Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie było Was znowu zobaczyć - mało, bo mało ale i tak więcej jak trzech co się zapowiedzieli 🤭🤪 Dzięki za pogaduchy i do następnego razu.

PS

Nalicza ktoś Andrzejowi kary za brak wpisu?🤔

🤣🤣

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ktoś jutro będzie w Chudowie??? mam zamiar od niepamiętnych czasów się pojawić w tym zacnym miejscu i pogadać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro nocne zapoznanie szlaku Rybnik - Sumina, p. Jejkowice. Czyli klub pracocholika. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja na szkoleniu do piątku. 

A może ktoś chętny w sobotę kulnąć się do Czech na zlot ?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odpadam

9 godzin temu, Joasia70 napisał:

A może ktoś chętny w sobotę kulnąć się do Czech na zlot ?

Jam bardzo chętny - na chwilę obecną wybieram się jak na razie bezmyślnie🤭 czyli bez planowania z powodu braku czasu😔

Jeśli jest pomysł to chętnie a jeśli nie to jutro spróbuje coś wymyślić  - raczej przyjemne ( bez autostrad) z pożytkiem (spotkanko w miłym gronie przy dobrym żarełku 😋)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za spotkanie. Miło Was było zobaczyć po długiej przerwie. No i właśnie ta przerwa.... spowodowała że.... imiona niektórych....... Dlatego tak źle wypadło przedstawienie Was mojemu koledze. Sorki 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielkie dzięki za spot-kanko, uśmiechy, śmichy-chichy. Od razu człowiek napełnia się pozytywną energią.  Suuuper. 

Pozdrowionka. I do zaś, a hnet. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, Darkhem napisał:

Dzięki za spotkanie. Miło Was było zobaczyć po długiej przerwie. No i właśnie ta przerwa.... spowodowała że.... imiona niektórych....... Dlatego tak źle wypadło przedstawienie Was mojemu koledze. Sorki 

Nie no, nie było żle : Asia, koleżanka, koleżanka, kolega, kolega, kolega 🤣🤣 następnym razem niech kolega sam się przywita z każdym, przedstawi to usłyszy jak się kto nazywa 😄😄 ..... a a kolega jak ma na imię ???? 🤣🤣

7 godzin temu, kenobi napisał:

Wielkie dzięki za spot-kanko, uśmiechy, śmichy-chichy. Od razu człowiek napełnia się pozytywną energią.  Suuuper. 

Pozdrowionka. I do zaś, a hnet. 

 

o tak, jak się nasłucha o trytytkach i dupeczkach 🤣🤣 .... jest moc 😀

 

 

Dzięki za spotkano 🙂 i do następnego 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Joasia70 napisał:

o tak, jak się nasłucha o trytytkach i dupeczkach 🤣🤣 .... jest moc 😀

...trytytki jakoś przełkłem i pogodziłem....to drugie to kropka nad "i" 🤪... oj Marku, na drugi raz mówimy szeptem. 🕵️‍♂️ 😉 😜, albo używamy określeń czysto technicznych 🤓.  Choć w takim doborowym towarzystwie na jedno wyjdzie... 😜 😉 🤪.... i super, ma być wesoło i moc. 👍 🤪 👍

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

... dobrze że nie padło hasło, że ta dupeczka potrzebna na gwałt... 😜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...