprezę i super atmoswerę, fajnie było się z Wami spotkać:-) .

Odnośnik do komentarza

No tak czas myk myk i poleciał .

Dzięki za spotkanie , temu z nad Nogatu dzięki za cykliczne już spotkania .

 

P.S.

Robsonek a pisałem zabieramy parasole hi hi hi .

Leszek dzięki za prezent  nie pamiętam czy ci podziękowałem :rolleyes: .

No i mojej ekipie za słodycze , dopiero w domu miałem smaczności bo całkiem wywiało mi z głowy ech starość hi hi hi .

Odnośnik do komentarza

My również dziękujemy za świetną imprezę i mega towarzystwo-Siemik jak zwykle spisał się na medal z organizacją

Martynce, Marysi i oczywiście Szymusiowi w szczególności dziękuję za zabawianie Olivierka :)

Marcinowi, Basi i Dawidowi dziękujemy za wspólny powrót dzięki czemu byliśmy dużo szybciej w domu niż planowaliśmy 

Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, do szybkiego zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zameldowaliśmy się wczoraj bo to pranie, mycie, itp. ale dotarliśmy cali, zdrowi i uradowani - dziękujemy Organizatorom i Wsółtowarzyszom.
Do kamerki zajrzę niebawem a na razie jedna moja fotka "Wyspa Kąty Rybackie - Desant Burgmanii"
 

 

wyspa.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Strasznie daleko to morze, ale i my w końcu dojechaliśmy do domu. Weekend za krótki, za rok przyjeżdżam na tydzień - nawet nie zobaczyłam kormoranów (no może nie licząc jednego na parkiecie). W dodatku jakieś zakwasy mam, obtartego palca i bolącą kostkę... Pewnie po tym spacerze nad morze. :) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super było ale się skończyło. ...

Dziękujemy Siemikowi za organizację

Wszystkim za wspólną zabawę i towarzystwo. 

Już czekamy na przyszły rok .. kochamy morze i ......pozdrawiamy serdecznie. 

P.s specjalne pozdrowienia dla Martynki i Marysi od Szymona.

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem czy to pisałem ale...fajne widjo kręcisz Pawle :)

Polubił !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę Koleżeństwa, raduje się dusza ma skołatana, że macie trochę frajdy z tego mojego "podglądania". Dziękuję za słowa pochwały, ale już wystarczy bo mi nos do góry się sam zadziera i głupio wyglądam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...