Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gdzie parkujecie wasze skutery??


Gość michu124

CZy zdarza wam sie zostawiac chocby na chwile wasze skutery na miejscach dla inwalidów??  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

taka my?l mnie naszła dzis gdy pod jednymz moich okolicznych hipermarketów zobaczyłem dumnie zaparkowana 50 !holiday na miejscu dla inwalidy ;);) .

St?d własnie pomysł na sondę czekam na wasze opinie

P.S to moja pierwsza sada na tym forum wiec nie wiem czy wszystko jest ok, a jak nie jest to przepraszam i prosze moda o korekte ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zarówno 50-kę i 180-kę czasem zostawiam przed hiper-marketami gdy wybieram się na zakupy. Najczę?ciej w okolicy wej?cia np. przy stojakach na rowery aby przypi?ć do czego? (szczególnie 50-kę).

Czy to skuter, czy samochód to zawsze może się znale?ć pacan który obije drzwi, porysuje błotnik itp. Skuter może wzbudzić zainteresowanie małolatów, fanów skuterów i .............. niestety ;) złodziei !V , ale od czego s? zabezpieczenia (i do tego potrzebny jest stojak na rowery ;) )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Po co? Jak zawsze pozostaje normalny chodnik...

Dokładnie...

Z samochodem czasem s? problemy ale skuter? :D

Dziwna sonda... !V

Odnośnik do komentarza
Po co? Jak zawsze pozostaje normalny chodnik...

Dokładnie...

Z samochodem czasem s? problemy ale skuter? :o

Dziwna sonda... !bicz

Dziwna sonda... ;)

Wiem ze troche dziwna, ale z powietrza mi sie nie wzieła, widziałem ostatnio jak ktos zaparkowal skuter na miejscu dla inwalidy :D i chciałem zobaczyc jak to wygl?da u was !sciana

Ale przyznaje troche my?lałem ze to inaczej wyjdzie :D

Dlatego nie bijcie :D

Odnośnik do komentarza

Zawsze jak najbliżej wej?cia szkoly,sklepu itd., jak dużo ludzi to dobrze nawet - bezpieczniej. natomiast miejsce inwalidy jest dla inwalidy, na jedno?lad miejsce sie znajdzie wszedzie. Skuter stawia sie jak najbliżej ale z umiarem i tak by nikomu nie przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Samochodem tez nie !sciana A co do moto, to tym bardziej nigdy, miejsca dla niepelnosprawnych sa za daleko wejscia, wole postawic w samym wejsciu bo leniwy jestem i chodzic mi sie nie chce, wiec 20-30 metrow od wejscia to najwiekszy wysilek na jak jestem w stanie sie zdobyc zeby dojsc. Raz jak padalo postawilem pomiedzy szklanym wejsciem ot tak zeby sprawdzic czy mnie ktos przegoni, ale to bylo dawno gdzie skutery budzily raczej wiecej pozytwnych wrazen niz negatywnych !bicz

ps.

podoba mi sie jednomyslnosc sondy :D

Odnośnik do komentarza

A tak a propo parkowania:

Kiedy? na parkingu Castoramy w katowicach zauważyłem samochód zaparkowany idealnie żeby zablokować 2 miejsca parkingowe ... bardzo wyróĽniał się z tłumu a w dodatku był całkowicie oblepiony brudem. Podeszłem i napisałem dużymi literami na masce notkę "Parkujesz beznadziejnie"

Wychodz?ć ze sklepu przypomniałem sobie o tym samochodzi i mocno się zdziwiłem ponieważ był poprawnie przeparkowany !sciana

Dopisałem pod skre?lon? notk? "Dzięki" !bicz

Odnośnik do komentarza

Nie o to wła?ciciele samochodów moga być spokojni ... nie czerpie satysfakcji z niszczenia cudzej własno?ci ... ale dzi? zrobiłem sobie partie ok 50 sztuk takich naklejek które baardzo ciężko usun?ć w warunkach polowych i będe nimi obdarowywał takich parkingowych "niedzielnych kierowców" !OKK

Najbardziej mog? się obawiać Ci którzy parkuj? przed moj? szkoł? a tam to już wogóle samowolka !piwko

A wracajac do tematu gdzie parkuje ?? tam gdzie jest mi wygodnie i s? chociaż 2 metry przestrzeni !holiday

Odnośnik do komentarza

!holiday !piwko Jak się będziesz wybierał do Stolycy to weĽ cały wagon, mnie się również przydadz?, bo ci?gle debilki zastawiaj? mi (równiez) garaż. !OKK

Odnośnik do komentarza

Przed każdym większym marketem jest "parking" dla rowerów... czyli jedno?ladów... czyli i skutera... tam też wła?nie parkuję... Jedynie w Media Markt za każdym razem słyszę w gło?nikach:"wła?ciciel motoru Suzuki o numerze LU itd proszony jest o przestawienie motocykla"... Kończę zakupy i go przestawiam...

A jak nie ma parkingu to tak jak Artix... pod wej?ciem...

Jeżeli chodzi natomiast o parkowanie w miejscach dla inwalidów to NIGDY tego nie robię... Mnie jest łatwiej pój?ć, przej?ć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...