Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Muszę się pochwalić...


pidzam

Rekomendowane odpowiedzi

O?wiadczam Wszem i wobec i każdemu z osobna, ze stalem się szczę?liwym posiadaczem jedynie slusznego skutera, jedynie slusznej marki i w jedynie slusznym kolorze.

Pojazd znany na Burgmanii ze względu na jego nieodpart? chęć do jazdy bez kierowcy, ale od ?rody staram sie to zmienić. !OKK

Pozdrowienia, szczę?liwy Pidzam.

Odnośnik do komentarza

O?wiadczam Wszem i wobec i każdemu z osobna, że odziedziczylam po Pidzamie skuter jedynie slusznej marki w nieslusznym kolorze. !OKK

Pozdrawiam, szczę?liwa Mirka.

Avatar zmienie w najbliższym czasie. Sferka wraz z pozostalymi nieujeżdzanymi skuterami stoi w najglębszych zakamarkach garażu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wielkie gratulacje, myslalem ze juz nigdy sie nie pochwalicie !OKK No to teraz Pidzam koniec marudzenia ze zlot jest na 2-gim koncu Polski wsiadasz i jedziesz !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Pidżamek... Mirko... Gratuluję Wam Obojgu zmiany dwukółek... teraz to niemogę się doczekać najbliższego zlotu, coby obadać nowe maszyny użytkowników...

Życzę Wam, coby sprzęty jeĽdziły bezawaryjnie...

Mirka... a Ty się módl, coby Cię Pidżam nie wpu?cił w maliny z tym FES'em... Bo może zrobił Go na "sztuke" i Ci "odsprzedał" hehehehehehe !tut ;)

Pozdrawiam Was...Kuba ;) vel. Wypłosz !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pidżam... a mówiłe?, że tego krzywego FES' a sprzedajesz bo strach go dać Mirce? !tut ;)

Pidżamo i Mireczko... Szczerze gratuluje !OKK

Ps. Tak przy okazji- lada dzień na Burgmanii test Silverka 600 ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

;););););)

W czwartek słyszałam, a w sobotę gratuluję!!!!!

Ten silniejszy niech służy dzielnie, !OKK

hi hi Pijawka jako plecak pewnikiem strasznie zadowolona ;)

Ten juz udomowiony !tut niech słucha teraz "kierowniczki" na legalu ;)

Odnośnik do komentarza

Silver? Na burmanii? Mogłem mieć takich tysi?ce ;););) a fiordy w skandynawii to mi kiedy? z ręki jadły ;););)

Oczywi?cie gratulacje. Szczere gratulacje.

P.S. Je?li się nie mylę to macie już sze?ć skuterów tzn. jakie? 45% skuterów z 3miasta ;)

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Nooooooo, nareszcie wła?ciwy człowiek na wła?ciwym skuterze, tzn. duuuuuży człowiek na duuuuużym skuterze ( bo przecież Pantheonowi niczego nie brakowało, ale przyznaj, że był nieco za mały....)

A i Mirce pogratulować spadku po mężu, bo przecież Pantheonik to dla Ciebie Mireczko w sam raz.

Ciekawi mnie czym teraz Wasza córeczka bedzie jeĽdzić?

Ehhhh, a moja rodzina jest wybitnie nie skuterowa - nie czuj? bluesa.

pozdrowionka z Hamburga

blues

Odnośnik do komentarza

Mega Grat's Rodzinko Piżmaków :D

Super sprzecik z super wydechem - fajnie ze udalo mi sie Ciebie namierzyc na miescie 'na goraco' :D

Zycze duuuzo bezawaryjnie nawienietych kilometrów bo sprzecik naprawde sluszny :D

Odnośnik do komentarza

No no Piżamy ...same zmiany ... wreszcie Pżamku nie będziecie wygl?dali dziwnie ... najpierw Duży Tato na dużym skuterku...potem mała mama na małym skuterku ... a na końcu maleńka córeczka na jeszcze mniejszym skuterku (kojarzy się to z rozkładan? Rusk? Bab? - najpierw wielka a w ?rodku mniejsza i znów mniejsza...i znów :D )

Gratulacje !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...