Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2016


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Siemka

Dziś zrobiłem 470 km. Był to mój test " bawarki " po kłopotach z przed kilku tygodni. Cieszę się z kilku powodów. A mianowicie: sam usunąłem usterkę, wiem już jak naprawić ewentualną usterkę w przyszłości bo ta usterka jest jedną z nielicznych jakie mogą wystąpić w tym modelu - z wieku. Zmurszałe kable i zwarcie. Czujnik halla który mi wysiadł pod Rzeszowem zregenerowałem z kolegą i teraz mam na zapas. W " bawarce " zamontowałem nowy. Następny powód zadowolenia to fakt że dzisiaj mnie nie zawiódł i że za kilkanaście dni ponawiam wyjazd tą samą trasą którą chcieliśmy z Sylwią przejechać. Teraz mam nadzieję że wydłuży się to o ok. dwa dni. Nie odpuszczę. Musimy nadrobić to co straciliśmy w tym roku. Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze.

Urlop zaczynam od drugiej połowy września. Trasa jest prosta. Malbork - Bieszczady - Zakopane. Z Bieszczad do / w okolice Zakopanego / drogami trzeciorzędnymi ale asfaltowymi.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    37

  • upiór

    24

  • siemik

    10

  • szamot

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Grześ, to Ty nam teraz zaimponowałeś tą naprawą :clapping: .

Niech boxerek sprawuje się jak najlepiej.

Jak wszystko się dobrze ułoży to jadę z Wami w te góry.

Odnośnik do komentarza

Siemka ja jeszcze żyję emocjami, nie myślałem że będzie to takie przeżycie. Jeszcze raz dziękuję Wam za piękną paradę i nie tylko :-)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

f743029cd8bcc8a2b46ff4f9bbd87ac8.jpg013019da7394858a717de0efa7f24553.jpg

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...