Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad na południe.


Migu

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla Ciebie od dzisiaj MIGU WIELKI , oraz dla Pauliny. To, ta dziewczynka którą mieliśmy okazję poznać na rynku w Pszczynie w roku 2009 lub 2010 ?

Odnośnik do komentarza

Migu super wyjazd, piękne widoki :)

Szacun dla Was, w szczególności dla Pauliny. Dała dziewczyna radę!!! Jestem pod wrażeniem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przez BiH można podróżować z dowodem osobistym jeżeli jesteś z kraju należącego do UE dlatego celnik Was przepuścił.

Czy to jest pewna, sprawdzona informacja, czy po prostu fart Miga? Pytam, bo za tydzień będę jechał z rodziną przez BiH do Dubrovnika i synki nie mają paszportów, tylko dowody osobiste. Myślałem, że żona dawno paszporty dzieciom załatwiła, ale przegapiliśmy to.

Odnośnik do komentarza

Miesiąc temu jechaliśmy ze Splitu do Dubrownika przez BiH ( ten 10-kilometrowy kawałek nad Adriatykiem) .Dowody wystarczyły. Jak celnicy zobaczyli , że motocykle z Polski machnęli pozostałym -jechać! ☺

Odnośnik do komentarza

super wyprawa, chętnie przeglądam już któryś raz z kolei............może moje marzenia też są na wyciągnięcie ręki? Gratuluję

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i ja nie wiem jak to się stało że przeoczyłem tak wspaniałą relację z wojaży po Bałkanach. Migu wielki szacun Tobie i córce.

Chylę czoła ! Jesteście naprawdę pozytywnie popi..eni ! :clapping::msn-wink: . ale to jest fajne !

Pozdrawiam i szczerze zazdraszczam .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdjecia uzupełnione, miłego oglądania.

Swider w Pszczynie była Justyna (jak ten czas leci).

Qwaki dzięki za telefoniczne podpowiedzi. 

Maki "pozytywnie popi... eni" - dobre. 

Marek dzięki za wyjaśnienia.

Aga, Moni buziaki. 

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie. Pozdrawiamy Andrzej z Paulinką. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...