Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Poddębice zapraszają.


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zaproszenie na Zlot Motocyklowy

Już po raz trzeci Poddębice będą gościć pasjonatów dwóch kółek, uwielbiających warkot silników motocyklowych. W dniach 15-17 lipca br. przy ul. Mickiewicza 19 odbędzie się "III Międzynarodowy Słoneczny Zlot Motocyklowy".

- Panujący w naszym mieście klimat tak przypadł do gustu motocyklistom, że kolejny raz postanowiliśmy tu zorganizować spotkanie - mówi Zbigniew Stempień.

Motocyklowa impreza rozpocznie się w piątek 15 lipca br.

Od godz. 18 na scenie wystąpi zespół Gładek Brothers Band.

W sobotę na godz. 11 przewidziano paradę ulicami miasta i gminy. Trasę przejazdu zaplanowano z ul. Mickiewicza 19, ul. Polną, ul. Zieloną, ul. Łęczycką, ul. Krasickiego, ul. Piotrowskiego, ul. Kilińskiego, pl. Kościuszki, a następnie w miejscowościach: Praga, Klementów, Chropy, Sędów, Spędoszyn, Nowy Gostków, Wartkowice, Stary Gostków, Tur, Wilkowice, Sworawa, Poddębice - ul. Łęczycka, ul. Zielona, ul. Polna, ul. Mickiewicza 19.

Od godz. 14 do 17 odbędą się gry, zabawy i konkursy z nagrodami-gadżetami dla wszystkich uczestników. Najmłodszym czas wypełni grupa Happy Kids Party.

O godz. 17 czeka nie lada gratka - pokaz kaskaderki lotniczej! Uczestnicy zlotu i przybyli na imprezę goście będą mogli podziwiać samolot wykonujący podniebne akrobacje.

Natomiast od godz. 19 do 2 w nocy trwać będzie muzyczna uczta. Na scenie zagrają m.in. zespoły Immortal Dreams oraz Wielebny Blues.

Zakończenie zlotu i wyjazd motocyklistów zaplanowano w niedzielę o godz. 12.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Poddębice oraz chętnych do spędzenia miło czasu, w nastroju piknikowo-zabawowym. Wstęp na imprezę jest wolny - informuje Zbigniew Stempień.

Z kolei motocykliści, którzy chcą przyjechać motorem mogą się jeszcze zapisać na zlot dzwoniąc pod numer telefonu: 601-241-016.

- Koszt wjazdu dla jednego uczestnika zlotu wynosi 60 zł. W zamian otrzymuje się koszulkę, znaczek, naklejkę, trzydniowe wejście na baseny termalne w Poddębicach, pobyt na polu namiotowym. Zapewniamy także "Show kulinarne" oraz deser w postaci niebiańskich wypieków domowej roboty, wykonanych przez Stowarzyszenie "Stokrotki" z Chrop - dodaje Zbigniew Stempień.

Źródło: http://www.poddebice.pl/aktualnosc_tresc/1902/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marzena teraz mi to gadasz(piszesz) buuuu nieładnie następnym razem proszę wcześniej, teraz już mam inny wyjazd zaplanowany.... właściwie już jestem, prawie spakowany

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Michał nie piszę żadnych konkretów,bo wszystko jest napisane w pierwszym poście.

My z Tomaszem na pewno będziemy na 100% na paradzie,a reszta to zobaczymy.:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Michał myślę że zbiórka o 10.30 przy fontannie, na wprost kościoła w Poddębicach.

Odnośnik do komentarza

A ja też byłem sprzęty widziałem muzykę słyszałem. Wielkie podziękowania za gościnę dla volvo i marzen pozdrowienia szczęśliwie dotarliśmy do domu

Zapomniałem o fotach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...