Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Polecane serwisy skuterów w Małopolsce


Wisnia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jestem świeżakiem na tym forum i nie wiem czy to dobre miejsce ale chciałem zapytać o polecanych specjalistów od Maxi skuterów w Krakowie i okolicy. Myślę, że taka lista ewentualnych punktów, gdzie polecacie lub odradzacie serwisy w Małopolsce mogłaby być przydatna dla wszystkich z okolicy ;)

Niestety mój idealny Burgman od handlarza zepsuł się po tygodniu... i do teraz borykam się z problemem braku mocy. Jak to rozwiążę to też chciałbym oddać skuter na przegląd napędu. Nie mam pojęcia na temat CVT więc sam się nie podejmuję. Znacie speców od napędów tego typu w okolicy?

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Wulkanizację Leszek Wyka (Kraków, ul. Gałczyńskiego 33). Wymieniałem tam przednia oponę w motocyklu i tylną w skuterze, zawsze byłem zadowolony. Wyważanie na maszynie elektronicznej. Pracownicy nie pałają optymizmem jak widzą skuter, bo wiedzą, że trzeba się napracować ale widać mają doświadczenie.

Zachęcam do dyskusji,

Wisnia

Wulkanizacja Leszek Wyka

Wulkanizacja Leszek Wyka

Odnośnik do komentarza

itam panowie pisze do Was ze śląska potrzebuje dogłębnie spr moja gilera nexus 500 generalnie z silnika w okolicach pompy wody przez uszczelkę wycieka mi olej.

Jaki serwis polecacie u Was w mieście.

Mototech a może Urban store a może coś innego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jezeli chcecie wymienic kapcie to szybko i  najciesciej poza kolejnoscia mozecie to zrobic  wlasnie na Ul. Rydla.

Zeby zaoszczedzic kase to warto samemu sciagnac kola z jednosladu i podjechac. Jesli chcesz i umiesz :-)

Odnośnik do komentarza

Ja polecam DG'S MOTO SERWIS  na ul Krochmalniki na południu Krakowa, niedaleko Borku. Zmeiniali mi tam kapcie, regulowali luzy zaworowe i wymieniali łańcuch rozrządu. Jestem zadowolony, z właścicielem można pogadać o motocyklach. Serwisują wszystko, od motocykli po skutery. Na jesieni robili nawet renowacje Vespy PX zaczynając od piaskowania i malowania ramy/karoserii (nie wiem jak to w Vespie nazwać :) ).

Odnośnik do komentarza

części 

Odświeżam temat.

Polećcie mechanika w Krakowie lub okolicach .

Kiedyś słyszałem że kolega forumowy z okolic Dobczyc serwuje sprzęty - podpowiecie czy to prawda i o kogo chodzi?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...