Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Moi mili  dnia 11.11.2021 z okazji przyjęcia do Klubu naszych przyjaciół NIETOPERZY ( czyli Anetę i Jurka ) planujemy w trakcie spotkania Czwartkowego taką małą skromną imprezkę okolicznościową. Myślę że było by fajnie aby ( tak jak w latach ubiegłych ) powitać Ich w jak największym gronie.

Tak więc przekazuję tą informację z wyprzedzeniem aby każdy kto tylko ma ochotę mógł jakoś dopasować swój grafik.

Standardowo od kilku już lat zimowe spotkania są organizowane zamiennie Country Kobiór-Szałas Żory i w Listopadzie powinno to być w Szałasie ale że tam nie da się dogadać co do naszych oczekiwań ( chyba nie do końca są zainteresowani naszą obecnością w przeciwieństwie do właścicieli z Kobióra )

spotkanie to jak i przez cały Listopad będzie jeszcze w Kobiórze.

Od Grudnia Szałas i potem na zmianę.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 29.10.2021 o 19:55, arturo-bb napisał:

Moi mili  dnia 11.11.2021 z okazji przyjęcia do Klubu naszych przyjaciół NIETOPERZY ( czyli Anetę i Jurka ) planujemy w trakcie spotkania Czwartkowego taką małą skromną imprezkę okolicznościową. Myślę że było by fajnie aby ( tak jak w latach ubiegłych ) powitać Ich w jak największym gronie.

Tak więc przekazuję tą informację z wyprzedzeniem aby każdy kto tylko ma ochotę mógł jakoś dopasować swój grafik.

Standardowo od kilku już lat zimowe spotkania są organizowane zamiennie Country Kobiór-Szałas Żory i w Listopadzie powinno to być w Szałasie ale że tam nie da się dogadać co do naszych oczekiwań ( chyba nie do końca są zainteresowani naszą obecnością w przeciwieństwie do właścicieli z Kobióra )

spotkanie to jak i przez cały Listopad będzie jeszcze w Kobiórze.

Od Grudnia Szałas i potem na zmianę.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

ochotę mam ale Anetkę i Nietoperza będę ściskać w innym terminie, niestety 11.11 zaplanowany mam wyjazd

ech, liczyłam, że w listopadzie będzie Szałas 😞 

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam Nietoperzy !!! Pracuję 11.11 do 17 -tej . i bardzo chętnie przyjadę i będę świętował to wielkie wydarzenie !!! Co najwyżej trochę się spóźnię .

Odnośnik do komentarza

🤠Hej !!! Jak sytuacja wygląda na 11.11. Jak ktoś szuka transportu to pojadę z Knurowa chętnie po drodze zabiorę kogokolwiek ! Oczywiście po 17-tej. !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W zależności od sytuacji: albo auto i kotwica 😜 (ukochana), albo burek 😊 , albo w ostateczności skorzystam z propozycji Marku... 😬 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, kenobi napisał:

albo auto i kotwica 😜 (ukochana)

No chyba zrobię skan tej wiadomości dla "kotwicy " 😉

Ciekawe czy się uśmieje 😜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...