Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co to jest????


Gość bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!!!Lezy juz to u mnie ponad 2 lata i nie wiem co to jest.Wygralem to za zlocie w LEborku w 2002r...Jak juz bede wiedzial co to jest to bede szukal na to kupca...[:angry:][:D]Produkt jest firmy TUCANO

IM000541.JPG

IM000542.JPG

IM000540.JPG

Bieniek--YAMAHA AEROX (NINJA STREET CUP)

gg-2142826

Odnośnik do komentarza

jest to takie cos cos sie zakłada na deszczowe dni ... ale nie na siebie tylko na skuter..., ta dziurka ktor? widac na fotkach pełni funkcje doj?cia do stacyjki ...

po bokach s? klapy osłaniaj?ce nogi od boku, srodek osłania praktycznie całego kierowce i to tyle ...

bardzo fajna rzecz... sam uzywałem.. w dodatku bardzo dobrej firmy :o

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

DJ chyba wszystko wyjasnil a ja dodam ze swietna rzecz na obecna pore roku a w szczegolnosci na poranna jazde. :o Pozdrawiam

ps.

trzeba sie bylo zapytac wczesniej juz od 2 lat bylo by cieplej :P

Odnośnik do komentarza

Ojej,

szczczerze mówi?c ciężko mi sobie wyobrazić to ubranko na skuter, dlaczego kiedy ubieramy skuter ma być nam cieplej?

Bieniek, cyknij poproszę zdjęcie jak będziesz już miał ubrany skuter i będzie Ci na nim cieplej bo w takim rozwinięciu to pewnie i swojego skutera bym sobie nie wyobraził :angry:

piękna jesień !!

Odnośnik do komentarza
a ja bym to chętnie kupił ..... bo mi nóżki .a wł??ciwie kolanka bardzo marzn?... a jako żem lotnik i po wypadku to nie lubię jednak marzn?ć ....:D

Z checia sprzedam,tylko jak sprawdzic czy do majesty bedzie pasowala,i jak ustalic cene jak nie wiem ile nowe kosztuje... :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...