Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Godzina "W"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dobry i w dobrym czasie, ale sam tekst posta jest dość prowokacyjny. Dlaczego "odpuszczamy"? ;)

Do pierwszego jest jeszcze tydzień. Problemem może być to, że będzie to poniedziałek i część osób może mieć kłopot by wyrobić się ze swojej pracy.

Ja już wiem, że w tym roku, niestety, nie dam rady.

Flyman, plac Wilsona?

Ogólnie - Kto da radę pojawić się tego dnia?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo chętnie wezmę udział. Może być Pl. Wilsona ale ( z różnych powodów) chciałbym się tego dnia pojawić pod pomnikiem:

https://www.google.pl/maps/place/Pomnik+Powstania+Warszawskiego+1944/@52.2490952,21.006064,17z/data=!4m5!3m4!1s0x471ecc6553809c27:0x9e94d46f9c8a81c2!8m2!3d52.2493218!4d21.005895?hl=pl

Zdaję sobie sprawę że dojazd może być mocno utrudniony :(

Odnośnik do komentarza

Temat dobry i w dobrym czasie, ale sam tekst posta jest dość prowokacyjny. Dlaczego "odpuszczamy"? ;)

Do pierwszego jest jeszcze tydzień.

No może się faktycznie zbyt wcześnie wyrwałem. Ale sam temat Rocznicy, w związku ze związkiem, w mediach pojawił się bardzo wcześnie.

Nie wytrzymałem ciśnienia.

Sorry.

Pomnik, to niezły pomysł. Jak się nie dojedzie, to się końcówkę dojdzie.

Poza tym mamy pl. Wilsona i pl. Dmowskiego, jak zwykle.

Odnośnik do komentarza

Flyman - to ja przepraszam, bo nie miałem na myśli krytyki tematu, źle się wyraziłem. ;)

Jeśli mogę coś podpowiedzieć to.

Rondo Dmowskiego - to to miejsce odradzam. Z doświadczenia wiem, że punktualnie na godzinę 17:00 zderza się tam baaaardzo dużo ludzi, zarówno samochodami jak i motocyklami. Nagle robi się ogromny ścisk a w dodatku wszyscy, na siłę chcą zaparkować na samym środku ronda.

Pomnik - tu też nie będzie łatwo, oficjalne miejsce i dużo oficjeli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pl. Wilsona wydaje mi się bardziej odpowiedni.

Na Dmowskiego to już jest, tak jak Kamil napisał, straszny kibel. Ja postaram się być, na Wilsonie tam gdzie zwykle (pod Blikle)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W tym roku też zamierzam przybyć.

A jak się uda załapać to jestem chętny:

No i git! Ja wziąłem trochę więcej więc jeżeli będą chętni to służę.

Rozumiem,że Na Wilsona tylko o której tam chcecie być?

Zawsze spotykamy się od strony kina Wisła, przed Blikle, między 16:30 - 16:50 i ruszamy wokół placu przed 17-stą, żeby się zatrzymać w godz. "W" i oddać hołd Bohaterom.

Odnośnik do komentarza

Motocykliści jak zwykle dopisali... Miło było się przejechać z kolegami z forum choc skuty niestety w konkurencji widowiskowość i halasliwość nigdy nie dorównują moto.Za to oryginalna trąbka kolegi pgizi tez robi dobrą robotę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dużo nas nie było, ale.byliśmy na Wilsona, na paradzie moto przez Nowy świat i Krakowskie, a przy tablicy upamiętniającej sanitariuszki i łączniczki z Mokotowa zapaliliśmy znicze.

Cześć i chwała Bohaterom!!!

3b764a514ce2659cdf1abb061bd1eb84.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki za tak spędzony czas.Chwilę zadumy. Pgizi twój klakson był naprawdę przydatny w tunelu;-) Flyman-dzięki za wspólną drogę powrotną do domu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gdzieś na trasie. godz. 17ta. Łączyłem sie solidarnie z Wami. Było mi tym bardziej miło że gdzieś daleko w Polsce tak hołduje się rocznicę Powstania.

a0744195fe39d8a2bdc003435337ed83.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja odniosłem wrażenie, że nie tylko nas było mniej ale w ogóle jakby Pl. Wilsona był luźniejszy. Czyżby większość przeniosła się do centrum?

Podleciałem jeszcze na chwilę na Kopiec Powstania a krótka relacja poniżej:

Odnośnik do komentarza

Pgizi - Lubie to!

Nie wiem jak było w latach ubiegłych, ale w zeszłym roku to był weekend. Można było późnij wstać, później swobodnie po mieście polatać a i piosenki pośpiewać też.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co roku mam "pod górkę" w tym terminie. Jak nie wydarzy się nic niespodziewanego to jestem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...