Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Komunikacja dotycząca spontanicznych wypadów


ArtCho

Jaki komunikator?  

18 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ArtCho, a czy odwiedzający Szczecin (wraz ze swoim skuterem) będą mogli dołączyć do Waszej grupy na WhatsApp?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja cały czas śledzę WhatsApp, ale niestety jak na razie nie mam wolnego czasu na polatanki :-(

Sprawy rodzinne absorbują mnie do końca miesiąca. Po pierwszym sierpnia, powinienem mieć trochę więcej czasu.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dzisiaj byłem w Wolinie z Piotrem, ale nie wiedziałem kiedy wrócę więc nic nie napisałem.

Odnośnik do komentarza

Komunikator jest ok ale nie każdy z każdym ma ochotę jeździć i nie komunikuje i to jest normalne (takie jest moje zdanie)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

WhatsApp służy jako komunikacja do spontanicznych polatanek. Nie komunikuję światu, że poruszam się na skuterze i właśnie jadę do pracy, albo załatwiam jakieś sprawy i lecę z punktu a do b- spontaniczne polatanki- dwa słowa- jeden klucz- jadę dla przyjemności i pragnę dodatkowo tą przyjemność dzielić. Nie każda zatem jazda jest polatanką już nie mówiąc o spontaniczności

Odnośnik do komentarza

Ile osób, tyle interpretacji. Pokorzystajmy, poobserwujmy może przed końcem sezonu się wyklaruje sytuacja z komunikatorem. Śledzę podobnie jak Urbi codziennie. Do zobaczyska na trasie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie, pragnę przypomnieć (jako pomyslodawca i administrator), że nasza grupa na WhatsApp służy do informowania innych o spontanicznych polatankach. Anię do prowadzenia dyskusji na wolne tematy, zwłaszcza w nocy.

Ideą jest, żeby każdy był POWIADAMIANY, a więc porady, żeby wyłączyć powiadamianie w WhatsApp są nie na miejscu. Ponadto nie wszystkie telefony maja funkcje automatycznego wyciszania na noc i nie wszyscy chcą to robić (bo np muszą mieć włączony telefon w nocy ze względu na specyfikę pracy, bądź mają chorych w rodzinie i telefon jest włączony dla bezpieczeństwa).

Szanujmy się nawzajem, stosujmy do regulaminu i pamiętajmy, że nie wszyscy wstają do pracy o 5. rano.

Efektem dzisiejszej nocnej akcji jest to, że grupę opuścił jeden z naszych Kolegów. A tego nie chcemy...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 minut temu, ArtCho napisał:

Panie i Panowie, pragnę przypomnieć (jako pomyslodawca i administrator), że nasza grupa na WhatsApp służy do informowania innych o spontanicznych polatankach. Anię do prowadzenia dyskusji na wolne tematy, zwłaszcza w nocy.............

Efektem dzisiejszej nocnej akcji jest to, że grupę opuścił jeden z naszych Kolegów. A tego nie chcemy...

 

I nie jestem to ja chociaż byłem już bardzo blisko.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
35 minut temu, ArtCho napisał:

Panie i Panowie, pragnę przypomnieć (jako pomyslodawca i administrator), że nasza grupa na WhatsApp służy do informowania innych o spontanicznych polatankach. Anię do prowadzenia dyskusji na wolne tematy, zwłaszcza w nocy.

Ideą jest, żeby każdy był POWIADAMIANY, a więc porady, żeby wyłączyć powiadamianie w WhatsApp są nie na miejscu. Ponadto nie wszystkie telefony maja funkcje automatycznego wyciszania na noc i nie wszyscy chcą to robić (bo np muszą mieć włączony telefon w nocy ze względu na specyfikę pracy, bądź mają chorych w rodzinie i telefon jest włączony dla bezpieczeństwa).

Szanujmy się nawzajem, stosujmy do regulaminu i pamiętajmy, że nie wszyscy wstają do pracy o 5. rano.

Efektem dzisiejszej nocnej akcji jest to, że grupę opuścił jeden z naszych Kolegów. A tego nie chcemy...

Z tego co mi wiadomo, to tak wkurzyliście tego kolegę, że nie tylko opuścił grupę, ale i nasz kraj ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gregor, przepraszam Ciebie, że wskazałem Ciebie palcem. Niestety WhatsApp pokazał mi dwie osoby o imieniu Grzegorz, bo tak mam wpisanego Ciebie i Grzeska On007. Po prostu Grzegorz. Teraz to zmieniłem i już nie będzie błędu.

Przepraszam i nie opuszczaj nas ;)

Odnośnik do komentarza

Myślę Artur, że bardzo żle do tego podchodzisz. Nie myślicie pozytywnie o komunikacji an WA jako o sukcesie tylko komunistyczną metodą zabronić i ograniczyć. A przecież Twój pomysł jest znakomity i ujawnił olbrzymie pokłady potrzeb wzajemnej koleżeńskiej komunikacji szybkiej (w odróżnieniu od forum). Oznacza to, iż należy założyć nowy kanał- nazwijmy to plotek albo coś, gdzie nocne rozmowy o seksie, nowych skuterach, co kogo boli etc nad ranem i w nocy będą prowadzone z jednoczesnym ogłoszeniem, iż w przypadku przeniesienia plotka do polatanek taka osoba dostaje ostrzeżenie a potem administrator wywala. Również, po to aby nie mnożyć kanałów (chociaż niby dlaczego nie) ograniczyć informacje na kanale do wszystkiego i tylko do określonych godzin- np od 8.00 do 22.00 (rozumiem, bo ja co prawda internety wyłączam, ale nie wszyscy to robią i dżwięk może wkurw). Idżmy koledzy drogą sukcesu a nie grzebaniem świetnego pomysłu komunikacji. Marku- przyjacielu, czy to oznacza "   I nie jestem to ja chociaż byłem już bardzo blisko", że masz już internet w komórce?.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrek, właśnie dlatego, że pozytywnie myślimy o komunikacji przez WA, wprowadziliśmy taki, nazwijmy to: regulamin. A jest to regulamin jak najbardziej pozytywny, który tylko mówi do jakich zasad się stosować, aby komunikacja była efektywna. Zwróć uwagę, że nie ma tam słowa "a jeśli nie to...": czyli nie mówimy o karaniu, o banowaniu, o wyrzucaniu z grupy. Pracujemy nad samoświadomością zespołu, który ze zrozumieniem przyjmuje zasady. Używając dość odległej paraleli (wiem, trudne słowo i sam jego do końca nie rozumiem): jesteśmy za ochroną życia, ale nie poprzez karanie matek, które dokonają aborcji ;)

Edit: Gregor (Marekb9t) stworzył grupę paprykarza pn. "Wolne tematy" i tam są - jak piszesz: "nocne rozmowy o seksie, nowych skuterach, co kogo boli etc nad ranem i w nocy (...)". Jeśli jeszcze w niej nie jesteś, to Cię do niej zaproszę :)

A poza tym dziękuję, że nazwałeś mój pomysł założenia takiej grupy na WA "znakomitym" :)

No i: 

bcyE9jLMi.jpeg

Odnośnik do komentarza

Grupa paprykarza zaprasza wszystkich wolnomyślicieli i tych szybko też :) zero regulaminu można nadawać w nocy ile dusza zapragnie:) wklejać fotki i pleść bzdury. Chętni do przyłączenia się pisać na PW

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś na Kamilu wyładowałem swoją frustrację ;)

Dla wszystkich "nowych", odświeżam temat. Przeczytajcue zasady, które są na początku.

Jak ktoś chce dołączyć, wyślijcie mi na priva swój numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Dnia 21.05.2017 o 22:12, ArtCho napisał:

Dziś na Kamilu wyładowałem swoją frustrację ;)

Dla wszystkich "nowych", odświeżam temat. Przeczytajcue zasady, które są na początku.

Jak ktoś chce dołączyć, wyślijcie mi na priva swój numer telefonu.

Pobiłeś Go, poraziłeś prądem (jak masz w zwyczaju) czy tylko ścigałeś z wkurwem w oczach jak kiedyś tego małego punto?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...