Skocz do zawartości
Forum Burgmania

zablokowana strona www.forum.burgmania.net


nat

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zdziwienie było moje dzisiejszego poranka, gdy po przyjściu do pracy odpalam forum Burgmanii na kompie, a tam informacja "Strona www.forum.biegania.net została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawami bezpieczeństwa " (u Kamila jest to samo na kompie) Ktoś coś wie? Na komórce jest normalnie

Odnośnik do komentarza

Mi się na Chromie pojawia, że wchodzę na stronę, która wprowadza w błąd i że osoby atakujące stronę www.forum.burgmania.net mogą podstępem nakłonić do zrobienia czegoś niebezpiecznego, np. zainstalowania oprogramowania lub ujawnienia danych osobowych (takich jak hasła, numery telefonów i dane kart kredytowych) :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też tak miałem na dwóch kompach. ( 2 x Firefox )

Zaznaczyłem że to błąd i na razie spokój.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To samo mam i na laptopie za każdym wyłączeniem komputera muszę walczyć z tym durnym ostrzeżeniem...

Odnośnik do komentarza

Coś jest na rzeczy - Google Chrome :

Wchodzisz na stronę wprowadzającą w błąd

Osoby atakujące stronę www.forum.burgmania.net mogą podstępem nakłonić Cię do zrobienia czegoś niebezpiecznego, np. zainstalowania oprogramowania lub ujawnienia danych osobowych (takich jak hasła, numery telefonów i dane kart kredytowych).

Automatycznie przesyłaj do Google szczegółowe informacje o możliwych zagrożeniach. Polityka prywatności

Na Explorerze jest na razie OK.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Strona (forum) została zgłoszona jako niebezpieczna, niestety nic poza informacjami , że została zgłoszona nie widzę. Przeskanowałem róznymi skanerami i nic nie wyskakuje poza informacją o zgłoszeniu jako strona wyłudzająca dane.

Jesłi ktoś ma jakiś sensowny pomysł (chodzi o osoby które się zajmują takimi sprawami), albo ktoś widzi jakiś dziwny post na forum to proszę o info .

PS. Pomijam fakt , że temat mówi o jakiejś obcej stronie

www.forum.biegania.net

Odnośnik do komentarza

Pisałam szybko i na telefonie, który przeprawił na "biegania" W związku z tym, że nie można edytować swoich postów proszę Administratora o zmianę w nazwie tematu na "burgmania"

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dostałem potwierdzenie od Google o pozytywnej weryfikacji naszej strony. Komunikat powinien ustąpić w ciągu kilku godzin.

Odnośnik do komentarza

U mnie już nie pojawia się ta czerwona strona, ale przy każdej zmianie tematu avast ostrzega o :

Ostrzeżenie

Ta strona została oznaczona jako strona przechwytująca dane [phishing].

Odnośnik do komentarza

U mnie się wcześniej pojawiał ten problem,jak sporadycznie korzystalam z netbooka,na podstawowo używanym laptopie do tej pory nigdy,ale jak widzę po wcześniejszych wpisach,ósmego pojawił się i u mnie ten sam problem na laptopie jak u innych użytkowników..Na szczęście jest już ok.

Odnośnik do komentarza

a ja mam że strona o podanym adresie (www.forum.biegania.net) nie istnieje. Wpisując adres burgmania.net bez www otwiera się pusta strona. Dla mnie to coś jest namieszane z aliasami i domeną.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...