Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pa, pa, Burku


toMMasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem Burka trajki, a do GW nie doskoczę... Na razie nawet 4oo nie bardzo mogę - dopiero może jeśli w automacie? I w nie każdej taxi się mieszczę...

Odnośnik do komentarza

Tomku spokojnie, ja to przerabiałem rok temu i wiem jedno "Wilka z lasu wygonisz, ale lasu z wilka nie wygonisz"

Wszyscy uważali że to koniec z 2oo a ja cichutko rozglądałem się za następcą Majki.

Widziałem MP3 chyba to było 250 całkiem ciekawa opcja.

Powrotu do zdrowia, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak kocha to nie powinna być przeciwko. Skoro tobie daje to frajdę

A Mp3 jest i z 500

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy, może Ją przekonam... Ale na razie przede mną długa droga do sprawności dwunoga. Jutro ma być pierwszy kroczek - może mi zdejmą tą betonową rynnę z ciała?

Odnośnik do komentarza

Jakiś miesiąc temu, miałem okazję widzieć takie cudeńko.

Wracając z cotygodniowego niedzielnego objazdu naszych pięknych Beskidów już z daleka waliła mi długimi światłami po lusterkach na Wiślance, na wysokości Drogomyśla. Pomyślałem piękna i na dodatek wściekła maszyna. Ledwo mnie wyprzedziła - dojechaliśmy do korka, i tu doświadczyłem, co to jednak znaczy typowe moto. Między samochodami spokojnie dojechałem do Pawłowic (ok 10 km). Bestia niestety musiała grzecznie stać z puszkami. Ale nie powiem - maszyna wspaniała i pewnie każdy z nas widziałby coś takiego u siebie w garażu :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla mnie kicha do potęgi.

Łączy w sobie wszystkie wady samochodu i motocykla ( jak gorąco to się pocisz , jak leje jesteś mokry , w korku stoisz , na zakrętach się nie pochyla )

No i cena KOSMOS

Jedynie wygląd jest Ok.

Mimo wszystko jeśli miał bym kupić coś z 3 kołami to Gilera Fuoco.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie kicha do potęgi.

jak leje jesteś mokry , w korku stoisz , na zakrętach się nie pochyla

Jak leje to tylko w BM-ce jesteś suchy a na zakrętach może nie jak szlifierka ale pochyla się a'la MP3..

W korku może i tak ale ten szpan - bezcenny...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pochyla się a'la MP3..

W korku może i tak ale ten szpan - bezcenny...

Z tym pochylaniem jesteś pewny ?

Bo ja widziałem że jest sztywny i przyklejony do asfaltu jak gokart. ( zresztą opony ma stricte samochodowe )

Trzeba uważać żeby siła odśrodkowa nie wysadziła cie z siodła.

Co do szpanu to fakt - jest mega

PS

A jeśli to nie tajemnica to co powoduje że myślisz o takich wynalazkach ?

Odnośnik do komentarza

No i się stało... Sprzedałem moja czarnuchę... Natomiast zakupiłem co innego wiec wszelkie przejażdżki albo wypady wchodzą w grę ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, po pierwsze jest piękne cacko po drugie, piękne cacko i po trzecie jest po prostu piękny, i to wszystko, pali jak smok na kacu, prędkością nie powala, za to cena nowego przyprawia o zawał serca, ale fakt lans jest nieziemski, a tu link do nowego przed oglądaniem proszę wziąć kropelki na serducho hi hi. http://allegro.pl/motocykl-brp-can-am-spyder-rt-se6-ltd-trojkolowiec-i5730174767.html

Odnośnik do komentarza

Dla mnie celem jest 2oo jakie używa krzytro czyli BMW K1200LT taka europejska odmiana Gold Winga. Może jeszcze nie w tym sezonie ale w przyszłym będzie.

Odnośnik do komentarza

To na Lubelskim zrobił się nam dział : Nasze plany i marzenia :)

No Marcus - niezły plan, a Burgman zostanie w garażu :question: BMW to "wielka krowa" - po bułki tym nie pojedziesz.

Jak np. w planie mam Burgmana 650 lub Hondę NT ale 700v - generalnie uważam że motocykle po wyżej 1 litra nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...