Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipca koniec w Podlaskim


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza aż smutno, panowie i panie...

Na bluesa się nawet nikt z białego nie kusil oprócz Darka... Za co czapka z głowy :) Darku serdeczne dzięki za przybycie ;)

Rozumiem że każdy sprawy własne ma...Ale ze nikt tu dwóch zdań nawet nie napisze... Szkoda :/

Panowie ja pochwalę się tym iż byłem tylko niespełna dwa tygodnie w Suwałkach, to kilometrów nie zabrakło ;) zarówno tych samotnych jak i tych kręconych z burgmaniakami :)

Szczególne podziękowania tu dla Tomka M. Za szczególny udział w mechanicznym ratowaniu padnietego sprzętu Kordziuka ;)

Przy okazji podrzucam kilka fotek :) dla pobudzenia zazdrości:)

3057887ea45b8ef7b3d2dca3704e9b60.jpg

328c22269e965516d4d241c2139d99db.jpg

0e0fbfeed9660ef4078c5efe0f24bdf0.jpg

Więcej w dziale imprezy, temat Suwałki blues festiwal 2016

Impreza mega!!!

Czy ktoś jeszcze oprócz Tomka, Romana i Darka to żyje z podlaskiego??? Panowie, co z wami???

Odnośnik do komentarza

Mateusz ja jestem typowym "wąchaczem spalin" dopiero poznaje "burgmaniowe" wypady i do tej pory jestem happy:) u mnie co prawda to wypady wokół jak to mówicie chyba komina ale Podlasie jest fajne i można tutaj kilka ciekawych miejsc odnależść, mam nadzieję że wkrótce kilka osób uda mi się spotkać na szlaku bo nie ukrywam potencjał chyba jest z tego co widzę na dróżkach. aha miałeś sprawdzić co mi tak drży kierownica przy prędkości 50-60km ale już po problemie, przyczyna to kufer ale profilaktycznie łożysk kilka wymieniłem co prawda z pomocą kumpla ale z napędem sam sobie poradziłem:)...tak to jest zamiast zacząć od najłatwiejszych rozwiązań szukasz cala w calu:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Burgmaniacy,

przypominam o akcji "Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2016.

Już kilkunastu z nas włączyło się do tegorocznej edycji, czekamy na pozostałych. Skarbonka Szlachetnej Paczki czeka na Wasze złotówki.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

z tego co widzę na dróżkach to trochę nas jest ale z tego co widać to są trudni i niedostępni:) ale to nie mój problem ja jeżdzę swoje ale fajnie byłoby jakby ktoś się tutaj udzielał, w kupie zawsze weselej:)

Odnośnik do komentarza

dokładnie dokładnie :) Ja dzisiaj po naszych drogach nakręciłem 295km :) Białystok, Wasilków Kuźnica Białostocka i do domu :) Trochę chłodno już po zmroku, czas wpiąć podpinkę w kurtkę i spodnie :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, mało tego w samych Suwałkach jest już kilka sztuk a i tak na forum nic się nie zmienia

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...