Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Korsyka 2016 na motocyklu


mowso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak nieśmiało bo jeszcze na motocyklu i nie wiem czy mogę ale zamieszczam opis tegorocznego wyjazdu na Korsykę

http://gophoto.eu/?page_id=1524

PS chciałem przekopiować całość ładnie na forum ale niestety nie linkuje mi poprawnie zdjęć z galerii googlowej bo nie mają rozszerzenia .jpg na końcu i mam napis że nie mam uprawnień do dodawania w ten sposób zdjęć :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o widoki to myślałem, że nic nie przebije Albanii w zeszłym roku ale Korsyka to na razie najpiękniejsze miejsce do jeżdżenia w jakim byłem - wrócę tam na pewno :)

Odnośnik do komentarza

Wyprawa piękna, a zdjęcia zaje...e :) zamiana Tenery na Burgmana i to 400 - no to jest ciekawe :), ale muszę zapytać o coś innego.

Na 4 zdjęciu od końca, takie kolorowe z siodełkami. Co to jest :question:

Odnośnik do komentarza

Fajna relacja, wlasnie wrocilem z Corsyci przed dwoma dniami i moge tylko potwierdzic ze Corsa to wyspa stworzona dla motocykliskow ... aczkolwiek ja podrozowalem samochodem i tez mi sie bardzo podobalo :-)

Odnośnik do komentarza

Wyprawa piękna, a zdjęcia zaje...e :) zamiana Tenery na Burgmana i to 400 - no to jest ciekawe :), ale muszę zapytać o coś innego.

Na 4 zdjęciu od końca, takie kolorowe z siodełkami. Co to jest :question:

Zmiana podyktowana głównie tym, że dupny motor stoi w garażu i jest wyciągany raz w roku na duży wyjazd i 2-3 razy na mniejsze, a moplikiem można skoczyć szybko do pracy itp - pewnie będe robił nim 2x więcej km niż na Teresce :)

Te kolorowe to elektryczne motocykle - lansowały/reklamowały się :)http://www.johammer.com

Odnośnik do komentarza

Bardzo sie cieszę, że się podoba - na stronie jest jeszcze kilka z poprzednich lat jak ktoś by się nudził :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...