Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Serwis 3miasto wymiana pompy paliwa


marjer

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję wymienić pompę paliwa w X-max 250. Byłem u adammoto w Gdyni ale skuterami się nie zajmują. Możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza

Też mogę polecić Ci Eryka w Sopocie Solidny gość wystarczy wpisać w Google Eryk naprawa motocykli

Odnośnik do komentarza

X-max po wymianie pompy paliwa żyje :). Wymieniałem w orange-motors. A pisze dopiero teraz ponieważ miałem krótkie wakacje przez tydzień.

Odnośnik do komentarza

Napisz jakie masz wrażenie po wizycie w tym warsztacie. Pomimo tego, że go poleciłem miałem relację tylko od jednego znajomego.

Odnośnik do komentarza

Warsztat ok. Facet zna się na rzeczy. W serwisie yamahy powiedzieli że wymiana pompy paliwa tylko razem ze zbiornikiem bo to jest jedno. Dowiadywałem się w kilku warsztatach ale mówili że nie wiadomo, że muszą rozkręcić i dopiero wtedy można coś będzie zdiagnozować. W orange-motors mechanik od razu powiedział że można wymienić samą pompę i będzie to trwało ok 1,5 godz. Koszt 250 PLN chociaż mówił że powinien wziąć 300 bo dużo rozkręcania ( x-max pod tym względem jest wredny w burgmanie jest gorzej) ale umowa to umowa.

Mogę polecić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...