Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Biała Podlaska i okolice - jest tu ktoś oprócz mnie?


franekbp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy z Białej lub okolic są tu jacyś użytkownicy forum? Co prawda filtr szukajki wyświetla kilka osób z Białej, ale większość dawno nie zaglądała. Może są osoby jednak aktywne, ale mają nie wypełniony lub niekoniecznie dokładnie wypełniony profil. Może jest ktoś kto czyta forum, ale się nie udziela?

W każdym razie po mieście jeździ sporo maxi w różnych maściach tak samo przy okazji rozpoczęcia sezonu widać skutery i może warto byłoby się jakoś dogadać i śladami kolegów z innych województw coś czasem wykombinować. Umówić się na przejażdżkę, spocik jakiś czy jakieś pogadanki? No smutno tu jakoś bardzo nawet nie mam z kim się kulnąć.

Mam nadzieję, że ktoś się odezwie :)

Odnośnik do komentarza

Hmmm, nie wiem czy kolega zauważył ale napisałeś post w Lubelskim, a Biała jak sie nie mylę jest w Podlaskim :)

Odnośnik do komentarza

Mylisz się. Biała jest w Lubelskim :)

I tak, zauważyłem, że napisałem w odpowiednim dziale.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Było kiedyś Bialskopodlaskie. Kiedys Biała Podlaska była miastem wojewódzkim do 1998 r a teraz po podziale Lubelskie od 1999 r.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No Biała Podlaska od Lublina jest jakieś 120 km. Więc raczej trudno o cykliczne spoty. Ale jakby nie patrzeć to Lubelskie. Ale powiem tak: dla chcącego.........

Odnośnik do komentarza

.............No smutno tu jakoś bardzo nawet nie mam z kim się kulnąć.

Franekbp - przyjedź tutaj: http://www.forum.burgmania.net/topic/24294-koniec-lata-na-roztoczu-16-18092016/

pewnie z Białej Podlaski nie będzie zbyt wielu, ale będzie się z kim kulnąć, a wieczorem piwa napić. :)

A jak już poznasz ludzi to potem jest łatwiej nawet naginać 100 km na spotkanie.

Odnośnik do komentarza

No do Lublina na kawę to trochę za daleko kurka.. a co do Krasnegobrodu to znam :) czasem na wypady w delegację się jeździ :) !piwko

No ale dziwię się moim ziomkom bo nawet wczoraj jakaś honda SW mnie mijała na mojej ulicy...

Odnośnik do komentarza

Niby dobrze prawisz Sylwuś.. Ale ciągle praca, rodzina, działka i brak czasu. A tak lokalnie to zawsze łatwiej.. Ale kto wie, może kiedyś :confused:

Odnośnik do komentarza

Niestety nie wszyscy posiadacze 2oo to pasjonaci. Sporej części wystarczy aby ich wodzidło dowiozło do pracy i z powrotem do domu i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z Siedlec. Generale do Białej daleko niema. Około 60 km ( jak dobrze pamiętam :) ). Tyle że ja jeżdżę 125-tką :-) Czasami jeżdżę z kolegą ( z moich okolic ) z grupą z Sokołowa Podlaskiego. Można się ustawić na jakieś kulanko.

Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Burgmaniacy,

przypominam o akcji "Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2016.

Już kilkunastu z nas włączyło się do tegorocznej edycji, czekamy na pozostałych. Skarbonka Szlachetnej Paczki czeka na Wasze złotówki.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...